Fossil Gen 5 Carlyle HR Özellikleri ve Fiyatı? ∞ Sonsuz Teknoloji

Fossil Gen 5 Carlyle HR Özellikleri ve Fiyatı?

Fossil Gen 5 Carlyle

Fossil Gen 5 Carlyle HR model akıllı saat, piyasadaki en iyi akıllı saatler arasında bulunan bir üründür. Fossil Gen 5 fiyatı ise Aralık ayının ilk haftasından sonra önemli ölçüde düşmeye başlamıştır. Dolayısıyla bu akıllı saati satın almak için doğru bir zamanda olunduğusöylenebilir.

Fossil Gen 5 Carlyle HR Donanım Özellikleri Nelerdir?

Fossil Gen 5 özellikleri arasında 1.39 inç ekran boyutu, 400 x 400 piksel ekran çözünürlüğü, 407 PPl piksel yoğunluğu, Android Wear işletim sistemi, telefon görüşmesi yapabilme, müzik çalar kontrol etme, akıllı bildirim, kronometre ve takvim bilgisi gibi birbirinden farklı özellikler mevcuttur. Saatin ekran camı modeli ise Corning Gorilla Glass 4 olduğundan dolayı, bu ekranın çizilmelere karşı oldukça dirençli olduğu bilinmektedir.

NFC, GPS ve Bluetooth

özelliklerine de sahip olan Fossil Gen 5 ürününün su geçirmezlik özelliğine sahip olduğu da bilinir. Adımsayar sensörü bulunan bu saat, 2019 yılında piyasaya çıkarılmıştır. Ayrıca Andorid 6.0+ ve İOS 10+ işletim sistemleriyle de uyumludur.

Fossil Gen 5 Carlyle HR Donanım Özellikleri

Fossil Gen 5 Carlyle HR model akıllı saatin yonga seti modeli Qualcomm Snapdragon Wear 3100’dür. RAM boyutu 1 GB ve dahili depolama alanı 8 GB olan saatin gövde malzemesi paslanmaz çeliktir. Saat kordonu deri, silikon ve metal olabilen ürünün batarya kapasitesi ise 415 mAh’tır.

Fossil Gen 5 Carlyle HR Fiyatı Ne Kadardır?

Fossil Gen 5 özellikleri gelişmiş bir seviyede olduğundan, Fossil Gen 5 fiyatı da pahalıdır. Bu ürün, yaklaşık olarak 3.000 – 4.300 TL fiyata sahiptir.  Fossil Gen 5 Carlyle HR fiyatını resmi sitesinden takip edebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*