AltStore ile iOS Cihazlarda Nintendo Oyunları Oynanabiliyor | Sonsuz Teknoloji

AltStore ile iOS Cihazlarda Nintendo Oyunları Oynanabiliyor

AltStore 

Apple cihazlar için üretilen ve Jailbreak olayına girmeden bazı uygulamaları cihaza indirmeye yarayan Altstore ile yalnızca iOS için üretilen oyunlar ve uygulamalar ile sınırlı kalmayacaksınız. Bu sayede Nintendo oyunlarına da ulaşabilir ve herhangi bir güvenlik açığı oluşturmadan uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

GÜVENİLİR VE KOLAY KULLANIMA SAHİP

Altstore ile iOS tarafından desteklenmeyen ya da izin verilmeyen çeşitli uygulamalara kavuşmak mümkün hale geliyor. Normal şartlarda iOS için izni bulunmayan oyunları ya da uygulamaları indirmek neredeyse imkansız ya da Jailbreak yöntemleri ile güvenilir olmayan bir şekilde elde indirme yapılabiliyor. Fakat bu yeni uygulama sayesinde herhangi bir güvenlik açığı oluşturmadan ve hilesiz bir şekilde diğer platformlarda bulunan uygulamalara da ulaşabilmek mümkün olacak.

Henüz önizleme versiyonu bulunan ve kısa bir süre sonra tamamen hizmete açılacak olan Altstore

uygulamasını indirerek Nintendo, Game Boy, NES ve SNES gibi platformların oyunlarına da ulaşabilmek mümkün hale geliyor.

UYGULAMALAR CİHAZA NASIL YÜKLENİYOR?

 

Altsotre vasıtası ile iOS işletimli cihazlara indirilen uygulamalar AltServer adı verilen bir masaüstü uygulaması sayesinde cihazınızda yer ediniyor. Altstore resmi sitesini ziyaret ederek AltServer’ı hem Macos hem de Windows 10 için kurabilirsiniz. Uygulamaları yüklerken iTunes ve Wi – Fi senkronizasyonu kullanılıyor. Sonrasında indirilmek istenen uygulamalar Altstore vasıtasıyla Wi -Fi üzerinden masaüstüne gönderiliyor ve burada da devreye AltServer giriyor. AltServer sayesinde de masaüstüne gelen uygulamaları mobil cihaza adapte ediyor.

Bir yorum bırakınız...

*