Mobil Telefonlarda Dergi, Gazete ve Haber Okuyacağınız 5 Muhteşem Uygulama | Sonsuz Teknoloji

Mobil Telefonlarda Dergi, Gazete ve Haber Okuyacağınız 5 Muhteşem Uygulama

haber uygulama

2000 Yıllarının başlarında insanlar güne basılı gazete ve dergileri okuyarak başlamaktaydı. O dönem hayatımıza giren cep telefonları sadece iletişim amacıyla kullanılmaktaydı. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte önce akıllı telefonlar, daha sonra ise tabletler hayatımıza girmeye başladı. Tablet ve akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte ortaya çıkan mobil uygulamalar ise insanoğlunun yaşamını epey kolaylaştırdı. Günümüzde birçok gazete, dergi mobil cihazlardan takip edilebilmektedir. Mobil cihazlara giren gazete ve dergiler sayesinde aynı zamanda kağıt israfının da önüne geçirmektedir. Bizlerde sizler için mobil cihazlarınızda okuyabileceğiniz gazete, dergi ve haber uygulamaları listesini derledik. Listemizi gelin birlikte inceleyelim.

Bundle Uygulaması

bundle

Bundle uygulaması sayesinde birçok habere anında erişim sağlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde kullanıcılara sunulan kategoriler sayesinde ilgi alanınıza göre haber okuyabilirsiniz.

Son dönemin en popüler haber uygulamalarından biri olan bu uygulama Google Play mağazasında 1 milyondan fazla kişi indirmiştir. Son dakika içeriklerinin yanı sıra, çevrim dışı okuyabilme özelliği sayesinde internetiniz olmadan geçmiş haberleri okuyabilirsiniz.

Dergilik Uygulaması

dergilik

Turkcell platformunun kullanıcılara sunduğu dergilik uygulaması sayesinde hem güncel gazeteleri takip edebilir hem de birçok derginin son sayılarını okuyabilirsiniz. Google Play mağazasın da dergilik uygulaması 10 milyondan fazla indirilmiştir. Kullanıcılar bu uygulamaya aylık 20 TL ücret ödeyerek abone olabilmektedir. Standart üyelikle birlikte uygulama içerisindeki dergi ve gazeteleri sınırsız bir şekilde okuyabilirsiniz.

Türk Telekom e-dergi Uygulaması

e-dergi

Türk Telekom e-dergi uygulaması sayesinde birçok gazete ve dergiyi mobil cihazlarınızdan okuyabilirsiniz. Google Play mağazasında 500 binden fazla kişinin indirdiği bu uygulamaya aylık 14 TL gibi bir ücretle abone olabilirsiniz. Abone olan kullanıcılar uygulama içerisindeki onlarca dergi ve gazeteyi sınırsız bir şekilde okuyabilmektedir. Ayrıca daha önce indirdiğiniz gazete ve dergiyi, çevrimdışı şekilde de okuyabilirsiniz.

Google Haberler Uygulaması

google news

Google haberler uygulaması sayesinde, dünyada yaşanan birçok gelişmeyi an ve an uygulama içerisinden takip edebilirsiniz. Google Play mağazasında milyonlarca kişinin indirdiği bu uygulama içerisinde aynı zamanda onlarca dergiyi de okuyabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından biri de indirdiğiniz bir dergi ya da gazete haberini internet olmadan da okunabilir olması.

Microsoft Haber Uygulaması

microsoft news

Microsoft haber uygulaması sayesinde, son dakika haberlerini mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz. Ülkemizden 20, dünyadan 3000’den fazla yayıncının yer aldığı bu uygulamayı Google Play mağazasında 1 milyondan fazla kişi indirmiştir. Uygulamanın en güzel yanlarından biri de tüm mobil cihazlardan eşitlenebilir olması.

Bir yorum bırakınız...

*