En İyi Uçak Simülasyon Bilgisayar Oyunları | Sonsuz Teknoloji

En İyi Uçak Simülasyon Bilgisayar Oyunları

oyun similatör
Teknoloji yenilendikçe oyunlarda yenileniyor ve gerçekçilik müthiş bir şekilde artıyor. Bugün bir çok araba oyunu veya GTA:4 gibi oyunlarda artan gerçekçilikler simülasyon oyunlarında da kullanılmaktadır. Görüntülerin bu kadar gerçekçi olması farklı bir duygu uyandırdığı gibi, yeni görüşlere de kapı açıyor.Şuan bir çok simülasyon oyunu kendini yeniden yenileyerek, müşterilerine mükemmel görüntüler ve uçak kullanmanın müthiş tadını yaşatıyorlar. Oyun severler gerçek uçak sürmenin keyfini bilgisayarlarının başından yaşayabilirler. Uçak simülasyon oyunları için tasarlanmış oyun kollarıyla uçak simülasyon oyununun keyfini bir kat daha artırabilirsiniz.

Flight Simulator X

Microsoft Flight Simulator X

Uçak simülasyonlar oyunlarının kralı diyebileceğimiz, kontrolü, grafikleri ara yüzü ve ayarlarının mükemmel olduğu bir oyun olan bu simülasyon oyunundan uçaklardan başka helikopterlerde kullanılabiliyor. Mükemmel ve rahat bir sürüş keyfi olan oyun, ödül almış ve oyuncular tarafından tavsiye edilen bir oyundur. Yeni bir macera isteyenler için en güzel uçak simülasyon oyunu diyebiliriz.

Tom Clancy’s HAWX

Tom Clancy’s HAWX

Kontrolü oldukça kolay olan ve bilgisayar sistemini zorlamayan bir oyundur. Bu oyun ile birçok farklı uçağı kullanabilirsiniz. Bunun yanında savaş uçakları gibi yüksek hızlı uçakları da rahat rahat kullanabilirsiniz. Yeni versiyonları ve güncellenmiş grafikleri ile oynanması rahat ikinci oyun diyebiliriz. Kolay sürüş isteyenler için en ideal uçak simülasyon oyunudur.

Air Conflicts

Air Conflicts

Multiplayer oynama seçeneği ile farklı bir boyut getiren oyun, kaliteli ve gerçeğe yakın uçak çeşitleri ile farklı bir yapı izliyor. Her ne kadar simülasyon oyunların da diğerlerine göre geride kalsa da yine de hatırı sayılacak bir kullanıcıya sahip bir oyundur. Arkadaşlarınızla birlikte uçak simülasyon oyununun keyfini Air Conflicts ile yaşayabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*