Amazfit Verge Lite Özellikleri ve Fiyatı ∞ Sonsuz Teknoloji

Amazfit Verge Lite Özellikleri ve Fiyatı

Amazfit Verge Lite

Amazfit Verge Lite, 2019 yılında piyasaya çıkarılmış olan bir akıllı saat modelidir. Amazfit Verge Lite fiyatı ise ucuz olduğundan dolayı, bu ürün en çok tercih edilen akıllı saatlerden bir tanesidir.  Saatin dokunmatik olan ekranı 1.3 inç boyutundadır. Ayrıca ekran çözünürlüğü 360 x 360 piksel ve ekran teknolojisi AMOLED’dir. Hoparlör, mikrofon ve titreşim özelliklerine sahip olan Amazfit Verge 512 MB aracılığı ile telefon görüşmesi yapılabilmektedir. Fakat Amazfit Verge 16 KB modelinde mikrofon ve hoparlör yoktur.

Amazfit Verge Lite Özellikleri Nelerdir?

Amazfit Verge Lite özellikleri arasında aktivite tanımlama ve izlemenin yanı sıra bisiklet, kayak, tenis, tırmanış, yürüyüş, futbol ve merdiven tırmanma sporları ile uyumlu özellikler bulunmaktadır. Ayrıca saat, adımsayar sensörü ile kalp atış hızı sensörüne sahiptir. Müzik depolayabilen, müzik çalar kontrolü sağlayabilen, SMS görüntüleyebilen ve telefon bulma özelliğine sahip olan akıllı saatte uyku monitörü ve kalori takibi de mevcuttur.

Amazfit Verge Lite Özellikleri

Amazfit Verge Lite donanım özellikleri arasında 4 GB dahili depolama alanı, 390 mAh batarya kapasitesi, su geçirmez tasarım, ortam ışığı sensörü, jiroskop, barometre, pusula, NFC, 4.0 Bluetooth ve GPS mevcuttur. Ayrıca Amazfit Verge Lite model akıllı saat, RAM boyutuna göre iki farklı türe ayrılır. Bunlardan biri Amazfit Verge Lite 512 MB ve bir diğeri Amazfit Verge Lite 16 KB olarak bilinir.

Amazfit Verge Fiyatı Ne Kadardır?

Amazfit Verge Lite özellikleri iyi bir seviyede görünmektedir. Dolayısıyla bu saati tercih etmekte hiçbir sakınca yoktur. Amazfit Verge Lite fiyatı ise, özellikleri farklı olan modellere göre şöyledir:

  • Amazfit Verge 512 MB fiyatı 650 – 800 Türk Lirasıdır.
  • Amazfit Verge 16 KB fiyatı 450 – 600 Türk Lirasıdır.

Bir yorum bırakınız...

*