Google'dan Yardım Nasıl Alınır? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Google’dan Yardım Nasıl Alınır?

google yardım

Muhtemelen Google hizmetleri ile sorunlar yaşıyorsunuzdur. Ancak sorunlarınızı iletmek için nereye baş vuracağınızı bilmiyoruz. Google telefon ile hizmet çözümü sunmamaktadır. Sorunların çözümlerini  yazışma yoluyla sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.gmai yardım

Gmail Yardım

Bakacağımız ilk kaynak, en yaygın sorunlara yönelik çözümlerle yüklenen, Gmail’e özel bir destek sayfası olan Gmail Yardım‘dır. Gmail desteği için ana sayfaya ulaştıktan sonra, Gmail kullanıcılarının karşılaştığı daha sık karşılaşılan yardım konularının bazılarını görebilirsiniz.

Konulardan herhangi birine tıkladığınızda, yaşadığınız sorunları gidermenize yardımcı olacak makaleler listesi gösterilir.

Makalelerden herhangi birini tıkladığınızda, bu sorunu en iyi nasıl çözeceğinize ilişkin adım adım talimat içeren bir sayfaya yönlendirildiniz. Sayfa ayrıca Android ve iOS için de adımları içerir.

Sorunuzu cevaplayan bir konu bulamazsanız, sayfanın üst kısmında, yaşadığınız sorunu açıklamak için kullanabileceğiniz bir arama kutusu bulunur.

Google Yardım Forumu

Daha spesifik, daha az yaygın bir sorun yaşıyorsanız, ihtiyacınız olan yardımı almak için Gmail Yardım Forumu’nu kullanmanız gerekir.

Kullanıcıların Gmail hesaplarındaki sorunlarla ilgili belirli sorular sormaya gittikleri forum seçeneği bulunmaktadır.  Forum, diğer Gmail kullanıcılarının yanı sıra Google çalışanları vardır. Sorularınıza yetkili kişilerce cevap verilir. Foruma Gmail Yardım sayfasından erişebilirsiniz sağ üst köşedeki “Yardım Forumu

” bağlantısını tıklayın.

Forumlara geldiğinizde, aşağıya doğru ilerlemek, topluluk tarafından sorulan en yeni soruları gösterir.

Tıpkı Google Yardım gibi, sayfanın en üstünde, kullanıcıların daha önce sormuş olabileceği ilgili soruları bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Çoğu forumda olduğu gibi, bir çözümün daha önce gönderilip gönderilmediğini görmek için sorununuzu aramayı denemek için iyi bir form sayılır.

Sorununuza bir çözüm bulamadıysanız, yeni bir konu oluşturabilirsiniz. Bu, Google hesabınızda oturum açmanızı ve foruma genel bir soru göndermenizi gerektirir. Bu, diğer herhangi bir kullanıcının ve Google çalışanlarının sorunuza cevap vermesine  olanak tanır.

Yeni konu oluşturmak için Yardım Forumu sayfasının sağ üst kısmında “Yeni Konu” düğmesine tıklayarak konu açabilirsiniz.

Bir sonraki sayfada, sağlanan kutuda, diğer forum üyelerinin sorununuzu çözmede size yardımcı olabilecek resimler, bağlantılar veya eklerle birlikte yaşadığınız sorunu açıklayın. Tüm ayrıntıları girdikten sonra, “Gönder” düğmesini tıklayın.

Google ile ilgili bir çok sorununuza bu forum sayfasından cevap bulma olasılığınız yüksektir.

 

Bir yorum bırakınız...

*

apple kamera

Apple Kameralarını Kapatanlara Önemli Uyarılarda Bulundu!

Apple kameralarını kapatan kullanıcılarına uyarılarda bulundu. Kameraların kapatılıyor olmasının cihazlara zarar verebilecek ...
wordpress galeri

En İyi 5 WordPress Galeri Eklentisi

WordPress kullanımında galeri eklentisi  mutlaka olması gereken eklentiler arasında yerini alır. Zaten ...
microsoft onenote

Microsoft OneNote Nedir Ne İşe Yarar?

Microsoft OneNote, Office 365 ile birlikte not düzenlemek için kullanılabilen bir uygulamadır ...
kvk

KVK Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

KVK Garanti sorgulama işlemi son derece basit ve bir o kadar da ...
excel hızlı

Excel’de Hızlı Doldurma Özelliği Nasıl Kullanılır?

Excel’ de hızlı doldurma özelliği son derece basit ve pratik bir şekilde ...
fotoğraf küçültme

3 Farklı Resim Küçültme Yöntemi ile Site Hızınızı Artırın!

Hemen her web tasarım uzmanı fotoğraf ve görselleri kullanmadan önce küçültme ihtiyacı ...
zararlı virüsler

En Zararlı Yazılım Türleri Nelerdir?

En zararlı yazılım türleri, güvenli olmadan siteler yolu ile ya da pek ...
IQOO Z1 x 5G

2020 Yılının Beklenen Akıllı Telefonu IQOO Z1 x 5G Tanıtıldı! İşte, IQOO Z1 Fiyatı ve Özellikleri!

Son yılların fiyat performans telefonlarını üreten Vivo, 2020 yılına damgasını vuracak IQOO ...