Bilgisayarda Brawl Stars Oynama | Sonsuz Teknoloji

Bilgisayarda Brawl Stars Oynama

brawl stars

Bilgisayardan Brawl Stars oynama farklı bir deneyimdir. Brawl Stars, Supercell tarafından üretilmiş bir Aksiyon oyunudur. IOS cihazlarda uzun süredir olan oyun geçtiğimiz yıl Android cihazlara gelerek başarısını katladı. Bilgisayardan Brawl Stars oynama deneyimini tatmak isteyen oyuncular bazı emulatörler ile çözüm aramaktadır. Her ne kadar istikrarlı çalıştığı gözükse de bazı emulatörler bilgisayarlara fazla yük bindirmekte ve bilgisayarı yavaşlatmaktadır. Fazla yük nedeni ile düşük sistemli bilgisayarı olan oyuncular, Brawl Stars’ı bilgisayardan oynamakta zorlanır. Makalemiz içerisinde yer alan emulatör sayesinde oyunu en düşük sistemlerde bile kolaylıkla oynayabileceksiniz.

brawl stars nasıl oynanır

Bilgisayarda Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Bilgisayarda Brawl Stars Nasıl Oynanır sorusunu soruyorsanız göstereceğimiz yöntemler ile kolaylıkla oyunu oynayabileceksiniz. Makalemizin sonunda yer alan indirme linkinden indireceğiniz emulatör otomatik olarak Brawl Stars kurulumu yapacaktır. Kurulumun ardından oyuna kullandığınız hesaplar ile giriş yapmanız yeterlidir.

PUBG Mobile oynayanlar bilir, Emulatör üzerinden oynayan oyuncular, emulatör oyuncuları ile eşleşir. Ancak durum Brawl Stars’da o şekilde ilerlemiyor. Sunucu sayısını sınırlı tutan Supercell, farklı platformdan gelen oyuncuları ayırmak yerine aynı sunuculara ekleyerek herkesin birlikte oyun oynamasını sağlıyor.

Bilgisayarda Brawl Stars Oynamak İçin Gerekenler

Bilgisayarda Brawl Stars oynamak için birden fazla emulatör bulunmakta, ancak makalemizin sonunda vereceğimiz link otomatik olarak Brawl Stars kurulumu yapan bir emulatör. Emulatör oldukça fazla tercih edilen bir modelden. PUBG Mobile için  Tencent firması tarafından geliştirilen emulatör sayesinde güvenle oyun hesabınızı bağlayabilirsiniz.

Bilgisayara Brawl Stars Nasıl Yüklenir?

Bilgisayara Brawl Stars nasıl yüklenir sorusuna bu alanda cevap vereceğiz makalemizin son kısmında bulunan indirme linkinden adım adım anlattığımız programı kolaylıkla indirebilirsiniz. Vereceğimiz linkten indirmeniz önemli çünkü vereceğimiz site emulatörün kendi sitesi. Diğer sitelere itibar etmemenizde fayda var çünkü Brawl Stars hesapları son zamanlarda fazla para etmeye başladı ve bu hesapların peşine düşen korsanların sayısı da oldukça fazla arttı.

1 – Emulatör Kurulumu

brawl stars emülatör kurulumu

Vereceğimiz linke tıklayarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız bu sayfadan “İndir” butonuna tıklayarak yaklaşık 10Mb boyutundaki Emulatör programını indirebilirsiniz. İndirme işlemi oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

brawl stars indir

“İndir” butonuna tıkladıktan sonra Brawl Stars Emulatör programı otomatik şekilde inmeye başlayacaktır. Her hangi bir işlem yapmanıza ya da yeni bir sayfaya geçiş yapmanıza gerek yoktur.

brawl stars kur

İndirme işlemi bittikten sonra Brawl Stars oyununun simgesini gördüğünüz setup soyasına tıklayabilirsiniz. Açılan setup dosyası sizi GameLoop kurulum sayfasına aktaracaktır.

