İşe Yarar İphone Uygulamaları | Sonsuz Teknoloji İşe Yarar İphone Uygulamaları | Sonsuz Teknoloji

İşe Yarar İphone Uygulamaları

Apple Store’da Gizli Kalmış 10 Uygulama

Apple son zamanlarda yeni iPhone’ların üçlüsünü (iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X) piyasaya sürdü. Bu nedenle yeni uygulamaları indirmek için iyi zaman? Bu listeyle, Apple’ın en çok satan listesinin ötesine geçip gizli kalmış uygulamaları göreceğiz.

1- Opener (Ücretli)

opener

Opener, Web’de kopyaladığınız bir bağlantıyı opener ile açtığınızda size telefonda o bağlantının hangi uygulama ile çalışacağını gösterir.  Örneğin bir Instagram bağlantısını tıklarsanız. Tercih edeceğiniz uygulama ile açılır. Örneğin Safari’yi seçerseniz safari ile Instagram uygulamasını açarsanız uygulama ile açılır. Opener şu anda 200’ün üzerinde uygulamayı destekliyor ve her geçen gün daha fazla uygulama ekleniyor.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyat: 1,99 dolar

2- Apollo (Ücretsiz – Uygulama içi satın alma)

Reddit uygulaması resmi bir uygulama değil eski bir Apple stajyerince yapılmış. Özelleştirilebilir jestler, güçlü bir medya görüntüleyici ve tam Markdown (bir yazıyı html’ye kolayce dönüştürebileceğiniz sistem) yazar editörü sunan Apollo Reddit kullanıcılarının hayal ettiği bir uygulama.

Yüklemek için tıklayınız.

3- Things 3 (Ücretli)

things 3

Hayatımızda yapacağımız işleri düzenleyebileceğimiz bir ajanda uygulamasıdır.  Bu uygulamayla yapacağınız işlerin planlamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyatı: 9.99 dolar.

4- Workflow (Ücretsiz)

workflow-ios

Workfolow basit kullanımlı bir uygulamadır. Sık kullanılan bir kişiyi aramak için bir simge ekleyebilir veya en yakın kafe’ye yol tarifi alabilirsiniz. En sevdiğiniz telefondaki uygulamalara kolayca erişebilirsiniz. Yüklemek için tıklayınız.

5- Meteor (Ücretsiz)

meteor

Meteor, Wi-Fi ve internet bağlantınızın kalitesinin yeterli olup olmadığını veya online oyunlar için İnternet hızınızın uygun olup olmadığını gösteren bir uygulamadır.  Meteor, bağlantınızın kalite ve  hızlarını test ediyor. Meteor, uygulamaların ve servislerin mevcut bağlantınızla ne kalitede çalışacağını size gösterir. Yüklemek için tıklayınız.

6- Timepage (Ücretli)

Timepage

Moleskine tarafından üretilen en güzel takvim uygulamalardan biri. Sadece Timepage çok güzel tasarlanmış bir uygulama değil, aynı zamanda son derece akıllı. Seyahat süresi tahminleri, bir takım takvim hizmetleri desteği ve gelişmiş özellikler  ile Timepage, iOS’un yerleşik Takvim uygulamasını unutmanızı sağlayacak bir uygulama türüdür.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyat : 4, 99 dolar

7- Carrot Weather (Ücretli)

Hava raporlarını görsel olarak sunan güzel bir uygulama, Carrot Weather, kullanıcılara komik alt yazılar ve güzel animasyonlar sunan geleneksel hava durumu raporuna farklı bir yaklaşım alarak ün kazandı. Ayrıca, hava durumu verileri için DarkSky API’sini kullanarak hava tahminleri doğrudur.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyat : 4,99 Dolar

8- CheapCharts (Ücretsiz)

cheapcharts

 

CheapCharts, iTunes’dan beklediğiniz tüm şaşırtıcı dijital eğlencelere yardımcı olur. CheapCharts’ın açıklamasıyla “her yerde en iyi fiyata ulaşırsınız” Uygulama, istediğiniz içeriği izleyecek ve fiyatlar düştüğünde sizi uyarma özelliği vardır. Daha da iyisi, uygulama iyi tasarlanmış ve inanılmaz derecede kullanımı kolaydır. Ve ücretsiz. Yüklemek için tıklayınız.

9- Aloha Browser (Ücretsiz)

x696b

Aloha, iyi bir mobil tarayıcıdan ihtiyacınız olan tüm sağ kutuları işaretleyerek bir indirme yöneticisidir. VR oynatıcı, ücretsiz VPN ve çok daha fazlasını sunar. Bu muhteşem bir uygulama bazı mükemmel özelleştirme imkanları sunuyor. Aloha’yı kullandıktan sonra Safari’ye dönmek istemeyeceksiniz. Yüklemek için tıklayınız.

10- Pocket Casts (Ücretli)

pocket

Apple’ın dahili podcast uygulamasıyla uğraşmayın. Bunun yerine, eleştirmenler ve hayranlar tarafından övgüyle karşılanan Pocket Casts’e göz atın. Harika bir tasarım, özelleştirme seçenekleri ve güçlü oynatma özellikleri sunuyor. Kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz uygulamalardan biri.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyat : 3,99 dolar

Bir yorum bırakınız...

*

kahve falı

Android ve İOS Kahve Falı Uygulamaları

Kahve falı, Türk kahvesini içtikten sonra fincanı kapatıp soğumasını sağlayarak, içerisinde çıkan ...
Bu Uygulama Bilgisayarda Çalışmıyor

Windows 10 “Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor” Hatası ve Çözüm Yöntemi

Windows 10 bilgisayarda Oyun ya da program yüklerken, bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor ...
steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...
E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...
aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...