League of Legends Oyununun Yeni Şampiyonu Rell Tanıtıldı | Sonsuz Teknoloji

League of Legends Oyununun Yeni Şampiyonu Rell Tanıtıldı

League of Legends

Yıllardır popülerliğini sürdüren League of Legends, yeni Rell isimli şampiyonunu tanıttı. Seneler önce piyasaya sürülen oyun günümüzde de popülerliğinden ödün vermiyor. Oldukça büyük bir kitleye hitap eden oyun Riot Games tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun içerisinde oldukça fazla şampiyonun olduğunu biliyoruz. Ancak şirket, oyununa yeni şampiyonlar eklemeyi ihmal etmiyor. Riot ekibinin tanıttığı Rell isimli şampiyon birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi başaracak gibi gözüküyor. Binek üstünde durabilen şampiyon aynı zamanda bineksiz ve zırhlı şekilde de hareket edebiliyor.

League of Legends Yeni Şampiyon Rell Skilleri Neler?

League of Legends Yeni Şampiyon Rell

Yakın dönemde League of Legends: Wild Rift mobil oyununu piyasa süren şirket yeni Rell şampiyonunu duyurdu. Şampiyonun skilleri ise aşağıdaki şekilde oluşuyor.

Kalıpları Kır (Pasif)

Şampiyon yavaş saldırır ancak hedefinin büyü direnci ve zırhını bir süreliğine ele geçirir. Ayrıca ele geçirdiği miktara bağlı olarak ilave hasar verir. Rell birden çok rakipten direnç ele geçirerek oldukça fazla dayanıklı bir hale gelebilir.

Parçalayan (Q)

Mızrağını ileri doğru saplayan şampiyon kalkanları parçalar ve bunun yanı sıra mızrağın isabet ettiği rakiplere hasar verir. Ancak bu hasar isabet eden ilk hedeften sonra azalır. Şampiyon E yeteneğiyle takım arkadaşına bağlandıysa, kendisi ve takım arkadaşı bu yetenekten isabet alan her şampiyon için can yeniler.

Demirbazlık (W1 – Sert İniş – Binek üstünde kullanılabilir)

League of Legends Rell havaya zıplar ve bineğini ağır bir zırha çevirir. Bu sayede şampiyon yok olana kadar veya bineğinin üstüne tekrar binene kadar devasa bir kalkan kazanmış olur. Şampiyon yere indiğinde etrafındaki rakiplerini havaya savurur. Ayrıca Rell, dönüşüm sırasında R ve E yeteneklerini de kullanabilir. Şampiyon zırhlı halinde düşük hareket hızına, hareket hızı sınırına ve daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Dönüşüm tamamlandığında yetenek Demirbazlık: Binek Sırtı haline dönüşür.

Demirbazlık (W2 – Binek Sırtı – Zırhlıyken etkinleşir)

Öne doğru atılan şampiyon zırhını bir bineğe çevirir. Bu sayede Rell kısa bir süreliğine ekstra hareket hızı kazanır. Ayrıca bir sonraki saldırı sırasında hedefine hücum ederek ekstra ilave hasar verir ve hedefini omzunun üstünden atar. Şampiyon binek üstündeyken hareket hızı artışı kazanmaktadır.

Çekiş ve İtiş (E)

League of Legends yeni yama ile birlikte oyuna katılan şampiyon zırhının parçasını seçtiği takım arkadaşına bağlar. Bu sayede takım arkadaşı ekstra zırh ve büyü direnci kazanır. Rell bu yeteneği tekrar kullanarak bağı sonlandırırsa kendisi ve takım arkadaşı arasında bulunan rakipler sersemler.

Manyetik Fırtına (R)

Şampiyon manyetik hiddetle patlar ve yakınındaki rakipleri kendisine doğru çeker. Sonrasında şampiyon kendi çevresinde bir çekim alanı oluşturur ve belirli bir süre yakınında ki rakipleri çekmeye devam eder. Bu çekim alanı rakiplerin diğer eylemlerine engel olmaz.

Bir yorum bırakınız...

*