LG, Döner Ekranlı Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! Karşınızda LG Wing | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

LG, Döner Ekranlı Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! Karşınızda LG Wing

lg wıng

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG, bugün düzenlediği özel bir etkinlikte tasarımıyla göz dolduran yeni akıllı telefonunu resmi olarak tanıttı. LG Wing ismi verilen cihaz, donanımsal özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Orta seviyeye hitap eden yeni akıllı telefon, gücünü Snapdragon 765G isimli işlemciden alıyor. Dilerseniz, LG şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve döner ekranlı özelliği ile dikkat çeken yeni akıllı telefonu daha yakından gelin birlikte inceleyelim.

LG Wing Özellikleri

lg wıng özellikleri

LG şirketi tarafından özel olarak geliştirilen yeni akıllı telefon LG Wing özellikleri ile dikkat çekiyor. Çift ekrana sahip olan cihaz, 4.000mAh batarya kapasitesiyle kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Peki, dünyanın ilk döner ekranlı telefonunun diğer özellikleri neler?

1.    Ekran Özellikleri

lg wıng ekran özellikleri

6,8 İnç büyüklüğünde OLED bir ekrana sahip olan yeni akıllı telefon, son derece ince çerçeve yapısıyla dikkat çekiyor. Ana ekranın dışında cihaz üzerinde 2.bir ekran da bulunuyor. 3,9 İnç büyüklüğüne sahip ikinci ekranın en büyük özelliği ise T şeklinde açıya sahip olması.

2.    Kamera Özellikleri

lg wıng kamera özellikleri

14 Eylül tarihinde düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan yeni akıllı telefon, üstün kamera özellikleri ile son derece dikkat çekiyor.Yapay zeka teknolojisiyle donatılan cihaz, üçlü kamera sistemiyle (64 MP + 13 MP + 12 MP) birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Pop-Up sistemine sahip olan öz çekim kamerasının çözünürlüğü ise 32 MP olarak açıklandı.

3.    Diğer Özellikler

Donanım özellikleri

Donanımsal olarak orta seviyeye hitap eden yeni akıllı telefon, gücünü Snapdragon 765G isimli işlemciden alıyor. 8 GB Ram kapasitesiyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanan cihazın dahili depolama alanıysa 256 GB olarak duyuruldu.

Hem tasarımsal olarak hem de donanımsal olarak 2020 yılının en dikkat çeken akıllı telefonu olan Wing, 4.000mAh batarya kapasitesiyle birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Standart bir bataryaya sahip olan cihaz da ayrıca hızlı şarj desteği de bulunuyor.

LG Wing Fiyatı ve Çıkış Tarihi

lg wıng fiyatı

LG şirketi tarafından özel olarak tasarlanan yeni akıllı telefon LG Wing, tasarımıyla son derece dikkat çekiyor. 14 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılan cihazın fiyatı ve çıkış tarihi ise henüz net değil. 2020 Yılı içerisinde piyasaya çıkması beklenen akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*

17102500002

Milli İşletim Sistemi Pardus Tekrar Ayağa Kalksın

TÜBİTAK başkanı Arif Ergin, Pardus yapılanmasının yeniden oluşturulduğuna ilişkin  açıklamalarda bulunması Pardus’un tekrar ayaklanacağının habercisi oldu.  ...
1710250000

Türkiye’de F Klavye Kullanımı

  Kamu Kurumlarında F klavye kullanımının yaygınlaştırılması, 2013 yılında Başbakanlık Genelgesi ile ...
1710242300

E-TESPİT – Türkiye Noterler Birliği

İnternet üzerinden işlenen suçlarda tespite ilişkin sitenin linki ve ekran görüntüsü alınarak ...
396BA5B5-4751-4903-B246-7904A7E787D1

Kurumuş Kartuş Nasıl Çalışır?

Mürekkep püskürtmeli yazıcısı olan hemen hemen herkesin başına gelmiştir. Bir, iki ay ...
1710242121

SNAPCHAT VS INSTAGRAM

Snapchat Instagram mücadelesi devam ediyor. Facebook’un, Instagram ile yaptığı Snapcahat’a benzer güncellemesinden ...
1710231659

Fusion Drive Nedir?

Fusion Drive, 2012 sonunda piyasaya çıkan iMac ve Mac mini modellerinde bir ...
1710242130

Harddisk’imden Verilerimi Kurtarabilir miyim?

Sabit disklerden verileri kurtarmak için piyasada birçok kurtarma programları ve bu işi ...
171022

Telefon ile Doğru Video Çekmek

Telefonda bulunan kamera kaliteleri o kadar çok arttı ki artık insanlar el ...