Huawei Yeni Akıllı Bilekliği Huawei Band B6 Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Huawei Yeni Akıllı Bilekliği Huawei Band B6 Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Band B6

Çin merkezli teknoloji firması Huawei, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlik ile yeni akıllı bilekliğini duyurdu. Huawei Band B6 ismi verilen yeni akıllı bileklik özelliklerinin yanı sıra son derece modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Bluetooth 5.2 bağlantısına sahip olan cihaz da ayrıca gürültü engelleme teknolojisi de bulunuyor. Dilerseniz, Huawei şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı bilekliği yakından birlikte inceleyelim.

Huawei Band B6 Özellikleri

Huawei şirketi tarafından üretilen yeni akıllı bileklik Huawei Band B6 özellikleri ile göz dolduruyor. 9 Farklı spor aktivitesine sahip olan cihaz da uzaktan fotoğraf çekme özelliği de bulunuyor. Dilerseniz, son dönemin en dikkat çeken akıllı bilekliğini gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

1.    Ekran Özellikleri

1,53 İnç büyüklüğünde dikdörtgen bir ekrana sahip olan cihaz, son derece modern görüntüsüyle dikkat çekiyor. Dokunmatik hassasiyeti oldukça fazla olan akıllı bileklikte ayrıca ekran koruma teknolojisi de bulunuyor.

2.    Diğer Özellikleri

Kirin A1 işlemcisinden gücünü alan yeni akıllı bileklik, üstün özellikleri ile göz dolduruyor. Bluetooth 5.2 bağlantısına sahip olan cihaz da ayrıca gürültü engelleme teknolojisi de bulunuyor. Kullanıcılar söz konusu özellik sayesinde herhangi bir gürültüden etkilenmeden görüşmelerini son derece kolaylıkla ve pratik bir şekilde yapabiliyor.

Kalp atış hızı, uyku takibi ve stres ölçer gibi önemli özelliklere sahip olan cihaz da ayrıca 9 farklı spor aktivitesi de bulunuyor. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan akıllı bileklikte aynı zamanda hava durumu takibi yapılabiliyor, müzik dinlenebiliyor, uzaktan fotoğraf çekilebiliyor, mesajlar okunabiliyor ve arama yapılabiliyor. 8 Saatlik aktif kullanım süresiyle dikkat çeken cihaz, 20 dakika da şarj olabiliyor.

Huawei Band B6 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Huawei şirketi tarafından üretilen yeni akıllı bileklik Huawei Band B6 fiyatı ile dikkat çekiyor. 140 Dolar fiyat etiketine sahip olan cihaz, 6 Ağustos tarihi itibariyle satışa sunulacak. Akıllı bilekliğin ne zaman ülkemize geleceği ise henüz bilinmiyor.

Son derece modern görüntüsüyle göz dolduran ve teknik özellikleri ile dikkat çeken cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*