FAR CRY NEW DAWN'A GENEL BAKIŞ (İNCELEME) | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

FAR CRY NEW DAWN’A GENEL BAKIŞ (İNCELEME)

far cry new down

 

Far Cry bir yıl sonra kıyamet sonrası oyunu olarak karşımıza çıktı. Ubisoft oyunları söz konusu olduğunda insanlar uzun süredir karmaşık duygular içerisindeler bunun en büyük sebebi Ubısoft belli oyunları var dıvıtıon assesains creed gibi ünlü oyun serileri var.

Ne kadar üretken olsa da kaliteye de ne kadar yansıdığı yıllar boyu sorgulandı işe bu eleştirelin ışığında Fary Cry new dawvn insanlar için ortalama bir oyunmuş gibi gelmeye başladı. Çünkü daha bir ek paket yapısına sahipti. Beşinci oyunun sonunda ne olduğunu belirtmek zorundayım.

Far Cry 5 in sonunda pederin dediği gibi kıyamet sonrası dünyanın sonu geliyor patlamalar nükleer patlamalar kıyamet sonra sı bir dünyanın izler bizi karşılıyordu. İşte kıyamet sonrası dünyayı anlatan bir oyundur. FAR Cry new dawn bir grupla dövüşmeye başlıyoruz oyunun başında oyunun başında bizleri sinematik karşılıyor ve bu sinematikte FarCry 5 ve Far Cry new dawn arasındaki bağlantıyı görebiliyoruz.

İnsanlar ne zaman yeniden yüzeye çıktı ve yeniden hayatlarını nasıl kurduklarını anlatıyor. Ve düşmanlar farklı içerisindeki insanlar farklı aslına bakarsanız çokta farklı değil 5 inci oyundan farklı karakterleri bu oyunda görebiliyoruz. Benzer bir yapı var fakat benzer olmayan bir yapıda vuruş hissi yeni nesil değişik silahlarla oyun daha güzel olmuş. Özellikle eski karakterler ve geçmişte yaşanan olaylarla bağlama durumlarında oldukça şaşırabiliyorsunuz.

Birde şunu ekleyelim Fary Cry 5 olmasaydı Fary Cry New Dawn sevilmeyecekti. Bu oyunda kimse bakmayacaktı bile. Konseptleri Fallout taki hayvanların nasıl mutasyona uğradığı gibi karakterler var. Haritada gördüğünüz her yerde materyal aramanız gerekiyor. Koli bandından tutunda bulduğunuz herhangi bir dişliğe kadar her şey işinize çok yarıyor. Değişik bir hava katmış ve sevdiğimiz yönlerden biri ise Fary Cry kötü karakterli oluşturmak başarılı olması.

Hep bir imza bırakmayı başladılar. Ve bu oyunda karşımıza ikizler çıkmakta ikizlerin diyalogları gerçekten çok iyi ve grafiksel anlamda herhangi bir geliştirme yok. Ve gerçekten güzel bir oyun oynamanızı tavsiye ederim. İyi eğlenceler.

Bir yorum bırakınız...

*

winrar şifre

Winrar Nedir ve Winrar’a Şifre Nasıl Koyulur?

Winrar nedir ve Ne işe yarar? WinRar, dijital dosyalarınızı sıkıştırarak boyutunu küçültme ...
pc virüs

Bilgisayara Virüs Bulaştığı Nasıl Anlaşılır?

Bilgisayarınızda antivirüs programı olsa dahi bazen antivirüs programları virüsleri yakalayamayabilir. Program yakalayamadıysa ...
linux

En İyi Linux İşletim Sistemleri

Her biri farklı avantajlar sunan dikkat çekici sayıda Linux işletim sistemi mevcuttur ...
toplantı

Verimli Toplantı Nasıl Yapılır?

Ortalama ofis çalışanı, haftanın dörtte birinden fazlasını toplantılara katılır veya hazırlanır. O ...
gmail

Gmail Hesabı Nasıl Silinir?

Google Hesabı Nasıl Silinir? Google hesabınız silindikten sonra gmail, youtube hesabı dahil ...
android-animasyon

Android Telefonlarda Animasyonlar Nasıl Hızlandırılır?

Android cihazlar, uygulamalar, pencereler ve çeşitli menüler arasında geçiş yaptıklarında animasyonlar ile ...
Hata-mi--Yanlis

İnsan Neden Hata Yaparak Öğrenir?

En başarılı insanların başarılarından neden bahsettiklerini ve başarısız girişimlerinden neden bahsetmediklerini hiç ...
hp

HP Dizüstü Bilgisayarlar ve Keylogger

HP, yaklaşık 500 dizüstü bilgisayar modelinin yazdığınız her şeyi kaydedebileceği tehlikeli bir ...