Google Files Go Yeni Güncellemeler | Sonsuz Teknoloji

Google Files Go Yeni Güncellemeler

Files go

2017 yılı sonunda, Google, kullanıcıların yakın çevrenizdeki dosyaları çevrimdışı olarak saklamalarına ve hızlı bir şekilde dosya paylaşmasına yardımcı olan bir Android uygulaması olan Files Go’yu tanıttı. Files Go kullanıcılara ortalama 1 GB depolama alanı tasarrufu sağlıyor. Ancak, doğası gereği, Google, Files Go’nun ayak altına düşmesine izin vermez ve uygulamayı iyileştirmek için çalışırken kullanıcı geri bildirimini dikkate alır.

Files Go’nun son güncellemesiyle üç önemli gelişme var. En önemlisi, anlık sonuçlar, otomatik tamamlama ve filtreler dahil olmak üzere Google’ın en iyi arama özelliklerini getiren bir arama çubuğunun eklenmesidir. Kullanıcılar artık Google’ın paha biçilmez arama teknolojisini kullanarak çevrimdışıyken bile belirli dosyaları hızla kendi telefonlarında arayabilir.

Files Go da çift dosyaları bulur ve kullanıcılara kaldırılmasını önerir. Kullanıcılar, çift dosyaların nerede olduklarını görmeden önce, hangi değişikliklerin yapıldığını bilmeyi kolaylaştıracak yerleri bulma şansına sahip olacaklar.

Son olarak, Google Fotoğraflar artık Files Go ile entegre edilmiştir. Google Fotoğraflar, fotoğrafları yedeklediğinde, Files Go artık kullanıcıların bu dosyaları telefonlarının depolama alanından kaldırmasını önerecek.

 

Bir yorum bırakınız...

*