OPPO RENO 3 PRO 5G İLE İDDİALI GELİYOR | Sonsuz Teknoloji

OPPO RENO 3 PRO, 5G İLE İDDİALI GELİYOR

oppo reno 3 pro

Türkiye’de de teknoloji piyasasının nabzını tutmaya başlayan firma Oppo, 2020 yılına girmeden önce Reno 3 Pro 5G, modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Firmanın Aralık 2019 tarihileri içerisinde satışa sunacağı Reno 3 ailesi ile ilgili beklenti artarken serinin merakla beklenen 5G destekli telefonunun teknik ve tasarımsal özellikleri de ortaya çıktı. Bu yazıda Reno ailesinin yeni üyesine ait detayları bulabilirsiniz.

OPPO RENO 3 PRO 5G TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Reno 3 Pro 5G, 6.5 inçlik bir ekran ile piyasaya sürülecek. Bunun yanı sıra ekranın AMOLED olacağı da kesinleşen detaylar arasında başı çekiyor. Yeni modelin işletim sisteminde de Snapdragon 765G SoC işlemci yer alacak.

Modelin 8GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile satışa sunulacağı da resmi bilgiler arasında yer alıyor. Reno ailesinin 5G destekli bu modelinde 48 megapiksellik bir çözünürlüğe sahip olan ana arka kamera yer alacak. Ana kameraya eşlik eden bir adet 5x optik zoom yapabilme özelliğine sahip olan 13 mp’lik telefoto lens de bulunuyor.

Bunların yanı sıra ana kameranın yanında 8 mp’lik geniş açı lensi ve 2 mp’lik derinlik sensörü lensi de bulunuyor. Modelin ön kamerası ise 2019 yılının diğer akıllı telefonlarına oranla oldukça iddialı. Ön kameranın da 32 mp’lik bir çözünürlüğe sahip olacağı kesinleşmiştir.

OPPO RENO 3 PRO 5G’NİN ÇIKIŞ TARİHİ VE FİYAT BİLGİSİ

Reno 3 Pro 5G için henüz netleşen bir fiyat bilgisi bulunmuyor. Ayrıca yeni modelin hangi tarihte çıkacağı da henüz kesin olarak belirtilmedi. Bu konu hakkında bilinenler arasında Reno ailesinin 2019 yılının son demlerinde çıkacağı bilgisi yer alıyor.

Reno ailesinin 5G destekli üyesinin beyaz, kırmızı, mavi ve siyah olmak üzere toplamda dört adet farklı renk seçeneği de bulunacak.

Bir yorum bırakınız...

*