Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar

mobil tarayıcı 

Editör arkadaşlarımızın uzun araştırma sonucunda elde ettikleri verileri derleyip size sunduk. İnternette rahat gezinmek, hızlı işlem yapmak için internet tarayıcınızın ihtiyaçlarınıza cevap vermesi gerekir. Güvenilir bir tarayıcı kullanmalısınız. Tarayıcınızın güvenli olmaması internette paylaştığınız bilgiler sizin izniniz dışında kullanılabilir. Android telefonlar için çeşitli internet tarayıcı uygulaması mevcuttur. Bu yazı dizimizde sizler için en güvenilir ve hızlı 5 internet tarayıcısı uygulamasından bahsedeceğiz.Listemizde Android akıllı telefonunuz için kullanabileceğiniz en iyi 5 internet tarayıcısına yer verdik.  Verdiğimiz bağlantılar ile tarayıcıları telefonunuza indirebilirsiniz. Ekibimizin önerdiği internet tarayıcıları şunlardır:

Google Chrome

chrome hata

Elbette liste başını Chrome çekmektedir. Hızlı ve güvenilir bir internet kullanımı için tarayıcı olarak mutlaka Google chrome kullanmalısınız. Google şirketine ait olan bu tarayıcı az yer kaplama, hızlı olma ve güvenilir olma bakımından üstündür. Birçok akıllı telefona bu tarayıcı kurulu gelir. Google hesaplarınızla senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özelliğiyle bilgisayarınızdaki şifrelerinize, geçmişinize rahat ulaşabilirsiniz.

Opera Mini Web Browser

Opera-Mini

Az yer kaplayan ve hızlı bir tarayıcı olan Opera mini ile eşsiz bir internet keyfi yaşarsınız. İnternet tarayıcısı olarak gizliliğe önem veren ve üst seviyede tutan bir tarayıcıdır. Verdiği bilgileri gizli tuttuğu için güvenilir hizmet sunar. Reklam engelleme ve VPN gibi özellikleri ile rakiplerinden bir adım öndedir. Dosya paylaşımı ve haber takibi özellikleri ekstra uygulama kullanmadan yapabilirsiniz.

Firefox

firefox koyu

Bir tarayıcıda hız ve gizlilik arıyorsanız bu tarayıcı tam size göredir. Kullanım sıralamasında her zaman ilk 3 te yer alan bu tarayıcı kullanıcılarına güvenli internet hizmeti sunar. Az yer kaplaması, hızlı olması, gizliliğe önem vermesi gibi özelliklerinden dolayı en fazla tercih edilen internet tarayıcılarından birisidir. Geniş eklenti seçeneği ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sunar.

DuckDuckGo Privacy Browser

DuckDuckGo

Açık kaynak koduna sahiptir. Oldukça güvenilir bir tarayıcıdır. Takip edilemeyen bu tarayıcı oldukça hızlı bir tarayıcıdır. Kişisel bilgilerinizin kontrolünü bu tarayıcıda tam anlamıyla sağlayabilirsiniz. Birisi web sitenizi ziyaret ettiğinde uygulama sistemi sizi bilgilendirir. 9,3 MB alan kaplayan bu tarayıcı rakiplerine göre oldukça küçük boyutu ile dikkat çekiyor.

Dolphin Tarayıcı

Dolphin

Fazla bilinmeyen bu tarayıcı oldukça işlevsel bir tarayıcıdır. Az yer kaplayan ve stabil arama hizmeti sunan bu tarayıcı yüksek hız ile de dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Bir yorum bırakınız...

*

facebook az

Facebook’un Az Bilinen Özellikleri

Facebook’un en fazla kullanılan sosyal ağ olduğunu söyleyebiliriz.  Snapchat,Twitter veya Instagram gibi ...
hızlı bilgisayar

Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır?

Bilgisayarlar kullandıkça zamanla yavaşlar. Bilgisayarın donanım olarak eskimiş olması ayrı bir faktördür ...
android tasarruf

Android Telefonda Batarya’dan Nasıl Tasarruf Edilir?

Batarya ömrü ile ilgili ilerleme, son 20 yılda teknolojideki inanılmaz gelişmelere rağmen, ...
arac-bakimi

Arabanızı Kışa Hazırlayın

Sıcaklıklar iyice düştü kış geldi. Arabanızı kışa hazır hale getirmenin zamanı geldi ...
hijackthis11

HijackThis Ne İşe Yarar

HijackThis, kötü amaçlı yazılımları tespit etmede kullanılan bir uygulamadır. Kötü amaçlı yazılım ...
elektrik

Elektrik Faturasını Düşürebilirsiniz

Elektronik cihazlarınızı kapattığınızda bile hala elektrik harcıyor olabilirler. Kapama düğmesine bastığınızda, televizyonlar ...
ıp adresi

IP Adresi ve Bilinmeyenler

IP adresi İngilizce açılımı “Internet Protocol Address” dir ve teknik terimi de ...
notepad

“Notepad” ve “WordPad” Arasındaki Fark

Notepad (Not Defteri) ve WordPad her ikisi de Microsoft tarafından geliştirilmiştir. Notepad ve ...