Football Manager 2021 Tanıtıldı! İşte Çıkış Tarihi ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Football Manager 2021 Tanıtıldı! İşte Çıkış Tarihi ve Fiyatı

footbal maneger 2021

Günümüzün en popüler oyun serilerinden biri olan Football Manager serisi, yeni oyunuyla birlikte oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sports Interactive şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve dönemin en iddialı oyunlarından biri olan Football Manager 2021, geçtiğimiz günlerde düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtıldı. Dilerseniz, uzun zamandır beklenen ve farklı platformlara da çıkış yapacak olan yeni oyunu gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Football Manager 2021 Xbox Platformuna Geliyor!

footbal maneger 2021 xbox

Sports Interactive şirketi, geçtiğimiz günlerde düzenlenen özel bir etkinlikte yaptığı açıklamayla sosyal medyanın gündemine oturdu. 13 Yıl aranın ardından Microsoft şirketi ile anlaşma yapan yapımcı şirket, söz konusu oyunu Xbox platformuna da getireceğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Football Manager 2021 oyunu, bundan sonra hem bilgisayarda hem de Xbox One ile Xbox One X/S platformlarında da oynanabilecek.

Ayrıca düzenlenen etkinlikte Sony şirketine sitemlerini bildiren yapımcı, oyunun bu sene de PlayStation platformuna gelmeyeceğini duyurdu. İlerleyen günlerde Sports Interactive şirketi ile Sony arasında neler yaşanacak bekleyip göreceğiz.

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

footbal maneger 2021 çıkış tarihi

Football Manager 2021 çıkış tarihi resmi olarak sonunda açıklandı. 24 Kasım tarihinde STEAM ve EPİC Games mağazalarında satışa sunulacak oyunu, ön sipariş veren oyun severler ekstra olarak %10 indirim kazanacaklar. Ayrıca oyunu ön sipariş ile alan kullanıcılar, erken erişim imkanından yararlanarak söz konusu oyunu 2 hafta önceden oynayabilecek.

Football Manager 2021 isimli oyunun standart sürümünü alan kullanıcılar ayrıca, Touch yani ayrıntılardan arındırılmış versiyonuna da ücretsiz bir şekilde erişebilecek. Tüm bunların yanı sıra söz konusu oyun Xbox platformuna Aralık ayı içerisinde çıkacak. İlerleyen günlerde konsol ile ilgili detaylı bilgilendirmeler şirket tarafından yapılacak.

Football Manager 2021 Fiyatı

footbal maneger 2021 fiyatı

Sports Interactive şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve 13 yıl aranın ardından Xbox platformuna da çıkacak olan Football Manager 2021 fiyatı ile dikkat çekiyor. Oyunu STEAM platformu üzerinden satın almak isteyen oyun severler 224 TL, Epic Games mağazası üzerinden oyunu satın almak isteyen oyun severler ise 197 TL ödeme yapması gerekecek.

İOS, Android, Xbox ve Nintendo Switch platformlarında da satışa sunulacak oyunun fiyatlandırma bilgisi ise henüz paylaşılmadı. Söz konusu platformlar ile ilgili detaylı açıklamalar ilerleyen günler içerisinde Sports Interactive şirketi tarafından yapılacak.

  1. Avatar

    24 kasıma kadar zaman geçmez şimdi en sevdiğim oyunlardan biri, biraz daha erken çıksa iyiydi..

Bir yorum bırakınız...

*