İşe Yarar İphone Uygulamaları | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

İşe Yarar İphone Uygulamaları

Apple Store’da Gizli Kalmış 10 Uygulama

Apple son zamanlarda yeni iPhone’ların üçlüsünü (iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X) piyasaya sürdü. Bu nedenle yeni uygulamaları indirmek için iyi zaman? Bu listeyle, Apple’ın en çok satan listesinin ötesine geçip gizli kalmış uygulamaları göreceğiz.

1- Opener (Ücretli)

opener

Opener, Web’de kopyaladığınız bir bağlantıyı opener ile açtığınızda size telefonda o bağlantının hangi uygulama ile çalışacağını gösterir.  Örneğin bir Instagram bağlantısını tıklarsanız. Tercih edeceğiniz uygulama ile açılır. Örneğin Safari’yi seçerseniz safari ile Instagram uygulamasını açarsanız uygulama ile açılır. Opener şu anda 200’ün üzerinde uygulamayı destekliyor ve her geçen gün daha fazla uygulama ekleniyor.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyat: 1,99 dolar

2- Apollo (Ücretsiz – Uygulama içi satın alma)

Reddit uygulaması resmi bir uygulama değil eski bir Apple stajyerince yapılmış. Özelleştirilebilir jestler, güçlü bir medya görüntüleyici ve tam Markdown (bir yazıyı html’ye kolayce dönüştürebileceğiniz sistem) yazar editörü sunan Apollo Reddit kullanıcılarının hayal ettiği bir uygulama.

Yüklemek için tıklayınız.

3- Things 3 (Ücretli)

things 3

Hayatımızda yapacağımız işleri düzenleyebileceğimiz bir ajanda uygulamasıdır.  Bu uygulamayla yapacağınız işlerin planlamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyatı: 9.99 dolar.

4- Workflow (Ücretsiz)

workflow-ios

Workfolow basit kullanımlı bir uygulamadır. Sık kullanılan bir kişiyi aramak için bir simge ekleyebilir veya en yakın kafe’ye yol tarifi alabilirsiniz. En sevdiğiniz telefondaki uygulamalara kolayca erişebilirsiniz. Yüklemek için tıklayınız.

5- Meteor (Ücretsiz)

meteor

Meteor, Wi-Fi ve internet bağlantınızın kalitesinin yeterli olup olmadığını veya online oyunlar için İnternet hızınızın uygun olup olmadığını gösteren bir uygulamadır.  Meteor, bağlantınızın kalite ve  hızlarını test ediyor. Meteor, uygulamaların ve servislerin mevcut bağlantınızla ne kalitede çalışacağını size gösterir. Yüklemek için tıklayınız.

6- Timepage (Ücretli)

Timepage

Moleskine tarafından üretilen en güzel takvim uygulamalardan biri. Sadece Timepage çok güzel tasarlanmış bir uygulama değil, aynı zamanda son derece akıllı. Seyahat süresi tahminleri, bir takım takvim hizmetleri desteği ve gelişmiş özellikler  ile Timepage, iOS’un yerleşik Takvim uygulamasını unutmanızı sağlayacak bir uygulama türüdür.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyat : 4, 99 dolar

7- Carrot Weather (Ücretli)

Hava raporlarını görsel olarak sunan güzel bir uygulama, Carrot Weather, kullanıcılara komik alt yazılar ve güzel animasyonlar sunan geleneksel hava durumu raporuna farklı bir yaklaşım alarak ün kazandı. Ayrıca, hava durumu verileri için DarkSky API’sini kullanarak hava tahminleri doğrudur.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyat : 4,99 Dolar

8- CheapCharts (Ücretsiz)

cheapcharts

 

CheapCharts, iTunes’dan beklediğiniz tüm şaşırtıcı dijital eğlencelere yardımcı olur. CheapCharts’ın açıklamasıyla “her yerde en iyi fiyata ulaşırsınız” Uygulama, istediğiniz içeriği izleyecek ve fiyatlar düştüğünde sizi uyarma özelliği vardır. Daha da iyisi, uygulama iyi tasarlanmış ve inanılmaz derecede kullanımı kolaydır. Ve ücretsiz. Yüklemek için tıklayınız.

9- Aloha Browser (Ücretsiz)

x696b

Aloha, iyi bir mobil tarayıcıdan ihtiyacınız olan tüm sağ kutuları işaretleyerek bir indirme yöneticisidir. VR oynatıcı, ücretsiz VPN ve çok daha fazlasını sunar. Bu muhteşem bir uygulama bazı mükemmel özelleştirme imkanları sunuyor. Aloha’yı kullandıktan sonra Safari’ye dönmek istemeyeceksiniz. Yüklemek için tıklayınız.

10- Pocket Casts (Ücretli)

pocket

Apple’ın dahili podcast uygulamasıyla uğraşmayın. Bunun yerine, eleştirmenler ve hayranlar tarafından övgüyle karşılanan Pocket Casts’e göz atın. Harika bir tasarım, özelleştirme seçenekleri ve güçlü oynatma özellikleri sunuyor. Kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz uygulamalardan biri.

Yüklemek için tıklayınız.

Fiyat : 3,99 dolar

Bir yorum bırakınız...

*

netflix güncelleme

Netflix VPN Kullanımını Neden Engelliyor?

Netflix, dünya genelinde hizmet veren bir yayın film ve dizi platformudur. Netflix ...
windows-10üü

Windows 10 Oyun Çubuğu İle Ekran Kaydı Nasıl Alınır?

Windows 10’da ekran kaydı ve ekran görüntüsü almak, ek bir uygulamaya gerek ...
apple page

Apple Pages Uygulamasında Grafik Ekleme Nasıl Yapılır?

Pages, Apple şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve kullanıma sunulan kelime işlemci ...
motorolla fusion

Motorola One Fusion Tanıtımını Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

En önemli markalardan bir tanesi olarak bilinen Motorola firması, geçtiğimiz günlerde yeni ...
sanallaştırma teknolojisi

Sanallaştırma Teknolojisi (VT) Nedir? Etkinlik Durumu Nasıl Kontrol Edilir?

Sanallaştırma teknolojisi sahip olduğunuz cihazın işlemci, bellek, hafıza gibi birimlerini birden çok ...
excel alt

Excel’de Veri Alt Toplam Kullanımı Nasıl Yapılır?

Excel’de veri alt toplam kullanımı son derece basit bir yöntem ile kolaylıkla ...
görünmez adam

Görünmez Adam Efsanesi Gerçek mi Oluyor? Şeffaf İnsan Hücreleri Üretildi!

Leigh Whannell ‘in Görünmez Adam filmi gerçek mi oluyor? Filmde geçen olaylar ...
xbox ücretsiz oyun

Xbox Game Pass Kütüphanesine Temmuz Ayında Eklenecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Microsoft şirketi, geçtiğimiz günler içerisinde sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile birlikte ...