En Hızlı ve Ücretsiz VPN Programı | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

En Hızlı ve Ücretsiz VPN Programı

hide me

Dünyanın en hızlı ve ücretsiz VPN programı Hide.me herkesin dikkatini çekmeyi başardı. VPN programları, internette arkada hiçbir iz bırakmadan işlemler yapmayı sağlayan araçlardır. İnsanlar bu tarz program kullanacakları zaman genellikle ücretsiz olanını ararlar. Bunun yanında hızlı ve güvenilir olması da önemli bir unsur. Bu özelliklerin hepsinin en üst seviyede bünyesinde barındıran ve diğer tüm programların içinden sıyrılmayı başaran Hide.me uygulamasına yakından bakacağız.

Neden Hide.me VPN Programını Seçmeliyiz?

VPN programları arkada iz bırakmadığı gibi, ülke sınırları içinde yasaklı olan sitelere de girme imkanı veriyor. Sırf bu sebeple bile pek çok kullanıcı VPN kullanmayı tercih ediyor. Ancak inanılmaz çeşitlilikte uygulama olduğu için insanlar neyi seçip, neye göre kıyaslayacağını bilemiyorlar. En iyi VPN programı hangisi? En güvenilir ve ücretsiz VPN programı hangisi? Gibi tüm bu soru işaretleri ve arama çabalarını silip atacağınız bir uygulama geliyor, Hide.me.

Hide.me, piyasadaki programlardan farklı olarak tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. Ücretli paketi de bulunmasına rağmen onu tercih etmenize gerek kalmayacağını belirtelim. Diğer uygulamalarda ya ücretli ya da süre kısıtlamalı olarak hizmet veriyor. Uygulamada aylık 10 GB veri kullanımı yapabiliyorsunuz ve 5 çok hızlı sunucudan bağlanma imkanınız bulunuyor. Kayıt olmak gibi bir zorunluluk olmadığı gibi tüm cihazlarla da uyumludur. Bu sebeple VPN ihtiyacınızı gidereceğiniz bir program arıyorsanız bu kesinlikle Hide.me olmalıdır.

hızlı vpn

Hide.me VPN Özellikleri

Hide.me Malezya merkezli bir VPN şirketidir. Hiçbir şekilde kullanıcı adı ve kaydı tutmadığı için güvenilirlik bakımından kullanıcıların gözünde en iyi şirketlerdendir. Bu yüzden de 20 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış durumda.

Diğer VPN şirketlerin neredeyse tamamına yakını online olarak yapılan tüm aktivitelerin kaydını tutuyor. Bunun ne gibi bir faydası var derseniz, oldu da bir gün girdiğiniz siteler ile ilgili bir araştırma olursa, bu programı kullandığınız için tamamen güvendesiniz demektir.

70 farklı noktada 1700 tane sunucuya sahip olması nedeniyle hiçbir şekilde kesinti yaşamaz ve video keyfini sonuna kadar yaşarsınız. Dünyanın en hızlı ve ücretsiz VPN programı olan Hide.me uygulamasını kullanarak bu imkanlardan yararlanmak için e-posta da gerekmiyor. Bütün cihazlarla uyumlu çalışması ve Türkçe dil desteğinin olması da kullanıcılar tarafından tercih sebebidir. Yüksek performanslı ve geniş trafik akışı hakkı ile hızla popülaritesi artıyor. 10 GB aylık veri miktarı kullanımı olduğunu belirtelim ama hemen endişe etmeyin, çünkü bu fazlasıyla ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eğer hala yetmez diyorsanız da mecburen ücretli sürümü olan Premium paketini almanız gerekecek. Orada ki veri kullanımı sınırsız olarak veriliyor.

Bir yorum bırakınız...

*

laptop güç düğmesi

Windows 10’da Güç Düğmesiyle Dizüstü Bilgisayar Ekranı Nasıl Kapatılır?

Windows 10 dizüstü bilgisayarı kapatmak için genelde güç düğmesini kullanırız veya bilgisayarın ...
zip android

Android Telefonda veya Tablette ZIP Dosyası Nasıl Açılır?

ZİP sıkıştırılmış dosya türleri bilgisayarlarda alışıla gelmiş dosya türlerindendir, ancak bir telefon ...
Logitech SE332

Oyuncu Kulaklığı Logitech SE332 İnceleme

Bilgisayar ekipmanları üreten teknoloji markalarının oldukça fazla ürünü olduğu için oyuncu kulaklığı ...
oneplus 8t 5g

OnePlus, OnePlus 8T 5G’nin Yakında Piyasaya Çıkacağını Duyurdu

OnePlus, OnePlus 8T 5G akıllı telefonunu yakında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Telefon büyük ...
Elephone Px

Elephone Px Telefonun Özellikleri ve Fiyatı

Elephone Px, Elephone firmasının ürettiği son model telefonlardan birisi. Dolar kuru sebebiyle ...
ios 14 güncelleme

İOS 14 Özellikleri Nelerdir ve Hangi Apple Cihazlar Güncelleme Alacak?

iOS 14 güncellemesi İphone 12 modeli piyasaya sürülmeden önce yayımlandı. iOS 14, ...
Nvidia GeForce RTX 3080

Oyun İçin En iyi Ekran Kartları (GPU) 2020

Bilgisayarda iyi bir performasla oyun oynamak için  en önemli bilgisayar donanım parçası ...
pdf sıkıştırma

Yüksek Boyutlu PDF Dosyası Windows’ta Nasıl Sıkıştırılır?

Bir belge, PDF olarak elinize ulaştığında belgeyi tarayan kişi gerekli minimize ayarları ...