PlayStation Plus 2020 Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

PlayStation Plus 2020 Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları

mayıs play station

Sony, PlayStation Plus abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Nisan ayı içerisinde verdiği Uncharted 4 ve Dirt Rally 2.0 oyunlarıyla dikkatleri üzerine çeken firma Mayıs ayı içerisinde de abonelerini sevindireceğe benziyor. Firma, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamayla birlikte Mayıs ayı içerisinde verilecek ücretsiz oyunları açıkladı. Yapılan resmî açıklamaya göre PlayStation Plus aboneleri Mayıs ayı içerisinde Cities Skylines ve Farming Simulator 19 isimli oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. Şimdi gelin birlikte abonelere verilecek ücretsiz oyunları inceleyelim.

Cities Skylines İncelemesi

cities skylines

Paradox Interactive firması tarafından 2015 yılında bilgisayarlar için geliştirilen Cities Skylines oyunu 2017 yılında konsollara geldi. Kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyundaki temel amacımız ise şehrimizi geliştirmek ve vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermek.

Dönemin en iyi simülasyon oyunlarından biri olan Cities Skylines fiyatı ile dikkat çekiyor. Söz konusu oyunu bilgisayar üzerinde oynamak isteyen kullanıcılar 49 TL ödeme yaparken, Xbox konsolu üzerinden oynamak isteyen kullanıcılar ise 100 TL ödeme yapması gerekecek. Cities Skylines oyunu Mayıs ayı içerisinde her ne kadar PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek olsa da kullanıcılar 179 TL ödeme yaparak oyuna tamamen sahip olabilecek.

Farming Simulator 19 İncelemesi

farming smalatör

Giants Software firması tarafından çıkarılan Farming Simulator 19 oyunu Mayıs ayı içerisinde PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek. Multiplayer desteğinin de bulunduğu oyunda,temel amacımız lisanslı tarım araçlarını kullanarak çiftliğimizi olabildiğince geliştirmek.

İki yılda bir piyasaya sürülen Farming Simulator serisi fiyatı ile dikkat çekiyor. 2019 Yılı içerisinde çıkan son oyuna bilgisayar üzerinden sahip olmak isteyen kullanıcılar 100 TL, Xbox konsolu üzerinden oyunu satın almak isteyen kullanıcılar ise 178 TL ödeme yapması gerekecek. Farming Simulator 19

oyunu her ne kadar Mayıs içerisin de PlayStation Plus abonelerine ücretsiz verilecek olsa da söz konusu oyuna tamamen sahip olmak isteyen oyun severler 179 TL ödeme yapması gerekecek.

2020 Yılı PlayStation Plus Fiyatları

2020 play station fiyatları

Sony tarafından oyun severlere sunulan abonelik sistemi PlayStation Plus fiyatı ile dikkat çekiyor. Abonelik servisini 1 ay boyunca kullanmak isteyen PlayStation kullanıcıları 24 TL, 3 ay boyunca servisten yararlanmak isteyen oyun severler 75 TL, 1 yıl boyunca servisi kullanmak isteyen oyun severler ise 179 TL ödeme yapması gerekecek.

Sony firması tarafından PlayStation kullanıcılarına sunulan abonelik sistemi sayesinde oyun severler her ay 2 muhteşem oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilmekte. Unutmadan her ay oyun severlere verilen ücretsiz oyunlar abonelik bitimine kadar sınırsız bir şekilde oynanabilmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*

zararlı virüsler

En Zararlı Yazılım Türleri Nelerdir?

En zararlı yazılım türleri, güvenli olmadan siteler yolu ile ya da pek ...
IQOO Z1 x 5G

2020 Yılının Beklenen Akıllı Telefonu IQOO Z1 x 5G Tanıtıldı! İşte, IQOO Z1 Fiyatı ve Özellikleri!

Son yılların fiyat performans telefonlarını üreten Vivo, 2020 yılına damgasını vuracak IQOO ...
Xiaomi akıllı saat

Xiaomi’den Yeni Bileklik Mi Smart Band 4C Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Mi Smart Band 4C tanıtıldı, Xiaomi son zamanlarda çıkarttığı teknolojik ürünler ...
motorola

Motorola Yeni Akıllı Telefonunu SonundaTanıttı! Karşınızda Moto G 5G Plus

Akıllı telefon pazarında adından söz ettirmeye başlayan Motorola şirketi, düzenlediği özel bir ...
ofis dili

Microsoft Office (Word, Excel) Dosyalarının Dili Nasıl Değiştirlir?

Microsoft Office, çok fazla dil seçneği mevcuttur, istediğiniz dili, dil paketini yükleyerek ...
windows 10

Windows 10’da Başlangıç ​​Gecikmesini Devre Dışı Bırakma

Windows 10 bilgisayar açılırken programları başlatmadan önce önyükleme sırasında 10 saniyelik bir ...
excel microsoft

Excel’de Tekrarlanan Veriler Nasıl Silinir?

Excel’de tekrarlanan veriler oldukça kolay bir yöntem sayesinde otomatik bir şekilde silinir ...
windows

Windows 10’da Görev Çubuğunu Otomatik Gizleme

Windows 10 görev çubuğu, bilgisayarda sık kullanılan programlara ulaşmak için kullanışlı bir ...