En Çok Kullanılan Kamera Uygulamaları | Sonsuz Teknoloji

En Çok Kullanılan Kamera Uygulamaları

En Çok Kullanılan Kamera Uygulamaları

Akıllı telefon kameraları her geçen gün kendini geliştirmektedir. Telefonlar kamera uygulamaları ile birlikte gelir ancak detaylı özelliklere sahip değillerdir. Daha profesyonel kamera deneyimi için üçüncü taraf uygulamalar kullanabilirsiniz. Bu uygulamaları hem android hem de İOS mağazalarında bulabilirsiniz.  İşte bu kamera uygulamalrından bazıları;

1- Camera FV-5

Camera FV-5

Bilindiği üzere dahili kamera uygulamaları bizlere çok fazla ince ayarlar seçeneği sunmaz. Camera FV-5, Işığa göre beyaz dengesi, odak ve deklanşör hızı gibi birden fazla ayara ulaşabilir. Bu sayede olduğundan daha iyi ve daha profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.

2- Camera MX

Camera MX

Camera MX sayesinde fotoğraflarınızın çözünürlüğünü tam anlamı ile ayarlama imkanınız vardır.  Tam ayarlama sayesinde istediğiniz fotoğrafları istediğiniz netlik ile çekebilirsiniz. Bunların yanı sıra GIF özelliklerini ve canlı çekim özelliklerini de kullanabilirsiniz. Bu sayede ise animasyonlu fotoğraf ve videolar oluşturma şansınız  bulunmaktadır. Bu özelliklere ek olarak yüzlerce efekt, çerçeve ve filtre seçeneğiniz de bulmaktadır.

3- Open Camera

Open Camera

Open Camera oldukça sade bir fotoğraf uygulamasıdır. Sadeliğinin içinde oldukça önemli özellikler taşımaktadır. Otomatik ışık dengeleme, sahne modları, karşın odak, HDR ve bunun gibi çok daha fazla özelliklere sahiptir. Tüm bu özelliklere ek olarak kullanıcın sağlak veya Solak oluşuna göre arayüzü  özel bir hale getirebiliyor.

4- Candy Camera

Candy Camera

Candy Camera diğer fotoğraf uygulamalarına göre biraz daha farklı ve geniş çaplıdır. Daha çok selfie odaklı olan Candy Camera içerisinde zayıflama efektleri, makyaj araçları ve çıkartmalar bulundurmaktadır. Bu sayede selfieleriniz  çok daha canlı olacaktır.

5- Cymera

Cymera

Çok fazla sayıda kullanıcı kitlesine sahip olan Cymera çok kullanışlı bir uygulamadır. Geniş bir filtre skalasına sahip ve birden fazla çekim moduna sahiptir. Kameranın tüm özelliklerini kullanabilme imkânı sağlar. Bu özelliklere ek olarak fotoğraf düzenleme, şekil verme, vücut şekillendirmesi gibi birçok özelliğe sahiptir.

6- Camera ZOOM FX

Camera ZOOM FX

Camera ZOOM FX uygulamasında birden fazla çekim modları bulunmaktadır. İster sabit çekim ister hareketli çekim yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliğine ek olarak fotoğraf ve video çekimleri neredeyse profesyonel denilebilecek kadar kalitelidir. Camera ZOOM FX ile neredeyse tüm DSLR ayarlarına ulaşabilir ve kameranızın tüm özelliklerini tam anlamı ile kullanarak istediğiniz fotoğraf çekimlerini yapabilirsiniz.

7- Z Camera

Z Camera

Z Camera kullanıcılarına önizlenebilir filtre ve modlar sunmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra kullanıcılarına diledikleri fotoğraflar üzerinde profesyonel ayarlar gerçekleştirebilme imkanı sunmaktadır. Bu özelliği de içerisinde bulundurduğu donanımlı bir fotoğraf düzenleyici ile gerçekleştirmektedir. Tüm bunlara ek olarak ise güzellik filtreleri bulundurarak selfielerinizi  çok daha güzel bir hale getirmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*