Android Telefon, iPhone Görünümü Gibi Nasıl Yapılır? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Android Telefon, iPhone Görünümü Nasıl Yapılır?

android iphone

İPhone, Android telefonlardan çok daha farklı bir ara yüze ve işletim sistemi olarak gerçekten çok iyi bir görünüme sahiptir. Ayrıcaİphone telefonlar Android telefonlardan daha pahalı cihazlardır. İphone telefon satın almaya gücünüz yetmiyorsa Android telefonunuzun görünümünü, İphone görünüme uygulamalarla çevirebilirsiniz. İphone görünümü elde etmek için bir kaç uygulama birden kullanmamız gerekecek.

1. Phone X Launcher iLauncher

Android cihazınızın bir iPhone gibi görünmesini sağlamak için, Phone X launcher uygulamasına ihtiyacınız olacak. Uygulamayı yükledikten hemen sonra, bir iPhone’a baktığınızı hissedeceksiniz. Uygulama simgeleri, bir iPhone’da göreceğiniz gibi değişecektir.

Chrome, varsayılan tarayıcınız ise, Safari uygulaması simgesi ile değiştirilecektir. Ancak, simgeye dokunduğunuzda açılacak olan Chorme uygulaması olacaktır.

Ana ekranınızdaki herhangi bir yerden aşağı doğru hızlıca kaydırın ve hızlıca bir uygulama arayın veya en son kullanılan uygulamaları bulun. Kontrol merkezine erişmek için ekranın en üstünden aşağı doğru kaydırın.

Bu uygulama ile duvar kağıdı, kaydırma hareketi, kilit ekranı, uygulama kilidi, kaydırma efekti, dock, iPhone X çentiği ve daha fazlası gibi şeyleri de değiştirebilirsiniz.

2. iOS 12 Lock Screen

Kilit ekranınız hala bir Android görünümüne sahipse iPhone görünümünüz tam olmaz. Bu nedenle  iOS12 Lock Screen uygullamasını ekleyerek, kilit ekranınız Android günlerini geride bırakacaktır. Bu uygulama ile, tüm mesajlarınızı yeni iOS kilit ekranınızda göreceksiniz. Kilit ekranına ilk eriştiğinizde, bildirimlerinizi göreceksiniz. Uygulamayı ilk yüklediğinizde oluşturduğunuz şifreyi girmek için sağa kaydırın.

3-iMusic – Müzik Çalar

Bu müzik çalara bir iOS görüntüsü de verelim. İhtiyacınız olacak uygulama  iMusic OS 12 – Music OS 12 Style. Bu müzik çalar ile WAV, MP3, AAC, FLAC, 3GP, OGG ve MIDI gibi farklı formatlardaki ses dosyalarını dinleyebilirsiniz.

Ayrıca Hip Hop, Pop, Dans, Metal, Latin, Klasik, vb. Arasından seçim yapabileceğiniz dokuz müzik türü ön ayarı arasından seçim yapabilirsiniz. Uygulama, müziğinizi Müzik, Çalma Listesi, Sanatçı, Albüm gibi beş ayrı sekmeye böler.

Tekrarlama, karıştırma, ekolayzır ve daha fazlası gibi seçeneklere erişmek için sol üstteki üç noktaya dokunun. Arama çubuğunda belirli bir şarkıyı da arayabilirsiniz.

4-iCalendar iOS 13

iCalendar iOS 13, her zaman istediğiniz iOS takvimini verecektir. Google Takvim ile uyumlu ve çok basit bir tasarıma sahiptir. Okuması kolaydır ve bir etkinliğin kaydedildiği tarihin altına bir nokta koyacaktır.

Bir etkinlik oluşturduğunuzda, hangi takvime eklemek istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca etkinliğin tekrar etmesini ve bir uyarı eklemesini sağlayabilirsiniz. Bir etkinlik eklediğiniz bir tarihe tıkladığınızda, etkinlik takvimin altında görüntülenir.

Yukarıdaki uygulamalarla birlikte tam bir İphone’nunuz olmasa da görünüm olarak bir hemen hemen bir İphone cihaza sahip olacaksınız.

Bir yorum bırakınız...

*

frecell

Eski Windows Oyunları

Eski Windows sürümlerinde oynadığımız Solitaire, Hearts, FreeCell ve diğerleri gibi “eski tarz” ...
dokunmatik yüzey

Dizüstü Bilgisayarda Touchpad Çalışmıyorsa

Touchpad, uzun zamandır dizüstü bilgisayarda fare kontrolüne standart alternatif olarak kullanılan eski ...
Chrome Sekmeler

Chrome’un Sekmeleri Yeniden Yüklemesi Nasıl Önlenir?

Chrome,’da internet’te gezinirken birden fazla sekme açarız. Sekmeleri açtıktan sonra sekmelerde gezinmeye ...
OAuth

OAuth Nedir? Facebook, Twitter ve Google Oturum Açma Düğmeleri Nasıl Çalışır?

En popüler giriş izni olan “Facebook ile Giriş Yap, Twitter ile Giriş ...
Telefon hotspot

Android ve İphone Telefonlar WiFi Modem Olarak Nasıl Kullanılır?

İPhone’ları ve Android’leri WiFi hotspot’lar haline getirmek çok kolaydır. Hem Apple hem ...
erişim izni

Facebook, Google, Twitter, Microsoft Uygulama İzinlerini Kaldırma

Muhtemelen Google, Facebook, Twitter veya Microsoft hesabınıza birkaç uygulama veya web sitesi ...
Wordpress reklam eklentiileri

En İyi WordPress Reklam Eklentileri

Reklamlar bazı siteler için sitenin can damarıdır. Temanıza elle reklam kodları ekleyebilirsiniz, ...
bilgisayar donması

Bilgisayar Donma Nedenleri ve Çözümleri

  Bilgisayar donmalarında aşağıda belirtilen nedenler en genel karşılaşılan sebeplerdir ve bunları ...