Mobil Uygulama Yapma | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Mobil Uygulama Yapma

ios ve android

Web sitenizi, kendi tasarladığınız bir projeyi veya bir şeylerin tanıtımını yapmak için kod bilgisi olmadan mobil uygulama yapmak artık  kolay.

Bunun için Online hizmet veren siteler var.  Bazıları ücretsiz, bazıları sabit bir ücret ve diğerleri güncelleme başına ödeme talep ediyor.  Hepsinin kullanımı çok kolay. Kendinize uygun bir uygulama yapmanız için sizin için bazılarını toparladık.

1. AppMakr

appmkr1

En çok tavsiye edilen ücretsiz bir programdır. Bir Web sitesi URL’si veya kendinize özel anahtar kelime koyarak bir iPhone ve Android uygulaması yapmanıza yardımcı olur.Uygulamayı paylaşıma, RSS bildirimi oluşturmanıza, kullanıcı bildirimlerine, analitik ve itibarı izlemenize, uygulama içi HTML kullanarak güncelleme yapmanıza, bir video eklemenize, para kazanmak için uygulamanıza reklam yerleştirmesine, podcast oynatmasına, oluşturmasına izin verir. Resim galerileri ve daha fazlası mevcuttur. Türkçe desteği mevcuttur.

2. The App Builder

appbuilder1

Bu, uygulama oluşturma yapmanızı sağlayan başka bir ücretsiz uygulama programıdır. Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarına bağlanmak için çok fazla ittifakla daha sosyal-fikirli. Başkalarıyla sohbet etmek ve başkalarını  hem uygulamanızı kullanmaya hem de kendi uygulamalarını oluşturmaya potansiyel olarak getirir. Ayrıca daha hedefli bir uygulama için çok yararlı olabilecek bir işletme ve eğitim özelliği vardır.

3. Mobile Roadie

mobilreadie

Daha kapsamlı ve güçlü bir program için, biraz nakit ödemeniz gerekecek. Mobile Roadie, herhangi bir akıllı telefon tarayıcı, iPhone ve Android uygulamaları için aylık 99 $, aylık 299 $ için bir de iPad uygulaması için ücretsiz mobil web siteleri oluşturan tam bir mobil optimizasyon aracıdır. Yararlanma, tasarım özelleştirme, gelişmiş özellikler ve geliştiriciler araçları ve kategori ve arama gibi organizasyon seçenekleri üzerinde artan bir denetimdir.

4. BuzzTouch

buzz

Çoğu uygulama sizin için tüm işi yapacaktır. Bu, aslında hizmetinizde de etkileyici bir gelişme olan işinizi yaparken size öğretmenlik yapıyor. Öğreticilerinizi BuzzTouch aracılığıyla, uygulama kaynak koduyla, seçtiğiniz eklentileri yükleyerek ve web seminerlerine erişirken, ücretsiz olarak üç barındırılmış uygulamayı oluşturmanıza olanak tanır. Ancak prim hizmeti yılda sadece 69.99 dolar, bu nedenle itme bildirimleri, sınırsız desteklenen uygulamalar ve eklentiler satmak istiyorsanız buna değer.

5.  MobiRoller

mobiroller1

Android ve iOS mobil için uygulama yapmanızı sağlayan ücretli bir uygulamadır.  Mobil uygulamanızı  MobiRoller ile  mobil uygulamanızı yapıp aylık ya da yıllık kiralama yöntemiyle uygulamanızı barındırabilirsiniz. Türkiye’de bulunan ve Türkçe hizmet veren bir şirkettir.

Yıllık 190 dolardan başlayıp 1290 dolara varan hizmet paketleri mevcuttur. Profesyonel ve Türkçe iletişim desteği alabileceğiniz bir hizmettir.

Sonuç

Bir uygulama yapmak uzay bilimi olmayabilir, ancak kolay değildir. Geçmişte, web siteleri veya işler için basit uygulamalar yapmak için geliştiricilere güvenmek zorundaydık. Şimdi, bunu her adımda izleyecek olan bu otomatik programlardan birini kullanarak kendi başınıza yapabilirsiniz. Bunların hepsi el altında olmak için kullanışlı küçük araçlar. Amacınıza göre ücretli veya ücretsiz hizmetleri tercih edebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*

Huawei tablet bilgisayar

Huawei Yeni Tablet Bilgisayarı Huawei Enjoy Tablet 2 Özellikleri ve Fiyatı

Son dönemin en dikkat çeken teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, geçtiğimiz günlerde ...
microsoft windows 10

Microsoft, Windows 10 Bilgisayara CCleaner Kurulmasına Karşı Uyarıyor

CCleaner, Windows 10 güvenlik yazılımı Microsoft Defender’da ‘potentially unwanted software – potansiyel ...
google_chrome

Yeni Chorme Güncellemesi ile Biyometrik Kimlik Doğrulama Kullanılacak

Android cihazlarda, Google Chrome, satın alma işlemlerini doğrulamak için biyometri kullanılacak, Google, ...
Huawei Band B6

Huawei Yeni Akıllı Bilekliği Huawei Band B6 Özellikleri ve Fiyatı

Çin merkezli teknoloji firması Huawei, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlik ile ...
google tag manager

Google Tag Manager Nedir Ne İşe Yarar? Nasıl Kurulur?

Google Tag Manager, reklam görüntülemek ve web sitenizdeki ziyaretçilerin davranışlarını birkaç kodla ...
backlinks

Edu ve Gov Backlink Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte icat edilen bilgisayarlar ve akıllı telefonlar sayesinde internet ...
viral vdeo

Viral Video Ne Demektir ve Nasıl Yapılır?

Viral Video, klasik pazarlama yöntemlerinin dışında kalan dikkat çekici ve çarpıcı reklamlar ...
hashtag

Hashtag Nedir ve Nasıl Doğru Kullanılır?

Sosyal medya kullanıcısı iseniz çok fazla hashtag görmüşsünüzdür. Bu makalede hashtag nedir?hashtag’lerin ...