CCleaner Programı İncelemesi ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

CCleaner Programı İncelemesi ve Fiyatı

ccleaner

Günümüzde bilgisayar kullananların en büyük sorunu yavaşlıktır. Kullanıcılar, sistemlerinin ilk günkü gibi hızlı olmamasından şikayet etmektedir. Yavaşlık problemi ile karşılaşan kullanıcılar ya sisteme format atmakta ya da bilgisayar hızlandırma programları aramaktadır. Bilgisayar hızlandırma programı arayan kullanıcıların yardımına CCleaner isimli uygulama yetişmektedir. Söz konusu uygulama ile sistemi gözle görülür şekilde hızlandırmak mümkündür. Kullanıcılara sunulan bu programı gelin birlikte inceleyelim.

Daha Güvenli İnternet Hizmeti

Son dönemin en önemli programlarından biri olan CCleaner isimli uygulama, kullanıcılara daha güvenli internet hizmeti sunuyor. Uygulama, arama geçmişinizi ve çerezler silebiliyor. Kullanıcılara sunulan bu özellik sayesinde daha güvenli ortam sağlanmış oluyor.

Kayıt Defteriniz Tertemiz

Kayıt defterinde oluşan hatalar, sistemin çökmesine veya yavaşlamasına neden olabilir. CCleaner isimli program ise, kayıt defterindeki hataların tamamını düzenleyerek sistemin daha hızlı ve akıcı olmasını sağlıyor.

Hızlı Başlangıç

Bilgisayar kullanıcıların en büyük sorunlarından biride sistemin yavaş açılması ve çalışmasıdır. Bilgisayarın arka planında çalışan uygulamalar, sistemin yavaşlamasına ve geç açılmasına neden olabilir. Kullanıcılara sunulan bu program sayesinde, gereksiz program devre dışı bırakılır ve sistem ilk günkü gibi hızlı açılır.

Yavaş Bilgisayara Son

Bilgisayarlar, zamanla ilk günkü performansından uzaklaşmaktadır. Kullanıcıların en büyük sorunlarından biri olan yavaşlık, birçok nedenden ötürü olabilmektedir. CCleaner isimli program ise, gereksiz be kullanılmayan dosyaları temizler ve ayarlamasını yapar. Bu sayede bilgisayar ilk günkü hız değerlerine ulaşır. Üstelik yukarıda bahsedilen tüm işlemler sadece tek bir tıklama ile otomatik olarak yapılmaktadır.

CCleaner Programının Ücretleri

Bilgisayar hızlandırma programları içerisinde oldukça dikkat çeken CCleaner fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Söz konusu programın ücretsiz versiyonunu kullanmak isteyen kullanıcılar sınırlı özellik ile karşılaşıyor. Profesyonel paketi satın alıp diğer özellikleri kullanmak isteyen kullanıcılar ise 25 Euro ödeme yapması gerekiyor. Profesyonel pakete ek olarak sunulan +PLUS paketini satın almak isteyen kullanıcılar ise 40 Euro ödeme yapması gerekiyor. +Plus paketi, profesyonel pakete göre disk birleştirme, dosya kurtarma ve donanım envanteri gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor. Kullanıcılar bu programı tercih ederek daha hızlı ve daha güvenli bir bilgisayar kullanımı elde edebilmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*