İnternetten Ucuza Alışveriş Yapmanızı Sağlayan Eklenti: Jarrt | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

İnternetten Ucuza Alışveriş Yapmanızı Sağlayan Eklenti: Jarrt

Jarrt

Tamamen Türk geliştiriciler tarafından yazılan bir Google Chrome eklentisi olan Jarrt, sizin yerinize internette yer alan indirim kodlarını inceliyor ve aynı zamanda takip ediyor. Jarrt, yalnızca aktifleştirdiğinizde herhangi bir şey yapmanıza gerek dahi kalmadan incelediğiniz ürüne ait indirim kodlarını taramasının yanı sıra; sitelerde bulunan indirim kodlarını da arayıp buluyor.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık birçok işimizi ve alışverişlerimizi internet üzerinden yapmaya başladık. İnternet sitelerinden kolaylıkla sipariş verip – ödeme yapmak; dışarıya çıkarak efor sarf etmemizin önüne geçiyor. Fakat bazı internet kullanıcıları genellikle zamandan tasarruf etmek istediklerinden dolayı internetten alıveriş yaptıkları için; aynı zamanda fiyat araştırması ya da aktif indirim kodu araştırmaları yapamayabiliyor.

Jarrt

Yalnızca tek bir eklenti ile sizleri tüm uğraşlardan kurtaracak olan Türk yapımı Jarrt, kısa süre içerisinde incelenen ürün için indirim kodlarını sizlere iletebilme yeteneğine sahip.

Google Chrome uzantısı olan Jarrt, satıcılar ya da e–ticaret siteleri tarafından sanal ortamlarda dağıtılan indirim kuponlarını ve kodları sizin için takip ediyor. Sepetinizde yer alan bir ürün ile alakalı indirim kodu olup olmadığını yalnızca birkaç saniye içerisinde tarıyor, eğer aktif bir indirim kodu varsa; bunu sizinle paylaşarak indirimli ve normalden daha ucuz bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak tanıyor.

Google Chrome’un eklenti sitesini ziyaret ederek Jarrt isimli uygulamayı indirebilirsiniz. Alışveriş sepetinizde yer alan ürünlere ait indirim kuponlarını ve kodlarını görmek içinse, Chrome internet tarayıcınızın sağ üst kısmında yer alan eklenti ikonuna – simgesine bir kez basmanız yeterli olacaktır. Eklenti, sizin için bulmuş olduğu aktif indirim kuponlarını ve kodları bir liste olarak sunacak; talep ederseniz bu liste içerisindeki sitelere tıklayarak kolaylıkla kodlara ulaşabileceksiniz.

Henüz pek bilinmese de, oldukça işlevsel olan bu uygulama Türk geliştiricilerin ellerinden çıktığı için; gururla kullanılmasını sağlıyor. As bayrakları as as diyebileceğimiz düzeyde iyi bir şekilde üretilmiş olan bu Chrome Eklentisi, tahmin edileceği üzere tamamen Türkçe bir kullanıma sahip olarak kullanıcılara sunulmuş.

Bir yorum bırakınız...

*

apple kamera

Apple Kameralarını Kapatanlara Önemli Uyarılarda Bulundu!

Apple kameralarını kapatan kullanıcılarına uyarılarda bulundu. Kameraların kapatılıyor olmasının cihazlara zarar verebilecek ...
wordpress galeri

En İyi 5 WordPress Galeri Eklentisi

WordPress kullanımında galeri eklentisi  mutlaka olması gereken eklentiler arasında yerini alır. Zaten ...
microsoft onenote

Microsoft OneNote Nedir Ne İşe Yarar?

Microsoft OneNote, Office 365 ile birlikte not düzenlemek için kullanılabilen bir uygulamadır ...
kvk

KVK Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

KVK Garanti sorgulama işlemi son derece basit ve bir o kadar da ...
excel hızlı

Excel’de Hızlı Doldurma Özelliği Nasıl Kullanılır?

Excel’ de hızlı doldurma özelliği son derece basit ve pratik bir şekilde ...
fotoğraf küçültme

3 Farklı Resim Küçültme Yöntemi ile Site Hızınızı Artırın!

Hemen her web tasarım uzmanı fotoğraf ve görselleri kullanmadan önce küçültme ihtiyacı ...
zararlı virüsler

En Zararlı Yazılım Türleri Nelerdir?

En zararlı yazılım türleri, güvenli olmadan siteler yolu ile ya da pek ...
IQOO Z1 x 5G

2020 Yılının Beklenen Akıllı Telefonu IQOO Z1 x 5G Tanıtıldı! İşte, IQOO Z1 Fiyatı ve Özellikleri!

Son yılların fiyat performans telefonlarını üreten Vivo, 2020 yılına damgasını vuracak IQOO ...