İnternetten Ucuza Alışveriş Yapmanızı Sağlayan Eklenti: Jarrt | Sonsuz Teknoloji İnternetten Ucuza Alışveriş Yapmanızı Sağlayan Eklenti: Jarrt | Sonsuz Teknoloji

İnternetten Ucuza Alışveriş Yapmanızı Sağlayan Eklenti: Jarrt

Jarrt

Tamamen Türk geliştiriciler tarafından yazılan bir Google Chrome eklentisi olan Jarrt, sizin yerinize internette yer alan indirim kodlarını inceliyor ve aynı zamanda takip ediyor. Jarrt, yalnızca aktifleştirdiğinizde herhangi bir şey yapmanıza gerek dahi kalmadan incelediğiniz ürüne ait indirim kodlarını taramasının yanı sıra; sitelerde bulunan indirim kodlarını da arayıp buluyor.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık birçok işimizi ve alışverişlerimizi internet üzerinden yapmaya başladık. İnternet sitelerinden kolaylıkla sipariş verip – ödeme yapmak; dışarıya çıkarak efor sarf etmemizin önüne geçiyor. Fakat bazı internet kullanıcıları genellikle zamandan tasarruf etmek istediklerinden dolayı internetten alıveriş yaptıkları için; aynı zamanda fiyat araştırması ya da aktif indirim kodu araştırmaları yapamayabiliyor.

Jarrt

Yalnızca tek bir eklenti ile sizleri tüm uğraşlardan kurtaracak olan Türk yapımı Jarrt, kısa süre içerisinde incelenen ürün için indirim kodlarını sizlere iletebilme yeteneğine sahip.

Google Chrome uzantısı olan Jarrt, satıcılar ya da e–ticaret siteleri tarafından sanal ortamlarda dağıtılan indirim kuponlarını ve kodları sizin için takip ediyor. Sepetinizde yer alan bir ürün ile alakalı indirim kodu olup olmadığını yalnızca birkaç saniye içerisinde tarıyor, eğer aktif bir indirim kodu varsa; bunu sizinle paylaşarak indirimli ve normalden daha ucuz bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak tanıyor.

Google Chrome’un eklenti sitesini ziyaret ederek Jarrt isimli uygulamayı indirebilirsiniz. Alışveriş sepetinizde yer alan ürünlere ait indirim kuponlarını ve kodlarını görmek içinse, Chrome internet tarayıcınızın sağ üst kısmında yer alan eklenti ikonuna – simgesine bir kez basmanız yeterli olacaktır. Eklenti, sizin için bulmuş olduğu aktif indirim kuponlarını ve kodları bir liste olarak sunacak; talep ederseniz bu liste içerisindeki sitelere tıklayarak kolaylıkla kodlara ulaşabileceksiniz.

Henüz pek bilinmese de, oldukça işlevsel olan bu uygulama Türk geliştiricilerin ellerinden çıktığı için; gururla kullanılmasını sağlıyor. As bayrakları as as diyebileceğimiz düzeyde iyi bir şekilde üretilmiş olan bu Chrome Eklentisi, tahmin edileceği üzere tamamen Türkçe bir kullanıma sahip olarak kullanıcılara sunulmuş.

Bir yorum bırakınız...

*

steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...
E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...
aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...