Lol Elo Boost Nedir Ne İşe Yarar? | Sonsuz Teknoloji

Lol Elo Boost Nedir Ne İşe Yarar?

lol elo boost nedir

LoL ELO Boost’u deneyerek LoL oyunun da daha profosyonel üst liglere ulaşabilirsiniz. Sizin yerinizde League of Legends’de uzman oyuncular hesabınız da oynasın ve hesabınız istediğiniz gibi üst liglere çıksın.

Lol Elo Boost Nedir Ne İşe Yarar?

LoL ELO Boost uzun anlamı ile League of Legends ELO Boost kısa bir şekilde örneklersek Bronz II derecesinde bir oyuncuyu, bir başka uzman oyuncu hesabına girip ELO Boost dediğimiz  Platin II Seviyesine yükseltir. LoL oyunun da eğer üst liglere çıkamıyorsanız hesabınızı uzman bir oyuncuya sahip ederek üst lige çıkartmasını isteyebilirsiniz. Türkçe anlamı “Seviye Yükseltmek” yani League of Legends’de seviye yükseltmek istiyorsanız, LoL ELO Boost yaptırmak ilk tercihiniz olmalı.

Sizde hemen LoL ELO Boost hizmetin den faydalanabilir ve lig yükseltebilirsiniz hiç bir şekilde 3. Part yazılım, script vs. kullanılmamaktadır. ELO Boost işlemi tamamen uzman oyuncularımız tarafından manuel yani elle boost işlemi yapılır.

Leauge of Legends lig sistemi basittir. Oyuncunun LP, Kazandığı maçlar veya kaybettiği, berabere kaldığı maçlara göre oyuncu kendisi ile eşit olan diğer oyuncular ile aynı lig üzerinde oynar. Örneğin oyuncu kazandığı maç sayısı çok ise oynadığı lig üzerinde diğer oyuncularında kazandığı maç sayısı çok anlamına gelmektedir. Kulağa adil ve eşit gibi gelse de Lig sistemi oyundan keyif almak isteyen oyuncular için aşırı can sıkıcı olabiliyor buna örnek verecek olursak bir oyuncu ne kadar iyi oynarsa oynasın, oyun içi hareketleri ne kadar uzmanca olursa olsun eğer oyun takımı kötü oynayıp maçın kaybedilmesini sağlıyorsa oyuncunun ligler de yükselmesi zorlaşır. Örneğin oyuncu bir maçta daha iyi takım arkadaşlarına denk gelip LP ve maçı kazanıyorsa ondan sonra ki maçta kötü takım arkadaşlarına denk gelip o maçı kaybedebilir ve LP düşüş yaşayabilir. LoL ELO Boost işlemi ile bu düzensizliği ortadan kardırabilir ve hizmetimizden faydalanarak üst liglere çıkabilir ve daha iyi oynayan takım arkadaşlarına denk gelebilirsiniz.

LoL ELO Boost Oyuncuyu Geliştirir mi?

 LoL ELO Boost ile  oyuncu, oyun içerisinde kendini geliştirmeyi çok istiyorsa elbette katkıları olucaktır. Katkıları alt başlığımız da inceleyebilirsiniz. Ayrıca MMR yükseltmesi olucağından daha iyi maçları izleme şansınız olucak.

 LoL ELO Boost Faydaları

Kendinizi oyun içerisin de geliştirmeyi çok istiyorsanız, üst liglere geçerek maçları izleyip kendinizi geliştirebilirsiniz.

  • Üst ligler de daha iyi oyuncular ile takım oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Puanlarınız artmaktadır.
  • Sizi sinir eden maçlar yerine daha kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

League of Legends’de LoL ELO Boost sürecinde hesaba giriş yapmanız uygun görünmez. Sebebi ise farklı IP adresleri üzerinden hesaba giriş yapmaktır. Hesabınıza girmek istiyorsanız LoL ELO Boost yapmasını istediğiniz booster ile iletişime geçip hesabınızdan çıkmasını istemelisiniz biraz vakit geçtikten sonra sizde hesabınıza girebilirsiniz. LOL Elo Boost işlemi yapmak için, Lol eloboosting Türkiye platformundan da faydalanabilirsiniz. Ayrıca Unranked oyuncular da bu işlemden faydalanabilir bunun için LoL ELO Boost yapan booster ile konuşup hesabınızı yerleştirme maçlarına sokmasını isteyebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*