Microsoft Word Şablonlarını Ücretsiz İndirme Siteleri | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Microsoft Word Şablonlarını Ücretsiz İndirme Siteleri

microsoft word

 

Microsoft Word, okul ödevlerinden tutunda ofis iş çalışmalarına kadar her alanda kullanılan bir Windows ofis programıdır. Microsoft Word’de yeni belge oluşturacağınız zaman hazır şabonlar yapacağınız işe göre size kolaylıklar sağlar. Microsoft Word hazır şablonlar çok çeşitlidir; özgeçmiş, rapor, teklif, plan ve diğer şablonlarla size hızlı bir başlangıç ​​sağlar. Bu makalede, Microsoft Word şablonunu ücretsiz indirmek için bazı web sitelerini tanıtacağız.

Microsoft Office Word Şablonları

Microsoft Word için şablonlar için en iyi adres kesinlikle Microsoft’un orjinal adresidir. Kelimeye göre arama yapabilir veya kategoriye, etkinliğe, duruma veya uygulamaya göre göz atabilirsiniz. Word için yüzlerce ücretsiz şablon bulacaksınız.

Kullanmak istediğiniz temayı seçiğinizde şablona ait açıklamayı göreceksiniz. Bu alanda hem “İndir” hem de “tarayıcıda düzenle” seçeneklerini kullanarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tarayıcıda düzenle çevrimiçi Microsoft Word içindir. İndir, seçeneğide çevrimdışı microsoft Word içindir.

Template.net

Template.net ücretsiz hem de ücretli şablonlar sunan başka bir Microsoft Word şablonu indirme sitesidir.  Template.net, her konu için ücretsiz Word şablonlarına sahiptir. Şablonları indirmek için ücretsiz bir hesaba kaydolmanız gerekir. Yaptıktan sonra bir şablon seçin, “Free Download”ı tıklayın ve komutları devam ederek sonlandırın.

Vertex42

Microsoft Office şablonları için bir diğer site Vertex42‘dir. Excel şablonları ağırlıklı bir sitedir. İndirmek istediğiniz bir şablon için tam bir açıklamayı görmek için şablonu seçin. Şablonunuzu sektikten sonra “Download” düğmesini tıklayın ve ardından talimatları takip edin.

WordTemplates

WordTemplates.org web sitesinde tonlarca Word şablonunu kolayca ve ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Her şablonda yardımcı bir açıklama ve resim vardır. İstediğiniz şablonu bulduğunuzda, seçin ve “Download Now” düğmesini tıklayın. Bir hesaba kaydolmanıza gerek yoktur ve ücretli şablonlar yoktur.

Hloom

Hloom, hem Word, hem de Microsoft Office uygulamaları için şablonlar sunan harika bir web sitesidir. Bu yüzden, Excel için şablonları veya PowerPoint şablonlarına ihtiyacınız varsa, burada bulabilirsiniz. Ücretsiz faturalar, sertifikalar, davetiyeler veya el ilanları gibi istediğniz şablon türünü seçeblirsiniz.

Stok Layouts

Stok Layouts, Microsoft Word şablonları için göz atmanız gereken başka bir sitedir. Projeniz için birçok çekici ve işlevsel seçenek bulacaksınız. Sitede hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar vardır.

Beğendiğiniz bir şablon bulduğunuzda,  seçin ve Microsoft Word için dosya formatlarını kontrol edin, çünkü site Illustrator ve Apple Pages gibi uygulamalar için şablonlar da sağlar. Giriş yapın veya ücretsiz bir hesap için kaydolun ve ardından “Free Download” düğmesine basın.

Bazı ücretli şablonlar tek tek fiyatlandırılır veya bir plana abone olabilirsiniz. Ancak ücretsiz kullanılabilecek çok sayıda şablon vardır.

Bir yorum bırakınız...

*

Xbox series x

Xbox Series X Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xbox Series X, yeni tasarımı ve geliştirilmiş donanımı ile Microsoft’un piyasaya sürdüğü ...
MIUI 12

MIUI 12’den Devrim Niteliğinde Güncelleme

MIUI 12 den Devrim Niteliğinde Güncelleme, yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte ...
Instagram Takipçi Sayısını Arttırmak

Instagramda Etiketleme Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar?

Tüm dünya üzerinde diğer insanlarla bağlantı kurmak , sohbet etmek, pazarlama yapmak ...
google fotoğraflar

Google Fotoğraflar Varsayılan Olarak Sosyal Medya Klasörlerini Yedeklemeyecek

Google Fotoğraflar, özellikle telefonlarda fotoğraf ve videoları yedeklemek için harika bir uygulamadır ...
temmuz oyunları

PlayStation 4 Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları

Sony, her ay geleneksel ücretsiz oyun indirme hizmetini Temmuz ayında da devam ...
excel ortalama alma

Excel’de Ortalama Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Excel’de ortalama alma işlemi oldukça kolay ve bir o kadar da pratik ...
call of duty

Call of Duty: Warzone Maçları Kısa Bir Süre için 200 Oyuncuya Çıkıyor

Call of Duty: Warzone dörtlü maçları kısa bir süre için artık daha ...
torrent nedir

Torrent Nedir ve Torrent Nasıl Kullanılır?

Torrent nedir sorusu internetin yaygınlaşması ile oldukça fazla sorulan bir soru olmuştur ...