Android Oyun Club Nedir? Ne İşe Yarar? ∞ Sonsuz Teknoloji

Android Oyun Club Nedir? Ne İşe Yarar?

Android Oyun Club nedir

Yazımızda Android kullanıcıları için Android Oyun Club nedir? Sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Android kullanıcıları için internette APK olarak yayınlanan uygulamalar çok büyük önem taşıyor. Google Play Store’da çok fazla uygulama mevcut olduğunu biliyoruz.Ancak buradan indirilen uygulamalar orijinal olarak kullanılmak zorunda. Örneğin, bazı kullanıcılar bazı oyunları modlu haliyle oynamak isteyebiliyorlar. Çünkü bu modlanmış versiyonlarda sınırsız oyun parası, sınırsız eşya gibi özellikler bulunabiliyor.

Bu yüzden kullanıcılar, birçok uygulamayı ve oyunu internetten APK dosyası olarak indirmeye çalışıyorlar. İşte bunun gibi durumlarda kullanıcıların karşısına Android Oyun Club gibi siteler çıkıyor.

Android APK Dosyası Nedir?

Yazımızda Android Oyun Club ne işe yarar? Kısmından önce sizler için APK dosyasının ne olduğundan bahsetmek istiyoruz. Daha önce bahsettiğimiz gibi Google Play Store gibi Android mağazalarından birçok uygulama, oyun vb. şeyler indirilebiliyor.

İlgili: Play Store’da Bulunmayan Uygulamalar Nasıl Yüklenir?

Ancak bu mağazaların yanı sıra Android cihazlara birçok siteden uygulama vs. indirilip hızlıca yüklenebiliyor.  İşte bu internetten indirilen ve cihazlara yüklenen uygulamalar APK uzantılı oluyorlar. Yani internetten indirilen uygulamanın Android cihazlara yüklenebilmesi için APK uzantılı olması gerekiyor.

Android Oyun Club Car Parking Dâhil Birçok Uygulamayı APK Olarak İndirmenize Yarıyor

Android Oyun Club

Belirttiğimiz gibi Android Oyun Club Among Us dâhil birçok oyun ve uygulamayı APK olarak indirebilmenizi sağlıyor. Bu noktada Google Play Store varken bunun gibi siteleri neden tercih edeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz.

Bu yüzden sizler için ikisinin arasındaki farkı biraz daha detaylandıralım. Bildiğiniz gibi Google Play Store gibi mağazalar, uygulamaları denetimden geçirerek orijinal halleriyle yayınlıyorlar. Yani bu tür resmi mağazalarda modlu, hileli vs. uygulama bulamazsınız.

Ancak bahsettiğimiz Android Oyun Club APK sitesi birçok uygulama ve oyunu modlu olarak yayınlıyor. Örnek olarak çevrimdışı bir oyun oynadığınızı düşünelim. Oyunu oynarken bazı özellikleri açmak için oyun parasına ihtiyacınız olduğunu farz edelim.

Ancak bu oyun parasına sahip olmak için oyuna gerçek para yatırmanız veya oyunu uzun süre oynamanız gerekebiliyor. İşte bu bahsettiğimiz sitede birçok oyunun sınırsız oyun paralı halini bulup APK dosyası olarak indirip telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Ancak tabi ki bu modlar sadece para hilesiyle de sınırlı kalmıyor.

Örneğin, bir Android FPS oyununun sınırsız mermili modlanmış halini de bulup indirebiliyorsunuz. Kısacası Android Oyun Club sitesinde Android için yayınlanan uygulamaların birçok farklı şekilde modlanmış halleri yer alıyor.

Son olarak yazımızı bitirmeden önce önemli bir detaya değinmek istiyoruz. Bu ve bunun gibi siteler resmi olmadıkları için yayınladıkları içerikler bazı riskler içeriyor olabilirler. Bu yüzden bu tür yerlerden indirme yaparken olabildiğince dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir yorum bırakınız...

*