Çift ekranlı Asus Notebook Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Çift ekranlı Asus Notebook Özellikleri ve Fiyatı

Çift ekranlı Asus NotebookAsus ZenBook Pro Duo ve ZenBook Edition 30 dizüstü bilgisayarları Asus tarafından duyuruldu, bu modeller Hindistan’da satışa çıkarıldı. Bu bilgisayarların en önemli özelliği çift ekranlı olmalarıdır, klavyenin hemen üstüne konumlandırılan bir ekran ile klasik laptop ekranı ile beraber her iki ekranda da işlemi yapabiliyorsunuz.

Ekran çözünürlüğü 3840 x 2160 piksel olan 5 milimetre ince bir çerçeve ile gelen Asus ZenBook Pro Duo 15.6 inç 4K OLED dokunmatik ekranla geliyor.

İntel Core i9 işlemci bulunan bu makinede her bir çekirdeğinin 2.4 GHz hıza ulaştığı Turbo boost özellikli 16 megabayt önbelleğe sahip harika bir işlemcisi olduğunu da söylememiz gerekiyor.

Ek olarak Nvidia GeForce RTX ekran kartı ve 32GB ddr4 RAM donanımı ile gelen bu bilgisayar 1 terabayt SSD disk taşıyor

Çift ekranlı Asus Notebook Teknik Özellikleri

Çok daha hızlı olan İntel wi-fi 6 teknolojisini destekleyen ve Bluetooth 5.01 kablosuz iletişimi destekleyen bu bilgisayarda USB C Tipi

bağlantı ve 3.1 USB giriş yuvaları ile beraber 1 adet HDMI girişi bulunuyor.

Cihazda infrared HD kamera mevcut. Bu bilgisayarın toplam ağırlığı 2.500 gram olup 71 watt saat 8 hücreli pil 8 saate kadar dayanabiliyor. Windows 10 Pro işletim sistemi ile gelen Asus ZenBook Pro Duo son derece kaliteli donanımlarla donatılmış iddialı bir dizüstü bilgisayardır.

Diğer bilgisayar ise Asus ZenBook duo olarak isimlendirilmiş bu bilgisayar 14 inç full HD ekrana sahiptir ve çözünürlüğü 1920 x 1080 pikseldir, ekranın kalınlığı 3.5 milimetredir.

Bu bilgisayarda İntel Core i7 işlemci kullanılmış Turbo özelliği ile 4.9 GHz hıza erişebilir, önbellek ise 8 megabayttır cihazda kullanılan RAM donanımı 16 GB olarak seçilmiş.

Ayrıca Nvidia GeForce 250 ekran kartı kullanıyor. 1 terabayt SSD disk taşıyor bu Laptopta 12.6 inç screen pad Plus dokunmatik ekran bulunuyor. Ayrıca infrared HD kamera yerleştirilmiş.

Asus Laptop Fiyatları

Asus ZenBook Duo fiyatı 1.270 dolar olarak fiyatlandırılırmış Asus ZenBook Pro Duo fiyatı ise 2.950 dolar olarak belirlenmiştir.

Bir yorum bırakınız...

*