Huawei MateBook D15 İ3 Satışa Sunuldu! ∞ Sonsuz Teknoloji

Huawei MateBook D15 İ3 Satışa Sunuldu!

Huawei MateBook D15 İ3

Son dönemin en popüler teknoloji firmalarından biri olan Huawei, giriş seviyesine hitap eden yeni dizüstü bilgisayarını ülkemizde satışa sundu. Huawei MateBook D15 İ3 ismi verilen yeni bilgisayar, oldukça modern bir tasarıma sahip. Tasarımsal olarak kullanıcılarını memnun eden bu ürün aynı zamanda 10. Nesil Intel Core i3 işlemcisiyle de dikkat çekiyor.

Donanımsal olarak giriş seviyesi sınıfında yer alan bu ürün, günlük kullanım için özel olarak hazırlandı. Son derece hafif bir tasarıma sahip olan yeni bilgisayarın ağırlığı ise sadece 1,53 kg olarak açıklandı. Dilerseniz, ülkemizde satışa sunulan Huawei MateBook D15 İ3 isimli yeni bilgisayarı gelin ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

Huawei MateBook D15 İ3 İsimli Bilgisayarın Özellikleri Nelerdir?

Huawei MateBook D15 İ3 İsimli Bilgisayarın Özellikleri

Ülkemizde satışa sunulan yeni bilgisayar Huawei MateBook D15 İ3 özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Donanımsal olarak her ne kadar giriş seviyesine hitap eden bir cihaz olsa da söz konusu ürün günlük kullanım için oldukça ideal. İşte, tüm yönleriyle ülkemizde satışa sunulan yeni bilgisayarın özellikleri;

1.      Ekran Özellikleri

Ekran Özellikleri

Huawei ailesinin yeni bilgisayarı olan bu ürün, kullanıcıların karşısına 15,6 inçlik bir ekran tasarımıyla birlikte geliyor. Ekran boyutu olarak standart ölçülere sahip olan yeni bilgisayar da IPS panelde bulunuyor. Kullanıcılar, var olan IPS panel

sayesinde dış ışıklardan etkilenmeden bilgisayarlarını sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor.

2.      İşlemci Özellikleri

İşlemci Özellikleri

Donanımsal olarak giriş seviyesine hitap eden MateBook D15 İ3 isimli bilgisayar, kullanıcıların karşısına 10. Nesil bir işlemci ile geliyor. Huawei tarafından yapılan resmi bilgilendirmeye göre bu ürünün işlemcisi Intel Core İ3-10110U olarak açıklanmış durumda.

3.      Diğer Özellikler

   Diğer Özellikler

Modern ve zarif bir tasarım görüntüsüne sahip olan ve ülkemizde de satışa sunulan yeni bilgisayarın bellek miktarı ise 8 GB olarak duyuruldu. Standart bir bellek kapasitesine sahip olan cihaz da ayrıca 1 adet USB 3.0, 2 adette USB 2.0 bağlantısı da bulunuyor.

 

Tüm bunların yanı sıra yeni cihaz da ayrıca 1’ er adet USB-C bağlantısı ve 3,5mm girişe sahip Jack da yer alıyor. Günlük kullanım için oldukça ideal olan yeni bilgisayarın batarya kapasitesi ise 42 Wh olarak açıklandı.

 

Huawei MateBook D15 İ3 Fiyatı Ne Kadar?

Ülkemizde satışa sunulan ve donanımsal özellikleriyle giriş seviyesine hitap eden yeni bilgisayar Huawei MateBook D15 İ3 fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. Huawei şirketi tarafından yapılan resmî açıklamaya göre bu ürünün ülkemizde ki satış fiyatı 5,499 TL olarak belirlenmiş durumda.

Bir yorum bırakınız...

*