Adobe After Effect Programı Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı Ne Kadar? | Sonsuz Teknoloji Adobe After Effect Programı Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı Ne Kadar? | Sonsuz Teknoloji

Adobe After Effect Programı Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı Ne Kadar?

Adobe After Effect

Video düzenleme programları, günümüzün en popüler yazılımları arasında yer almaktadır. Profesyonel kullanıcılarının yanı sıra standart kullanıcıların da tercih ettiği bu yazılımlar sayesinde, çeşitli montaj işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Özellikle son dönemde birçok kişinin tercih ettiği Adobe After Effect programı ise, montaj işlerinin yanı sıra görsel Effect çalışmalarında da kullanılmaktadır. Peki Adobe After Effect Programı nedir? Ne işe yarar? Fiyatı ne kadardır? Birçok kullanıcı tarafından merak edilen bu soruların yanıtını gelin birlikte inceleyelim.

Adobe After Effect Nedir?

Adobe After Effect nedir sorusu, günümüzde oldukça sık sorulmaktadır. Adobe firması tarafından geliştirilen söz konusu uygulama sayesinde videolar üzerinde montaj işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca videolara görsel Effect verebileceğimiz bu uygulama da çeşitli animasyon yapımları da yapılabilmektedir.

Adobe After Effect Özellikleri

Adobe After Effect özellikleri

Günümüzün en popüler video düzenleme programlarından biri olan Adobe After Effect özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki söz konusu uygulama, kullanıcılara hangi imkanları sunuyor?

Video Montaj ve Düzenleme İşlemleri

 

after effects montaj

Adobe firması tarafından geliştirilen söz konusu program, kullanıcılara video montaj ve düzenleme işlemleriyle ilgili çeşitli çalışma imkanları sunmaktadır. Video kesme işleminden, ileri tekniklere kadar profesyonel kullanım sunan yazılım, günümüzde kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Animasyon Yapımı

after effects animasyon

Film, dizi, reklam gibi çeşitli çalışma alanlarında kullanılan intro ve animasyonlar söz konusu program vasıtasıyla oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. İsteyen kullanıcılar hazır introlar üzerinden çalışmalar yaparken, isteyen kullanıcılarda sıfırdan intro tasarımı yapabilmektedir. İnternette hazır intro tasarımları indirerek kendinize göre düzenleyebilirsiniz. İnternette “after effects intro template” şeklinde aratabilirsiniz.

Videolarınıza Görsel Effect Ekleyin

after effects görsel

Adobe After Effect programı sayesinde, çektiğiniz videolara görsel Effect verebilirsiniz. Sıradan bir videoya patlama sahnesi ekleyebilir, fırtınalı bir güne geçiş yapabilir veya aklınıza ne geliyorsa söz konusu uygulama sayesinde videolarınıza ekleyebilirsiniz.

Adobe After Effect Programı Ücreti

after effects fiyat

Günümüzün en popüler video düzenleme uygulamalarından biri olan After Effect fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Söz konusu uygulamayı satın almak isteyen kullanıcılar aylık 132 TL ödeyerek bu uygulamaya sahip olabilmektedir. Yıllık olarak bu uygulamayı satın almak isteyen kullanıcılar ise 1500 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Video düzenleme uygulamasının yanı sıra tüm Adobe ürünlerini satın almak isteyen kullanıcılar ise aylık olarak 332 TL ödeme yapması gerekmektedir. Tüm uygulamaları yıllık olarak satın almak isteyen kullanıcılar ise 3766 TL ödeme yapması yeterli olacaktır.

Bir yorum bırakınız...

*

web sitesi için programlama dili

Web Sitesi Yapmak İçin Hangi Programlama Dilini Öğrenmek Gerekir?

Günümüzde bilgiler ve hizmetler artık internet aracılığıyla web sitesi üzerinden dolaşır oldu ...
Windows-10 dep

Windows 10 Veri Yürütme Engellemesi (DEP) Nedir?

Veri Yürütme Engellemesi (DEP), Windows bilgisayarlarda yer alan bir güvenlik özelliğidir. DEP ...
toplama bilgisayar mı hazır bilgisayar mı

Hazır Kurulu Bilgisayar mı? Toplama Bilgisayar mı?

Bir bilgisayar satın almak istediğimizde ne tür bilgisayar alacağımız konusunda tereddüt yaşarız ...
wayfair olayı nedir

Wayfair Olayı Nedir?

Gün geçmiyor ki, internetin hızı kesilmesin. Her geçen gün dünyada internet kullanımı ...
Kablosuz Mouse Çalışmıyor mu

Kablosuz Mouse Çalışmıyor mu? İşte Çözüm Yolları

Windows 10 bilgisayarlar artık bir çok kişi tarafından kablosuz mouse ile kullanılıyor ...
ses gürültü engelleyici

Bilgisayarda Ses Gürültü Engelleme Programı

Son bir yıldır evden çalışmak artık yeni normalimiz olmuş durumdadır. Durum böyle ...
İnstagram’da Profilime Kim Baktı

İnstagram’da Profilime Kim Baktı Uygulamaları

İnstagram, platforma üye olan kullanıcıların ücretsiz fotoğraf ve video yüklemesini sağlayan sosyal ...
google takvim

Google Takvim Masaüstü Bilgisayarda Çevrimdışı Kullanılabiliyor mu?

Google Takvim, masaüstü kullanıcıları için bir dönem çevrimdışı olarak kullanılabiliyordu. Ancak 2018 ...