En Çok Kullanılan Kamera Uygulamaları | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

En Çok Kullanılan Kamera Uygulamaları

En Çok Kullanılan Kamera Uygulamaları

Akıllı telefon kameraları her geçen gün kendini geliştirmektedir. Telefonlar kamera uygulamaları ile birlikte gelir ancak detaylı özelliklere sahip değillerdir. Daha profesyonel kamera deneyimi için üçüncü taraf uygulamalar kullanabilirsiniz. Bu uygulamaları hem android hem de İOS mağazalarında bulabilirsiniz.  İşte bu kamera uygulamalrından bazıları;

1- Camera FV-5

Camera FV-5

Bilindiği üzere dahili kamera uygulamaları bizlere çok fazla ince ayarlar seçeneği sunmaz. Camera FV-5, Işığa göre beyaz dengesi, odak ve deklanşör hızı gibi birden fazla ayara ulaşabilir. Bu sayede olduğundan daha iyi ve daha profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.

2- Camera MX

Camera MX

Camera MX sayesinde fotoğraflarınızın çözünürlüğünü tam anlamı ile ayarlama imkanınız vardır.  Tam ayarlama sayesinde istediğiniz fotoğrafları istediğiniz netlik ile çekebilirsiniz. Bunların yanı sıra GIF özelliklerini ve canlı çekim özelliklerini de kullanabilirsiniz. Bu sayede ise animasyonlu fotoğraf ve videolar oluşturma şansınız  bulunmaktadır. Bu özelliklere ek olarak yüzlerce efekt, çerçeve ve filtre seçeneğiniz de bulmaktadır.

3- Open Camera

Open Camera

Open Camera oldukça sade bir fotoğraf uygulamasıdır. Sadeliğinin içinde oldukça önemli özellikler taşımaktadır. Otomatik ışık dengeleme, sahne modları, karşın odak, HDR ve bunun gibi çok daha fazla özelliklere sahiptir. Tüm bu özelliklere ek olarak kullanıcın sağlak veya Solak oluşuna göre arayüzü  özel bir hale getirebiliyor.

4- Candy Camera

Candy Camera

Candy Camera diğer fotoğraf uygulamalarına göre biraz daha farklı ve geniş çaplıdır. Daha çok selfie odaklı olan Candy Camera içerisinde zayıflama efektleri, makyaj araçları ve çıkartmalar bulundurmaktadır. Bu sayede selfieleriniz  çok daha canlı olacaktır.

5- Cymera

Cymera

Çok fazla sayıda kullanıcı kitlesine sahip olan Cymera çok kullanışlı bir uygulamadır. Geniş bir filtre skalasına sahip ve birden fazla çekim moduna sahiptir. Kameranın tüm özelliklerini kullanabilme imkânı sağlar. Bu özelliklere ek olarak fotoğraf düzenleme, şekil verme, vücut şekillendirmesi gibi birçok özelliğe sahiptir.

6- Camera ZOOM FX

Camera ZOOM FX

Camera ZOOM FX uygulamasında birden fazla çekim modları bulunmaktadır. İster sabit çekim ister hareketli çekim yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliğine ek olarak fotoğraf ve video çekimleri neredeyse profesyonel denilebilecek kadar kalitelidir. Camera ZOOM FX ile neredeyse tüm DSLR ayarlarına ulaşabilir ve kameranızın tüm özelliklerini tam anlamı ile kullanarak istediğiniz fotoğraf çekimlerini yapabilirsiniz.

7- Z Camera

Z Camera

Z Camera kullanıcılarına önizlenebilir filtre ve modlar sunmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra kullanıcılarına diledikleri fotoğraflar üzerinde profesyonel ayarlar gerçekleştirebilme imkanı sunmaktadır. Bu özelliği de içerisinde bulundurduğu donanımlı bir fotoğraf düzenleyici ile gerçekleştirmektedir. Tüm bunlara ek olarak ise güzellik filtreleri bulundurarak selfielerinizi  çok daha güzel bir hale getirmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*

adobe

Adobe Programları ve Özellikleri Nelerdir?

Adobe programları birbirlerinden farklı özelliklere sahiptir ve özellikle profesyoneller tarafından tercih edilirler ...
Axon 11 SE 5G

ZTE Axon 11 SE 5G Özellikleri ve Fiyatı

ZTE, düzenlediği etkinlik kapsamında 5G bağlantı teknolojisine sahip yeni akıllı telefonunu duyurdu ...
ram nedir

RAM (Random Access Memory) Nedir? RAM Ne İşe Yarar?

RAM, her ne kadar bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza girmiş olsa da ...
oyun hataları

Bilgisayarda Oyun Neden Hata Veriyor?

Bilgisayara yeni oyun yüklediğinizde sorunsuz bir şekilde çalışmasını beklersiniz. Bigisayarda oyun, açılmıyor, ...
rar nedir ne işe yarar

RAR Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının büyük bir kısmı, yüksek boyutlu dosyalar ile çalışmaktadır. Kimi ...
projektör

Projektör Nedir? Nasıl Çalışır?

Projektör, basitçe düşünecek olursak görüntüyü yansıtan bir cihazdır. Bu cihaz genellikle toplantı, ...
vram

VRAM (Video RAM) Nedir? Ne İşe Yarar?

VRAM tüm harici ekran kartlarında bulunan bir RAM türüdür. Bu bellek grafik ...
play station haziran oyunları

PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus abonelerine Haziran ayı içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Sosyal ...