Call Of Duty Mobile Ne Zaman Çıkacak? | Sonsuz Teknoloji

Call Of Duty Mobile Ne Zaman Çıkacak?

call of duty
Call of Duty Mobile, mayıs ayında Betası tanıtıldı.  Activision şirketi resmi olarak Call of Duty Mobile’in çıkış tarihini açıkladı. iOS ve Android işletim sistemlerine gelecek olan oyun, hem Modern Warfare hem de Black Ops’tan içerik olmak üzere Call of Duty mythos’un favori multiplayer modlarını ve haritalarını getirecek.

İOS / Android için Call of Duty Mobile

Oyun, Herkes İçin Ücretsiz, Frontline, Team Deathmatch, Hardpoint ve Hakimiyeti içeren bir dizi çok oyunculu modla başlayacak. Aynı anda 8 ila 10 oyuncuyu destekliyor.

“*” Bu mod, sekiz oyuncuya kadar destekler. “**” Bu mod 10 oyuncuya kadar destekler.

Herkese Ücretsiz * : Her oyuncu için klasik ölüm uyumu.
Frontline ** : Bir takım üssünde doğduktan sonra, rakip takımdaki oyuncularla mücadele.
Takım Ölüm Maçı ** : Muhalif takımdaki klasik mağlubiyet oyuncuları modu.
Hardpoint ** : Puan kazanmak için hardpoint’i yakalayın.
Hakimiyet ** : Puan kazanmak için belirlenmiş pozisyonları yakalayın.

100 Oyunculu War Royale

Call of Duty Mobile için özel olarak tasarlanan , yukarıda belirtilen çok oyunculu modların üstüne, ayrıca 100 oyunculu bir War Royale olacak.

Yukarıda belirtilen tüm modlar ayrıca  bazı bildiğiniz haritaları, silahları ve hatta karakterleri içerecektir. Haritalar Nuketown, Crash, Hijacked ve daha fazlası gibi klasikleri içeriyor. Ancak oyuncular, klasik COD karakterleri (John “Soap” MacTavish, Simon “Ghost” Riley ve Alex Mason) gibi kilidini açarak elde edebilecekler, ayrıca silahlar, puanlar ve daha fazla donanım kazanabilirler.

Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile, 18/09/2019 tarihinin basın bültenine göre, 1 Ekim2019‘da dünya çapında yayınlanacak. O günü beklemeden önce kayıt yapabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*