A+ Galeri Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

A+ Galeri Nedir? Özellikleri Nelerdir?

a+ galeri

A+ Galeri nedir, özellikleri nelerdir? Son dönemin en popüler mobil galeri uygulamasını sizler için inceliyoruz. Akıllı telefon ve tabletler içerisinde yer alan galeri uygulamaları her ne kadar kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılasa da bazı kullanıcılar ekstra özelliklere sahip galeri uygulamalarını araştırmaktadır. Ekstra özelliklere sahip galeri uygulamalarını araştıran kullanıcıların karşısına ise A+ Galeri uygulaması çıkmaktadır. Gelişmiş özelliklere sahip olan mobil galeri uygulaması sayesinde kullanıcılar fotoğraflarını kolaylıkla düzenleyebilmektedir. Google Play mağazası içerisinde 10 milyondan fazla kişinin indirdiği mobil uygulamayı gelin yakından detaylı bir şekilde inceleyelim.

A+ Galeri Nedir?

A+ Galeri, kullanıcıların fotoğraflarını kolaylıkla düzenleyebildiği, sade arayüzü ile dikkat çeken ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip mobil galeri uygulaması olarak bilinmektedir. Android cihazlar için özel olarak tasarlanmış galeri uygulamasını Google Play mağazası içerisinden kolaylıkla bulabilir ve indirebilirsiniz.

A+ Galeri Özellikleri

Geçtiğimiz yıllarda Android cihazlar için özel olarak geliştirilen ve kullanıcılara sunulan A+ Galeri özellikleri ile dikkat çekiyor. Detaylı fotoğraf düzenleme özelliğinin yanı sıra, yedekleme özelliğinin de bulunduğu mobil uygulamayı gelin detaylı bir şekilde birlikte inceleyelim.

HD Fotoğraflarınızı Bulun

Galeri uygulaması içerisinde yer alan HD fotoğraflarınızı son derece kolay bir şekilde bulabilir ve HD fotoğrafların bulunduğu albümleri dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Üstelik tüm bunları sade arayüze sahip mobil uygulama sayesinde hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Fotoğraf Albümlerini Oluşturun

Mobil uygulama içerisinde yer alan özellik sayesinde fotoğraf albümlerinizi kolaylıkla oluşturabilir ve oluşturduğunuz albümleri istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Dileyen kullanıcılar albüm oluşturma işlemini SD kart üzerinden de yapabilmektedir.

Fotoğraflarınızı Nerede Çektiğinizi Bulun

Fotoğrafları nerede çektiğinizi kolaylıkla harita üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde yer alan gelişmiş özellikler sayesinde fotoğraflarınızı konuma ve tarihe göre sıralayabilirsiniz.

Dropbox Yedekleme İşlemi

Galeri içerisinde yer alan fotoğraflarınızı Dropbox bulut uygulamasına yedekleyebilir veya senkronize edebilirsiniz. Fotoğraf yedekleme işlemi sayesinde albümleriniz son derece güvenli bir şekilde bulut ortamında saklanmakta ve korunmaktadır. Ayrıca yedeklediğiniz dosyalara da kolaylıkla ulaşabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

A+ Galeri Nasıl İndirilir?

Android cihazlar için özel olarak geliştirilmiş A+ Galeri uygulamasını ücretsiz bir şekilde Google Play mağazası içerisinden indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Söz konusu galeri uygulamasını indirmek isteyen kullanıcılar aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilir.

A+ Galeri uygulamasını Android cihazlarınıza indirmek için tıklayınız.

Bir yorum bırakınız...

*