Google Chrome Güncellemesi Yayınlandı! Karşınızda Google Chrome 87 ∞ Sonsuz Teknoloji

Google Chrome Güncellemesi Yayınlandı! Karşınızda Google Chrome 87

chrome güncelleme 87

Uzun zamandır beklenen Google Chrome 87 güncellemesi sonunda resmi olarak yayınlandı. Başta Ram tüketimi olmak üzere birçok sorunu ortadan kaldıran güncelleme, kullanıcılar tarafından oldukça olumlu karşılandı. Son gelen güncellemeyle birlikte tarayıcının performansı da iyileştirildi. Oldukça kapsamlı bir güncelleme olan Google Chrome 87 güncellemesiyle birlikte kullanıcılar da artık daha hızlı bir tarayıcı ile karşı karşıya kalacak. İşte, yeni güncellemenin tüm ayrıntıları;

Google Chrome 87 Güncellemesi Kullanıcılara Sunuldu!

google chrome

Google, bugün itibariyle 2020 yılının son Google Chrome güncellemesini resmi olarak yayınladı. Tamamen performans odaklı olan güncelleme sayesinde kullanıcılar, son derece hızlandırılmış bir tarayıcı ile karşı karşıya kalacak. İşte, yayınlanan ve kullanıma sunulan Google Chrome 87 güncellemesi

Tarayıcı Performansı Yükseltildi

Yeni gelen güncellemeyle birlikte artık Google Chrome, bilgisayarınızın işlemcisini 5 kat daha az kullanacak. Söz konusu yenilik sayesinde kullanıcılar, oldukça hızlı bir tarayıcı ile karşı karşıya kalacak. Ayrıca, yeni gelen güncellemeyle birlikte pil ömrünüz de ortalama 1,25 saat kadar uzayabilecek.

Tarayıcı Hızı Arttı

google chrome tarayıccı hızı

Google Chrome 87 güncellemesiyle birlikte tarayıcı hızı da gözle görülür bir şekilde arttı. Kullanıcılar artık söz konusu tarayıcıyı yüzde 25’e kadar daha hızlı bir şekilde kullanabilecek. Gelen güncellemeyle birlikte RAM kullanım işlemleri de ciddi anlamda düşürüldü. RAM kullanım işlemlerinin düşürülmesiyle birlikte kullanıcılar, daha hızlı bir sayfa açılışı ile karşı karşıya kalacak.

Android Cihazlarda Performans Artışı Sağlandı

google chrome hız artışı

Android kullanıcıları, yeni gelen güncellemeyle birlikte artık söz konusu tarayıcıyı daha hızlı bir şekilde kullanabilecek.

Sekme Yenilikleri

googlechrome sekme yenilikleri

Yeni gelen güncellemeyle birlikte Google Chrome sekmelerinde de birtakım yenilikler yapıldı. Söz konusu güncellemeyle birlikte artık kullanıcılar sık kullandıkları sekmeleri gruplandırabilecek. Son derece başarılı olan yenilik sayesinde zamandan da ciddi anlamda tasarruf sağlanmış olacak.

Çok Amaçlı Adres Çubuğu

çok amaçlı çubuk

Google Chrome kullanıcıları artık birçok işlemi tarayıcının adres çubuğundan yapabilecek. Kullanıcılar örneğin adres çubuğuna şifreleri düzenle yazarak, ilgili ayarların bulunduğu arayüze gidebilecek.

İlgili: Google Chrome Nasıl Güncellenir?

Kartlar Geliyor

chrome kartlar

İlerleyen günler içerisinde yayına alınacak bir özellik sayesinde artık kullanıcılar ilgili içeriklere son derece kolay bir şekilde ulaşabilecek. Yeni gelecek olan yenilikle beraber kullanıcıların ekranlarında artık öneriler bulunacak.

2020 Yılının Son Güncellemesi

chrome 2020 son güncellemesi

Google Chrome 87 güncellemesi, 2020 yılının son aktif güncellemesi olarak karşımıza çıkıyor. Google şirketi, 2020 yılı içerisinde artık yeni bir güncellemeye yayınlamayacak. 2021 Yılında yayınlanacak olan güncelleme ise yılın ilk çeyreği içerisinde kullanıcılara sunulacak.

Bir yorum bırakınız...

*