Money Robot Submitter Nedir? ∞ Sonsuz Teknoloji

Money Robot Submitter Nedir?

Money Robot Submitter

Money Robot Submitter, son dönemin en popüler SEO araçlarından biri olarak kabul edilir. Dünya genelinde oldukça sık tercih edilen bu program vasıtasıyla, kullanıcılar da otomatik olarak SEO işlemlerini yapabilir. 2003 Yılından beri aralıksız olarak kullanılan ve güncellenen bu program, 10 farklı platformu desteklemektedir.Şu an için sadece Windows işletim sisteminde aktif olarak çalışan bu program, oldukça güvenli bir şekilde kullanılabilir. Diğer işletim sistemine sahip olan kullanıcılar ise bu programı VPS üzerinden kullanabilmektedir. Peki, Money Robot Submitter nedir, nasıl kullanılır, fiyatı ne kadardır?

Money Robot Submitter Nedir?

Money Robot Submitter Nedir

Money Robot Submitter, 2003 yılından itibaren kullanıma sunulan ve oldukça sık tercih edilen otomatik SEO programıdır. Son derece güvenli olan bu program sayesinde kullanıcılar da SEO işlemlerini kolaylıkla yapabilir. SEO işlemlerinin yanı sıra kullanıcılar Backlink kontrolü, Proxy zamanlayıcı ve makale özgünleştirici gibi ek özelliklerden de yararlanabilmektedir.

Money Robot Nasıl Kullanılır?

Money Robot Nasıl Kullanılır

Money Robot, son derece kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilir. Dünya çapında popüler olan bu programı kullanabilmek için öncelikli olarak bu yazılımı satın almanız gerekir. Programı satın aldıktan sonra Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirme işlemini tamamladıktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Son derece sade bir ara yüze sahip olan bu program vasıtasıyla otomatik olarak SEO işlemlerinizi yapabilir ve arama motorlarında kolaylıkla yükselebilirsiniz.

Money Robot Ücretsiz Olarak Kullanılabiliyor Mu?

Money Robot Ücretsiz

Money robot programı, ücretsiz olarak sadece 1 hafta boyunca kullanılabilir. Kullanıcılar, 1 hafta boyunca programın tüm özelliklerini sınırsız bir şekilde deneyebilmektedir. Programdan memnun kalan kullanıcılar, 1 haftalık sürenin sonunda söz konusu yazılımı satın alabilir.

Money Robot Hangi Platformlarla Uyumludur?

Money Robot Hangi Platformlarla Uyumlu

Son dönemin popüler SEO programlarından biri olan Money Robot, birçok farklı platform ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Kullanıcılar bu programı web 2.0 blog içeriklerinde, sosyal medya paylaşımlarında, sosyal imleme işlerinde, web dizinlerinde, wiki makalelerinde, haber sitelerinde, makale dizinlerinde, forumlarda ve RSS’ lerde kullanabilir.

Money Robot Programının Resmi Satış Fiyatı Ne Kadar?

Money Robot fiyatı ile oldukça göz kamaştırıyor. Aylık olarak bu programı kullanmak isteyen kişiler, 568 TL ödeme yapması gerekiyor. Ömür boyu kullanmak isteyen kişiler ise bir kereye mahsus 4,219 TL ödeme yapıyor.

Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar, yılın belirli aylarında özel indirimlerle de karşılaşıyor. SEO programını satın almak veya indirimlerden yararlanmak için Money Robot Submitter resmi internet sitesine gidebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*