Huawei 2019 En İyi Akıllı Telefon Ödülünün Sahibi Oldu | Sonsuz Teknoloji

Huawei 2019 En İyi Akıllı Telefon Ödülünün Sahibi Oldu

huawai p30

Huawei P30 ikinci kez en iyi akıllı telefon ödülünü kazandı. Ödül Avrupa Görüntü Ve Ses Birliği tarafından markaya layık görülmüştür. Bu ödülün hemen arkasından başka bir ödül daha markaya verilmeye, uygun bulundu. EISA platformu da 2019-2020 en iyi akıllı telefon ödülünü Huawei P30 modeline layık gördü. Bu gelişme ile Huawei markası aynı kategoride ikinci kez ödül kazanmayı başarmıştır. Ödülü veren topluluk ise dünyanın en kaliteli 55 teknoloji dergisinin ortaklaşa kurduğu bir platformdur.

Huawei P30 Modelinin Özellikleri Nelerdir?

Huawei P30 modeli, kendisine verilen ödülü performansına ve kamera özelliklerine borçludur. Şu ana kadar piyasaya çıkmış olan akıllı telefonlar arasında fotoğraflama kalitesi ile öne çıkmaktadır. Düşük ışık yapısına sahip olan ortamlarda dahi kaliteli fotoğraflama özelliğine sahip olan cihaz, geniş lens tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Periskopik 5X telefoto lensi tasarımı ile piyasada bulunana akıllı telefon modellerinin önüne geçmektedir. Cihazın, akıllı telefon tasarımlarının sınırlarını zorlayan, fotoğraf çekiminde ileri netlik sağlama gibi bir özelliği bulunmaktadır. Bu özellik, dörtlü kamera sistemi ve 40mp SuperSpectrumsensörü ile sağlanmaktadır. Cihaz, aynı zamanda 20mp ultra geniş kamera tasarımına sahiptir. Fotoğraflarda normal çekim koşullarında yakalana netliğe ek olarak zoommodlarında da yüksek kalitede netlik elde edilmektedir. Netliğin en kaliteli halini yakalama özelliği, optik stabilizasyon ve Superzoom

lensi sayesinde sağlanmaktadır.

Huawei En İyi Akıllı Telefon Ödülünü Ne Zaman Teslim Alacak?

Huawei tüketici elektroniği başkan yardımcısı Changzhu, markanın akıllı telefon tasarımları ile fotoğrafçılık deneyimi sunmaya edeceğini vurgulamaktadır. Markanın ödül kazanmasına zemin hazırlayan akıllı telefon fotoğrafçılığı kavramı, serinin ileriye yönelik modelleri ve akıllı telefon tasarımları hakkında fikir yürütebilmemize olanak sağlamaktadır. Akıllı telefon özellikler ile profesyonel kamera yapıları birleştirilerek yeni modellerin üretilmesi amaçlanmaktadır.

Huawei markasına sunulacak olan ödül ise 6 Eylül 2019 tarihinde verilecektir. Ödül töreni 2019’da Berlin’de gerçekleşecek IFA Tüketici Elektroniği Fuarı’nın açılış gününde yapılacaktır. Son dönemlerde yaptığı teknolojik uygulamalar ve akıllı telefon modeli anlayışına getirdiği yenilikler ile Huawei markası bu sezon ödüllere doymayacağa benziyor. Hemen hemen her teknolojik platform tarafından ödül listelerinde adı gösterilen cihazları ile teknoloji gündemini yakından takip etmeye devam ediyor.

Bir yorum bırakınız...

*