Dünyada En Çok Kazanan ve İndirilen Mobil Uygulamaların Listesi | Sonsuz Teknoloji

Dünyada En Çok Kazanan ve İndirilen Mobil Uygulamaların Listesi

akıllı telefon

Geçmişten günümüze gelişen teknoloji sayesinde artan mobil uygulamalar ile çeşitli uygulamalar artarak geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Tower’daki verilere göre en çok gelir getiren ve en çok indirilen uygulamalar arasında Netflix en başta yer almaktadır.

Netflix

Netflix bir internet televizyonu olarak bilinen mobil bir uygulama çeşitidir. Netflix, kendine ait dizilerini yayınlayan bir platformdur. Her geçen gün artan kullanıcı kitlesiyle popülerliğini arttırmaya devam etmektedir.

Tinder

Yeni yeni insanlarla tanışma olanağı sağlayan ve konuma göre arkadaş kitlesine ulaştıran Tinder giderek artan kitlesiyle farklı farklı çevrelere ulaşma imkanı sağlamaktadır. Beğendiğin beğenmediğin kişileri belirleme imkanı sağlayan Tinder istediğiniz insanlarla tanışma fırsatı sunuyor.

YouTube

Herkesin kullandığı ve her türlü konuda çeşitli videolar izleme imkanı sunan YouTube uygulama ile bilmediğiniz konularda bilgi sahibi olabiliyorsunuz, aynı zamanda eğlenceli ve kaliteli zaman geçirme imkanı da buluyorsunuz.

Hulu

Film ve dizi izleme platformu olan Hulu popüler kitlesiyle size farklı bir pencere sunmaktadır.

WhatsApp

Dünya çapında indirilen ve gelir getiren uygulamalar arasında WhatsApp arkadaşlarınızla ve dostlarınızla konuşma imkanı sağlayarak çeşitli fotoğraf ve videoları iletme imkanı sağlayarak kullanıcılar için büyük bir rahatlığa kapı açmaktadır. Akıllı telefonu olup da WhatsApp kullanmayan sayısı yok denecek kadar azdır.

Facebook

Facebook uygulaması da her yaştan bireylerin gelebileceği çeşitli fotoğraflar, videolar atılabilen aynı zamanda online sohbet gibi birçok olanağı olan siteler arasında yerini alıyor. En çok indirilen ve gelir getiren mobil uygulamalar arasında listeye girmeyi başarmaktadır.

Instagram

Günümüzde daha çok gençlerin gözdesi olan uygulama ile çeşitli hikayeler çekebilir istediğiniz fotoğrafları yayınlayabilirsiniz. Yeni gelen özellikleri sayesinde görüntülü arama ile karşınızdaki insanı görme imkanı bulabilirsiniz. Çeşitli fotoğraf düzenleme ayarları ile fotoğraflarınızı farklı bakış açılarından görme imkanı bulabilirsiniz.

Snapchat

Daha çok fotoğraf atma amacıyla kullanılan program mesajlaşmaktan ziyade anlık fotoğraf atma imkanı ile en çok indirilen ve gelir getiren uygulamalar arasındadır.

TikTok

Son zamanlarda kullanıcıların vazgeçemediği bu uygulama ile eğlenceli vakitler geçirebilir, çeşitli videolar çekerek yayınlayabilirsiniz.

Messenger

Facebook’un mesajlaşma aracı olan Facebook Messenger ile karşınızdaki kişiyle rahat bir şekilde mesajlaşabilir, istediğiniz fotoğrafları yollayabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*