Honor Yeni Dizüstü Bilgisayarı Honor MagicBook Pro Özellikleri ve Fyatı | Sonsuz Teknoloji

Honor Yeni Dizüstü Bilgisayarı Honor MagicBook Pro Özellikleri ve Fyatı

Honor MagicBook Pro

Çin merkezli teknoloji şirketi Honor, IFA 2020 etkinliğinde yeni dizüstü bilgisayarını resmi olarak tanıttı. Honor MagicBook Pro ismi verilen cihaz, oldukça üst düzey özellikleri ile dikkat çekerken modern tasarımıyla da göz dolduruyor. 512 GB SSD Teknolojisine sahip olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına Windows 10 işletim sistemiyle birlikte çıkmaya hazırlanıyor. Peki, IFA 2020 de tanıtılan yeni dizüstü bilgisayarın özellikleri neler?

Honor MagicBook Pro Özellikleri

Honor MagicBook Pro Özellikleri

Honor şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayar Honor MagicBook Pro özellikleri ile dikkat çekiyor. AMD Ryzen işlemcisine sahip olan cihaz, modern tasarım çizgileriyle göz dolduruyor. Peki, özel bir etkinlikte tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayarın diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

ekran özellikleri

16,1 İnç büyüklüğünde oldukça geniş bir ekrana sahip olan yeni dizüstü bilgisayar, modern tasarım görüntüsüyle son derece dikkat çekiyor. Geniş çerçeve yapısıyla kullanıcıların dikkatini çeken yeni cihazın çözünürlüğü ise Full HD olarak açıklandı.

Diğer Özellikler

Honor MagicBook Pro donanım özellikleri

Gücünü AMD Ryzen 5 4600H isimli işlemciden alan yeni dizüstü bilgisayar, 16 GB Ram seçeneğiyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 512 GB SSD Teknolojisine de sahip olan cihaz da ayrıca hızlı şarj desteği de bulunuyor.

Windows 10 işletim sistemiyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanan cihaz HDMI 2.0 desteği ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine de sahip olan dizüstü bilgisayarın ağırlığı ise sadece 1,7 kg.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan cihaz, uzun kullanımlar için özel olarak tasarlandı. Çift fan sistemiyle birlikte piyasaya çıkacak olan yeni dizüstü bilgisayar, ısınmalara karşı da oldukça dayanıklı.

Honor MagicBook Pro Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Honor MagicBook Pro Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Honor şirketi tarafından IFA 2020 etkinliğinde tanıtılan yeni dizüstü bilgisayar Honor MagicBook Pro fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. 900 Euro fiyat etiketine sahip olacağı açıklanan yeni dizüstü bilgisayar ilk olarak Avrupa pazarında satışa sunulacak.

7 Eylül tarihinde piyasaya çıkması beklenen cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil. Donanımsal olarak kullanıcıları epey mutlu eden ve fiziki yapısıyla da oldukça modern bir görüntü sunan yeni dizüstü bilgisayarın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*