EA Access Nedir? Avantajları Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

EA Access Nedir? Avantajları Nelerdir?

ea acces

EA Firması tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulan abonelik servisi EA Access oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. Son derece geniş bir kütüphaneye sahip olan abonelik sistemi sayesinde oyun severler, oldukça düşük bir ücret ödeyerek birçok oyunu oynayabiliyor. Peki, günümüzün en popüler abonelik servislerinden biri olan EA Access nedir, avantajları nelerdir? Birçok oyun sever tarafından oldukça merak edilen ve internet ortamında sık sık araştırılan bu sorunun yanıtını sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz.

EA Access Nedir?

EA Firması tarafından geliştirilen abonelik sistemi sayesinde oyun severeler 60’dan fazla oyunu herhangi bir kısıtlamaya takılmadan oynayabilirken aynı zamanda çeşitli avantajlardan da yararlanabiliyor. Dilerseniz EA firması tarafından sunulan abonelik sisteminin avantajlarını gelin birlikte inceleyelim.

EA Access Avantajları

Günümüzün en popüler ve en önemli abonelik sistemlerinden biri olan EA Access avantajları ile dikkat çekiyor. EA firması tarafından geliştirilen abonelik sistemi sayesinde oyun severler,firmanın oyunlarını %10 indirim ile satın alabiliyor. Ön sipariş ile satın alınan oyunlarda ise erken erişim imkanıde bulunuyor. Oyun severler bu özellik sayesinde oyunları 3 gün önceden oynayabiliyor. Özellikle FIFA gibi önemli oyunlarda bu özellik, oyun severlere çok büyük bir avantaj da sunuyor.

Ayrıca söz konusu abonelik servisine üye olan oyun severler, kütüphane içerisinde bulunan 60’dan fazla oyunu da herhangi bir ücret ödemeden son derece kolay bir şekilde oynayabilir. Peki, EA firması tarafından oyun severlere sunulan abonelik servisinin ücreti ne kadar?

EA Access Fiyatı

EA şirketi tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıma sunulan abonelik sistemi EA Access fiyatı ile dikkat çekiyor. Söz konusu abonelik sisteminden yararlanmak isteyen Xbox kullanıcıları aylık 12 TL öderken, PlayStation kullanıcıları ise aylık 25 TL ödüyor. Bilgisayar üzerinden Access abonesi olmak isteyen oyun severler ise aylık 4 Euro ödeme yapması gerekiyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre, söz konusu abonelik sistemi yakın zaman içerisinde STEAM platformuna da sunulacak. Ayrıca şu an için sadece Origin üzerinde bulunan EA oyunları da kademeli bir şekilde STEAM platformuna eklenecek.

Bir yorum bırakınız...

*