brawl stars pbg mobil

Bu şekilde bir ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekrandan endişelenmenize neden olmasın, siz “Install” diyerek bir sonraki adıma geçiş yapın. Farklı görsellerin karşınıza çıkması sizi yanıltmasın bunlar diğer oyunların tanıtımıdır.

brawl stars diğer oyunlar

“Install” seçeneğine tıkladıktan sonra yukarıdaki şekilde bir ekran ile ufak bir kurulum sağlanacaktır. Söz konusu kurulum internet hızınıza göre 5 ila 10 dakika arasında sürer. Bilgisayarda Brawl Stars oynamak için sadece birkaç adım kaldı.

brawl stars start

Yükleme işlemi başarılı bir şekilde tamamlandığında “Start” butonu ile karşılaşacaksınız. Start butonuna tıklayarak emulatör programını başarılı bir şekilde başlatabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ilk kurulum olacağı için bilgisayarınızda ufak kasmalar yaşanabilir. Sonraki kullanımınızda hiçbir şekilde kasma yaşamadan oyuna hızlıca giriş yapabilirsiniz.

gameloop

İlk kurlum işlemi aşağıda göründüğü şekilde ilerlemekte. Bilgisayarınızın hızına göre 5 ila 10 dakika içerisinde bu adımları kolaylıkla geçebilirsiniz. Bu aşamada bilgisayarınız donuyor gibi gözükebilir endişelenmenize gerek yok tüm işlemler bitince sisteminiz eski haline dönecek.

gameloop brawl stars yükleme

Tüm bu işlemler olurken “Oyunlarım” seçeneğine tıklayarak Brawl Stars’ı görüntüleyebilirsiniz. Oyun tüm işlemlerden sonra otomatik olarak yüklenmeye başlayacaktır. Bu sırada yapmanız gereken arkanıza yasalanarak tüm işlemlerin bitmesini beklemek.

Oyun motoru kurulumundan sonra yaklaşık 4 dakika kadar sürecek bir indirme süreci daha bulunuyor bu indirme sürecinden sonra oyun otomatik olarak kendini yükleyecek.

brawl stars oyna

Bilgisayardan Brawl Stars oynama konusunda son aşmayı da başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra oyun otomatik olarak açılacaktır. Bu işlemden sonra yapmanız gereken tek şey WASD + Mouse kısa yollarını kullanarak oyun deneyimini yaşamak.

Brawl Stars Bilgisayar Sistem Gereksinimleri

Brawl Stars Bilgisayar Sistem Gereksinimleri kontrolünden sonra oyunu kurmaya başlamanızda fayda var. Her ne kadar oyun telefon oyunu olsa da bilgisayar versiyonunda ortalama bir sistem istemektedir. Sistem gereksinimleri üzerinde olduğunuz zaman oldukça akıcı ve kaliteli bir oyun deneyimi yaşarsınız. Diğer yandan giriş seviyesi ya da orta düzey bir bilgisayarınız varsa oyunu orta ayarlarda rahatlıkla açabilirsiniz.

İşte Brawl Stars Bilgisayar Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 ve Üzeri
 • İşlemci: AMD veya INTEL markasının her hangi bir modeli. Celeron üstü olması önerilenler arsında.
 • Ram: Minimum 2GB Ram gerekmekte. Oyun Ram üzerinden güç aldığı için ne kadar fazla RAM’e sahip olursanız o kadar fazla performans alırsınız.
 • Depolama Alanı: 5GB’a yakın bir boş alana sahip olmanız oyunu sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için yeterli düzeydedir.

brawl stars geniş ekranBilgisayarda Brawl Stars İndirme Linki

Bilgisayarda Brawl Stars indirme linki kısmından bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde indirme işlemini yapabilirsiniz. Oyunun nasıl kurulacağını eksiksiz bir şekilde adımlardan takip etmeniz ve adımlara uymanız yararınıza olacaktır.

