Android Telefonu iPhone X’a Dönüştürmenin 6 Adımı | Sonsuz Teknoloji

Android Telefonu iPhone X’e Dönüştürmenin 6 Adımı

Android'e Nasıl iOS Yüklenir

Android işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız, yalnızca 6 adımda telefonunuzu iPhone X’e dönüştürebilirsiniz. Elbette ki işletim sisteminizi değiştirmeniz mümkün değil fakat görünüm bakımından iPhone X kullanıyor hissiyatını alacağınıza emin olabilirsiniz.

İPhone X tasarımını beğenen herkes, imkanları el veren kişiler hiç şüphesiz iPhone X alacaklardır. Lakin cihaz fiyatının yüksek olması sebebi ile herkes iPhone X alamayabilir.

Android'e Nasıl iOS Yüklenir

Yeni Bir Launcher ve İkon Paketi Yükleyin

Telefonunuzun modeli ya da markası ne olursa olsun, görsel ayarları ve simgeleri değiştirmeniz en güvenli ve kolay yolu yeni bir launcher yani başlatıcı indirmektir. Launcher indirip arayüzünüzü özelleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Eğer gerçek bir iPhone X deneyimi yaşamak istiyorsanız, iOS icon paketini indirmeniz gerek. Bunun için TrueiOS ikon paketine göz atabilirsiniz.

Çentik

İPhone X denilince, hiç şüphesiz akla ilk gelen görüntülerden birisi de ekran çentiğidir. Eğer akıllı telefonunuzda iPhone X çentiğini kullanmak istiyorsanız, XOutOf10 uygulamasını telefonunuza indirerek; sanal bir çentik oluşturabilirsiniz.

Kilit Ekranı Bildirimleri

Çoğu kişi iOS işletim sisteminin bildirimlerini pek işlevli bulmaz. Lakin siz yine de iOS’un bildirimlerini seviyorsanız, Floatify

uygulamasını indirerek; ayarlardan iOS 10 temasını seçebilir, bildirim şeklini özelleştirebilirsiniz.

İOS Duvar Kağıtları

iPhone X ile özleşen bir diğer unsur da; duvar kağıdıdır. Birçok kişi gibi siz de iPhone X’un duvar kağıdını beğeniyorsanız; telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Yuvarlak Köşeler

Şayet eski model, keskin kenarlı bir akıllı telefona sahipseniz, iphoneX’un yuvarlak ekran köşelerini eksik hissedebilirsiniz. Roundr isimli uygulama sayesinde; sivri köşeli ekranlar, yuvarlak köşeye evrilebiliyor. Lakin, Samsung Galaxy S8 ve benzeri telefonlara sahipseniz, bu uygulamaya ihtiyacınız kalmayacaktır.

Son Dokunuş: Görsel Ayarlar

Artık Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuz, tıpkı bir iPhone X görünümüne sahip. Lakin yine de akıllı telefonunuz ile gerçek iPhone arasında simge boyutları konusunda bir takip farklar bulunabilir. İndirdiğiniz launcher yani arayüz uygulaması sayesinde; simgeleri ve yazıları dilediğiniz boyuta ayarlayabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*