Lol Elo Boost Nedir Ne İşe Yarar? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Lol Elo Boost Nedir Ne İşe Yarar?

lol elo boost nedir

LoL ELO Boost’u deneyerek LoL oyunun da daha profosyonel üst liglere ulaşabilirsiniz. Sizin yerinizde League of Legends’de uzman oyuncular hesabınız da oynasın ve hesabınız istediğiniz gibi üst liglere çıksın.

Lol Elo Boost Nedir Ne İşe Yarar?

LoL ELO Boost uzun anlamı ile League of Legends ELO Boost kısa bir şekilde örneklersek Bronz II derecesinde bir oyuncuyu, bir başka uzman oyuncu hesabına girip ELO Boost dediğimiz  Platin II Seviyesine yükseltir. LoL oyunun da eğer üst liglere çıkamıyorsanız hesabınızı uzman bir oyuncuya sahip ederek üst lige çıkartmasını isteyebilirsiniz. Türkçe anlamı “Seviye Yükseltmek” yani League of Legends’de seviye yükseltmek istiyorsanız LoL ELO Boost tercih edebilirsiniz.

Sizde hemen LoL ELO Boost hizmetin den faydalanabilir ve lig yükseltebilirsiniz hiç bir şekilde 3. Part yazılım, script vs. kullanılmamaktadır. ELO Boost işlemi tamamen uzman oyuncularımız tarafından manuel yani elle boost işlemi yapılır.

Leauge of Legends lig sistemi basittir. Oyuncunun LP, Kazandığı maçlar veya kaybettiği, berabere kaldığı maçlara göre oyuncu kendisi ile eşit olan diğer oyuncular ile aynı lig üzerinde oynar. Örneğin oyuncu kazandığı maç sayısı çok ise oynadığı lig üzerinde diğer oyuncularında kazandığı maç sayısı çok anlamına gelmektedir. Kulağa adil ve eşit gibi gelse de Lig sistemi oyundan keyif almak isteyen oyuncular için aşırı can sıkıcı olabiliyor buna örnek verecek olursak bir oyuncu ne kadar iyi oynarsa oynasın, oyun içi hareketleri ne kadar uzmanca olursa olsun eğer oyun takımı kötü oynayıp maçın kaybedilmesini sağlıyorsa oyuncunun ligler de yükselmesi zorlaşır. Örneğin oyuncu bir maçta daha iyi takım arkadaşlarına denk gelip LP ve maçı kazanıyorsa ondan sonra ki maçta kötü takım arkadaşlarına denk gelip o maçı kaybedebilir ve LP düşüş yaşayabilir. LoL ELO Boost işlemi ile bu düzensizliği ortadan kardırabilir ve hizmetimizden faydalanarak üst liglere çıkabilir ve daha iyi oynayan takım arkadaşlarına denk gelebilirsiniz.

LoL ELO Boost Oyuncuyu Geliştirir mi?

 LoL ELO Boost ile  oyuncu, oyun içerisinde kendini geliştirmeyi çok istiyorsa elbette katkıları olucaktır. Katkıları alt başlığımız da inceleyebilirsiniz. Ayrıca MMR yükseltmesi olucağından daha iyi maçları izleme şansınız olucak.

 LoL ELO Boost Faydaları

Kendinizi oyun içerisin de geliştirmeyi çok istiyorsanız, üst liglere geçerek maçları izleyip kendinizi geliştirebilirsiniz.

  • Üst ligler de daha iyi oyuncular ile takım oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Puanlarınız artmaktadır.
  • Sizi sinir eden maçlar yerine daha kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

League of Legends’de LoL ELO Boost sürecinde hesaba giriş yapmanız uygun görünmez. Sebebi ise farklı IP adresleri üzerinden hesaba giriş yapmaktır. Hesabınıza girmek istiyorsanız LoL ELO Boost yapmasını istediğiniz booster ile iletişime geçip hesabınızdan çıkmasını istemelisiniz biraz vakit geçtikten sonra sizde hesabınıza girebilirsiniz. Ayrıca Unranked oyuncular da bu işlemden faydalanabilir bunun için LoL ELO Boost yapan booster ile konuşup hesabınızı yerleştirme maçlarına sokmasını isteyebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*

laptop güç düğmesi

Windows 10’da Güç Düğmesiyle Dizüstü Bilgisayar Ekranı Nasıl Kapatılır?

Windows 10 dizüstü bilgisayarı kapatmak için genelde güç düğmesini kullanırız veya bilgisayarın ...
zip android

Android Telefonda veya Tablette ZIP Dosyası Nasıl Açılır?

ZİP sıkıştırılmış dosya türleri bilgisayarlarda alışıla gelmiş dosya türlerindendir, ancak bir telefon ...
Logitech SE332

Oyuncu Kulaklığı Logitech SE332 İnceleme

Bilgisayar ekipmanları üreten teknoloji markalarının oldukça fazla ürünü olduğu için oyuncu kulaklığı ...
oneplus 8t 5g

OnePlus, OnePlus 8T 5G’nin Yakında Piyasaya Çıkacağını Duyurdu

OnePlus, OnePlus 8T 5G akıllı telefonunu yakında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Telefon büyük ...
Elephone Px

Elephone Px Telefonun Özellikleri ve Fiyatı

Elephone Px, Elephone firmasının ürettiği son model telefonlardan birisi. Dolar kuru sebebiyle ...
ios 14 güncelleme

İOS 14 Özellikleri Nelerdir ve Hangi Apple Cihazlar Güncelleme Alacak?

iOS 14 güncellemesi İphone 12 modeli piyasaya sürülmeden önce yayımlandı. iOS 14, ...
Nvidia GeForce RTX 3080

Oyun İçin En iyi Ekran Kartları (GPU) 2020

Bilgisayarda iyi bir performasla oyun oynamak için  en önemli bilgisayar donanım parçası ...
pdf sıkıştırma

Yüksek Boyutlu PDF Dosyası Windows’ta Nasıl Sıkıştırılır?

Bir belge, PDF olarak elinize ulaştığında belgeyi tarayan kişi gerekli minimize ayarları ...