Brawl Stars Bilgisayara İndirmek : Tıkla İndir

 1. en az boşta 2 gb ram olmasımı lazım

 2. Mahmut
  11:12 11 Ekim 2020 11:12

  Verdiginiz Kurulum Bilgileri İçin Teşekkür Ederim 🙂

 3. benim pc 4g ram ekran kartı intelin herhangibi şeysi internete yazdım bunların aynısı çıktı 2 gb ram istiyomuş arkadaşlar kasarmı benim pc de

 4. furkan
  12:46 12 Ocak 2021 12:46

  kasmas da ekran kartın en az 512 mb gerekiyor

 5. oguzhan guney
  16:17 7 Mart 2021 16:17

  özelliklerim 2gb ram windows 10 1gb ekran kartı ama oyn kasıyo giremyom bile

Bir yorum bırakınız...

*

Microsoft Copilot Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Microsoft Copilot, Microsoft'un Windows, Edge, mobil ve Office 365 için yapay zeka aracıdır. Yapay zekanın gelişmesi ve OpenAI GPT'nin popüler olması ile birlikte teknoloji ...
Gmail akıllı yazma

G-mail Akıllı Yazma Özelliğini Açma Kapatma

Akıllı yazma aracı, e-mailler için otomatik tamamlama gibi çalışır. E-maillerin nasıl yazılacağını öğrenir ve cümlelerin tamamlanmasını sağlar. E-mail metinlerinin hızlıca oluşmasını sağlar. Yazarken öneriler ...
IMAP

İmap Nedir? İmap Kullanımının Faydaları

Birçok insan imap nedir bilmemektedir. Gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında e-mail kullanımı çok önemlidir. E-mail protokolü sayesinde kişiler her cihazdan e-mailerini kontrol edebilir, ...
mac windows

Mac vs Windows Bilgisayar Özet Karşılaştırma

Bilgisayar teknolojisi, günümüzde büyük ölçüde Windows ve Mac işletim sistemleri üzerine odaklanmış durumda. Her iki işletim sistemi de benzersiz özelliklere ve kullanıcı deneyimine sahiptir ...
Gmail görev oluşturma

G-mail Görev Oluşturma G-mail Alanlar Düzenleme

G-Mail’den görev oluşumu çok basittir. Öncelikle, G-Mail hesabına giriş yaparak, sağ üstteki alan "Görevler"e tıklanmalıdır. Açılacak pencerede, yeni görevin eklenebilmesi için "Görev Ekle"ye tıklanmalıdır ...
MAPI EWS

MAPI EWS Nedir Ne İşe Yarar Ne Amaçla Kullanılır?

Teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte MAPI EWS nedir ne amaçla kullanılır pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. İnternet önemli iletişim kaynaklarındandır. Gere iş alanlarında ...
Shopify

Shopify DNS Yönlendirmesini Yapmak Adım Adım

Sahip olduğunuz alan adını Shopify’e yönlendirmek istediğinizde hangi işlemleri gerçekleştirmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Shopify DNS Yönlendirmesini Yapmak Adım Adım aktaracağımız bu yazımız sizler ...
Karekod

Karekod Nedir, QR Kod Oluşturma Nasıl Olur

Yıllardır alışveriş ve farklı sektörlerde kullanımı olan barkod sisteminden esinlenerek tasarımı gerçekleştirilen Karekod veya en çok kullanılan ismi ile QR kodlar, iki boyutlu bir ...
veri kurtarma

Veri Kurtarma Sürecinde Yapılması – Yapılmaması Gerekenler

Veri kurtarma süreci, bilgisayar sistemlerinde meydana gelen veri kaybını geri getirme çabalarını içerir. Bu süreç, çeşitli nedenlerle oluşan veri kaybı durumlarında uygulanabilir, donanım arızaları, ...
yapay zeka

Yapay Zekayı anlamak ve İnsanın Yapay Zekayı kullanımı

Zeka kavram olarak, düşünme, akıl yürütme, algı, kavrama, yargılama ve sonuca varma, soyutlama, öğrenme ve yeni durumlara uyma şekliyle insana verilen yetenekler zinciri toplamıdır ...