Kolayca Driver Yükleyen İobit Driver Booster | Sonsuz Teknoloji

Driver Yükleme Programı İobit Driver Booster Püf Noktaları

driverbooster

Dünyaca ünlü olup, bilgisayarın tüm driverlarını yükleme programı iobit driver booster alanında en iyisi desek doğru olur. Program sayesinde geçmiş ve günümüzdeki tüm gerekli dosyalara erişmek mümkün. Malum eski bilgisayarların driver dosyalarını bulmak çoğunlukla zor oluyor. İşiniz için kesinlikle ihtiyacınız olan, en uyumlu program olsa gerek.

Bilgisayarın herhangi bir yerinde gereksiz tarama yapmadan direk hedefe yönelik çalışma prensibi ile driverları anında buluyor. Ayrıcaporgramın güzel bir özelliği donanım konusunda olan eksiklerini size bildiriyor. Bu sayede oyun ya da grafiğe dair her türlü donanımsal eksikleri indirebiliyorsunuz. Program sayesinde İçinde bulunan araçlar yardımıyla bilgisayarı hızlandırma ve temizlik işlemlerini yapmak da mümkün.

İobit Driver Booster Nasıl Kullanılır?

İobit driver booster kullanımı Türkçe dil paketi sayesinde aşırı derecede kolaylaşıyor. Sadece yapmanız gereken programın Türkçe sürümünü indirip bilgisayara kurmak.

Yazılım sayesinde driver yüklemek çok keyifli ve çok kolay bir hal alıyor. Kurulduktan sonra hemen size soruyor tarama yapılsın mı yapılmasın mı diye. Tarama işlemi başladıktan 1 dakika gibi kısa sürede tüm eksik ya da güncel olmayan driverları listeliyor. İsterseniz tamamını, isterseniz seçtiğiniz birkaç driver dosyasını yükleyebiliyorsunuz.

Ve bir güzel özelliği de yedekleme yapabilmesi. Bu da şunu sağlıyor, sürekli internet yoluyla yeniden dosya indirmenize gerek yok. Bu özelliği sayesinde yedekleme işlemi yapıyor ve format attıktan sonra hemen alınan yedekten driverları yükleyebiliyorsunuz. Ve bu işlemler en fazla 5 dakika içinde yapılıyor.

İobit Driver Booster Püf Noktaları

Driver konusunda her şeyi yapabilmek mümkün. Özellikle eski ve yeni dosyaları harmanlama ve en iyi çalışanı bilgisayarınız için seçiyor oluşu paha biçilemez. İobit Driver Booster programının özellikleri hakkında bilgi sahibi olarak uygulamak daha iyi verim almanızı sağlayacaktır İobit Driver Booster püf noktaları

 şu şekilde:

  • Programla birikte gelen kullanmayacağınız programları kurmamak için programı kurarken özelleştirerek kurma seçeneğini seçin.  İşinize yaramayacak programları gereksiz yere kurmayın. Özelleştirmeden diğer programların tik  işaretini kaldırın.
  • Program destek paketleri ile geliyor. Destek paketlerini aktive etmek için araçlar kısmına bakmanız yeterli olacaktır.
  • Driver yüklerken kesinlikle gereksiz driverları yüklemeyin. Çoğunlukla oyun ve ekstra grafik özelliği isteyen yazılımlar için yüklenmesi gerekiyor. Grafik destekli oyun ve programlar kullanmıyorsanız tikleri kaldırın.
  • Yedekleme yaparken özellikle klasör seçimi yapın. Aksi takdirde yedekleme klasörünü bulmanız zor olacaktır. Yedeklemeyi yaptığınız klasör yolunun nerede olduğundan emin olun.
  • Ses driverı dosyasını kesinlikle yedekleyin. Çünkü uyumsuzluk olabilir. Bu noktada geri yükleme yapmanız dert olmaktan çıkacaktır.

İobit driver booster püf noktalarını dikkate alarak kullanırsanız her zaman memnun kalacak ve vazgeçilmez driver yükleme programınız olacaktır. Sizin de böyle bir programa ihtiyacınız varsa doğru adresi buldunuz yükleyin ve sunduğu kolaylıkların keyfine varın.

Bir yorum bırakınız...

*