PlayStation 5 İçin de Çıkacak Olan RIDE 4 Sistem Gereksinimleri | Sonsuz Teknoloji

PlayStation 5 İçin de Çıkacak Olan RIDE 4 Sistem Gereksinimleri

ride 4

Günümüzün en popüler yarış oyunlarından biri olan RIDE 4, geçtiğimiz aylarda resmi olarak düzenlenen özel bir etkinlikte duyurulmuştu. Yenilenen sürüş dinamikleri ve yapısal olarak yapılan yenilikler ile adından söz ettirmeye başlayan oyun, bilindiği üzere sadece PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacaktı. Fakat geçtiğimiz günlerde şirket, oyunun yeni nesile de çıkacağını duyurdu. Peki, sevilen yarış oyunu RIDE 4 hangi platformlara çıkacak?

RIDE 4 Yeni Nesile Geliyor!

ride 4 özellikleri

Geçtiğimiz günlerde oyun şirketi yaptığı resmi açıklamayla dikkatleri üzerine çekti. Sevilen yarış oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının haricinde PlayStation 5 platformuna da çıkacağı duyuruldu. Her ne kadar söz konusu oyunun yeni nesile de çıkacağı açıklansa da Xbox Series X için herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.

Yeni Nesil Yarış Oyunu Özellikleriyle Dikkat Çekiyor

ride 4 hangi platform

Geçtiğimiz aylar içerisinde duyurusu yapılan yeni yarış oyunu RIDE 4 özellikleri ile dikkat çekiyor. Tamamen yenilenen sürüş dinamikleriyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanan oyun, kariyer modunda yapılan yenilikleriyle de göz dolduruyor.

Oyun Severler, artık kariyer modunda özel etkinliklere katılabilecek, yeteneklerini sergileyebilecek kısacası kariyerine kolaylıkla ve pratik bir şekilde yön verebilecek. Multiplayer desteğine sahip olan oyunda ayrıca özel olarak da ekipman tasarlanabilecek.

RIDE 4 Çıkış Tarihi

ps4 çıkış tarihi

Uzun zamandır beklenen yarış oyunu RIDE 4 çıkış tarihi ile dikkat çekiyor. Oyun şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu yarış oyunu, 8 Ekim 2020 tarihinde eş zamanlı olarak tüm platformlarda piyasaya çıkacak. Oyunun yeni nesile ne zaman çıkacağı ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

RIDE 4 Fiyatı

ride 4 fiyatı

Mılestone şirketi tarafından özel olarak tasarlanan yeni yarış oyunu RIDE 4 fiyatı ile göz dolduruyor. Uzun zamandır beklenen oyunu bilgisayar üzerinde oynamak isteyen oyun severlerin 77 TL ödeme yapması gerekecek. Söz konusu oyunun konsol fiyatları ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

RIDE 4 Sistem Gereksinimleri

ride 4 sistem gereksinimleri

8 Ekim tarihinde eş zamanlı olarak tüm platformlara çıkacak olan yarış oyunu RIDE 4 sistem gereksinimleri ile dikkat çekiyor. Dilerseniz, sevilen yarış oyununun sistem gereksinimlerini detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Minimum Sistem Gereksinimleri

ride 4 minimum sistem gereksinimleri

  • Herhangi bir donma ve kasma problemiyle karşılamadan söz konusu oyunu oynayabilmek için en az Intel Core İ5 ve üzerinde bir işlemciye sahip olmanız gerekmekte.
  •  GeForce GTX 960 ve üzerinde bir ekran kartına sahip olan oyun severler, söz konusu yapımı akıcı bir şekilde oynayabilmektedir.
  • Sevilen yarış oyununu oynayabilmek için ayrıca 8 GB Ram ve 43 GB boş bir alana da ihtiyacınız bulunmaktadır.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

önerilen sistem gereksinimlerii

  • Uzun zamandır beklenen yarış oyununu oldukça akıcı ve rahat bir şekilde oynayabilmek için Intel Core İ7 ve üzerinde bir işlemciye sahip olmanız gerekmekte.
  • GeForce GTX 1060 ve üzerinde bir ekran kartına sahip olan oyun severler, söz konusu yapımı akıcı ve herhangi bir donma problemi olmadan en üst grafiksel ayarlarda oynayabilmektedir.
  • Ayrıca, oyunu oynayabilmek için önerilen Ram miktarı ise 16 GB olarak açıklanmıştır.

Bir yorum bırakınız...

*