En Hızlı ve Ücretsiz VPN Programı | Sonsuz Teknoloji

En Hızlı ve Ücretsiz VPN Programı

hide me

Dünyanın en hızlı ve ücretsiz VPN programı Hide.me herkesin dikkatini çekmeyi başardı. VPN programları, internette arkada hiçbir iz bırakmadan işlemler yapmayı sağlayan araçlardır. İnsanlar bu tarz program kullanacakları zaman genellikle ücretsiz olanını ararlar. Bunun yanında hızlı ve güvenilir olması da önemli bir unsur. Bu özelliklerin hepsinin en üst seviyede bünyesinde barındıran ve diğer tüm programların içinden sıyrılmayı başaran Hide.me uygulamasına yakından bakacağız.

Neden Hide.me VPN Programını Seçmeliyiz?

VPN programları arkada iz bırakmadığı gibi, ülke sınırları içinde yasaklı olan sitelere de girme imkanı veriyor. Sırf bu sebeple bile pek çok kullanıcı VPN kullanmayı tercih ediyor. Ancak inanılmaz çeşitlilikte uygulama olduğu için insanlar neyi seçip, neye göre kıyaslayacağını bilemiyorlar. En iyi VPN programı hangisi? En güvenilir ve ücretsiz VPN programı hangisi? Gibi tüm bu soru işaretleri ve arama çabalarını silip atacağınız bir uygulama geliyor, Hide.me.

Hide.me, piyasadaki programlardan farklı olarak tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. Ücretli paketi de bulunmasına rağmen onu tercih etmenize gerek kalmayacağını belirtelim. Diğer uygulamalarda ya ücretli ya da süre kısıtlamalı olarak hizmet veriyor. Uygulamada aylık 10 GB veri kullanımı yapabiliyorsunuz ve 5 çok hızlı sunucudan bağlanma imkanınız bulunuyor. Kayıt olmak gibi bir zorunluluk olmadığı gibi tüm cihazlarla da uyumludur. Bu sebeple VPN ihtiyacınızı gidereceğiniz bir program arıyorsanız bu kesinlikle Hide.me olmalıdır.

hızlı vpn

Hide.me VPN Özellikleri

Hide.me Malezya merkezli bir VPN şirketidir. Hiçbir şekilde kullanıcı adı ve kaydı tutmadığı için güvenilirlik bakımından kullanıcıların gözünde en iyi şirketlerdendir. Bu yüzden de 20 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış durumda.

Diğer VPN şirketlerin neredeyse tamamına yakını online olarak yapılan tüm aktivitelerin kaydını tutuyor. Bunun ne gibi bir faydası var derseniz, oldu da bir gün girdiğiniz siteler ile ilgili bir araştırma olursa, bu programı kullandığınız için tamamen güvendesiniz demektir.

70 farklı noktada 1700 tane sunucuya sahip olması nedeniyle hiçbir şekilde kesinti yaşamaz ve video keyfini sonuna kadar yaşarsınız. Dünyanın en hızlı ve ücretsiz VPN programı olan Hide.me uygulamasını kullanarak bu imkanlardan yararlanmak için e-posta da gerekmiyor. Bütün cihazlarla uyumlu çalışması ve Türkçe dil desteğinin olması da kullanıcılar tarafından tercih sebebidir. Yüksek performanslı ve geniş trafik akışı hakkı ile hızla popülaritesi artıyor. 10 GB aylık veri miktarı kullanımı olduğunu belirtelim ama hemen endişe etmeyin, çünkü bu fazlasıyla ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eğer hala yetmez diyorsanız da mecburen ücretli sürümü olan Premium paketini almanız gerekecek. Orada ki veri kullanımı sınırsız olarak veriliyor.

Bir yorum bırakınız...

*

internet veri kullanımı

İPhone ve Android’te Twitter İnternet Veri Kullanımı Azaltma

Twitter başta olmak üzere sosyal medya platformları Android ve İphone telefonlarımızda önemli ...
Akıllı Telefonda Hafıza Kartı Okunmuyor Sorunu ve Çözüm Yöntemleri

Akıllı Telefonda Hafıza Kartı Okunmuyor Sorunu ve Çözüm Yöntemleri

Akıllı telefon, cep telefonlarının sunduğu klasik özelliklere, bilgisayar özellikleri de eklenerek tasarlanmış ...
Com.google.process.gapps

Com.google.process.gapps İşlemi Durdurdu Hatası Ve Çözüm Yöntemleri

Tüm teknolojik cihazlarda olduğu gibi Android cihazlarda da işletim sistemi ya da ...
udf dosyası

UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Çevirme

UDF dosyası, Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) programında kullanılan belge türüdür ...
2021 için SEO

SEO Teknikleri Nelerdir? – 2021

SEO, işletmelerin ve reklam geliri olan web sitelerinin göz ardı edemeyeceği bir ...
Android TV Box

Android TV Box Nedir? Android TV Box Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Android TV Box kavramı son zamanlarda sıkça duyulmaya başlanan kavramlardan birisi Peki, ...
Windows 10 açılırken açılan klasörler ve programlar

Windows 10’da Programların ve Klasörlerin Yeniden Açması Nasıl Durdurulur?

Windows 10 bilgisayarda bir program açıkken bilgisayarı kapattığınızda veya yeniden başlattığınızda, Windows ...
gmail-karanlık-mod3

Gmail’de E-postaya Son Kullanma Tarihi Nasıl Eklenir?

Gmail ile gönderilen e-postalar için son kullanma tarihi ayarlayabilirsiniz. E-posta karşıya ulaştıktan ...