Google Stadia Oyun Kolu Artık Android Telefonlarla Kablosuz Çalışıyor | Sonsuz Teknoloji

Google Stadia Oyun Kolu Artık Android Telefonlarla Kablosuz Çalışıyor

google stadia

Google Stadia, yavaş ama emin adımlarla ilerliyor.  Google Stadia ile android telefonda oynamak için oyun kolunu telefona kablo ile bağlamak gerekiyordu. Artık Google Stadia Oyun kolu ile Android telefonlarda kablosuz oyun oynanabilecek. Google, Android Stadia uygulamasında kablosuz desteğini etkinleştiriyor. Google Stadia oyun kolu kullanarak telefonda oyun oynamak için, cihazlarınızı bir şarj kablosu kullanarak eşleştirme yapmanız yeterlidir.

Google Stadia oyun kolu artık Android telefonlarla kablosuz olarak çalışıyor, yani iki cihaz arasında bir kabloya  ihtiyaç duymadan oyun oynayabilirsiniz.

İlgili: Geleceğin Konsol Teknolojisi Google Stadia Nedir?

Google Stadia oyun kolunun telefonda kablosuz çalışması için Google Stadia mobil uygulamasının  telefonunuzda en son sürümünün yüklü olduğundan emin olmalısınız.

Google Stadia Büyüyor

Google Stadia, bir oyun platformu olarak yavaş yavaş kendini geliştiriyor ve oyun kataloğunun arşivi artıyor.  Web üzerinden 4K oyun akışı Mart ayında başladı ve Google’ın Stadia ücretsiz hizmeti Nisan ayında kullanıma sunuldu. Google, 2020  yılı bitiminde Stadia’ya 120’den fazla oyun vaat ediyor. Stadia’da oyun arşivi önümüzdeki aylarda kesinlikle büyüyecek. Ancak Stadia’nın çoklu oyuncu oyunlarına el atması gerkiyor.

Bir yorum bırakınız...

*