PlayStation Plus Aboneleri için Eylül 2020 Ücretsiz Oyunları Duyruldu | Sonsuz Teknoloji

PlayStation Plus Aboneleri için Eylül 2020 Ücretsiz Oyunları Duyruldu

ps plus eylül oyunları

Sony, geçtiğimiz günler içerisinde yaptığı resmi açıklamayla birlikte Eylül ayında verilecek PlayStation Plus oyunlarını resmi olarak duyurdu. Yapılan resmi açıklamaya göre abone sahipleri, Eylül ayından itibaren Pubg ve Street Fighter V isimli yapımları, herhangi bir ekstra ücret ödemeden abonelikleri boyunca oynayabilecek. Dilerseniz, Eylül ayı içerisinde verilecek söz konusu ücretsiz oyunları gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

PlayStation Plus Abonelerine 2 Muhteşem Oyun Eylül Ayında Bedava

PlayStation Plus abonesi olan kullanıcılar Eylül ayı içerisinde iki muhteşem oyunu herhangi bir ek ücret ödemeden abonelikleri boyunca oynayabilecek. Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Pubg ve dövüş mekanikleri ile dikkatleri üzerine çeken Street Fighter V isimli yapımlar, tamamen ücretsiz bir şekilde abone sahiplerine sunulacak.

Pubg

pubg ps plus ücretsiz

2017 Yılında piyasaya çıkan Pubg, son dönemin en popüler oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gören yapım, kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. Tekli ve takım olarak da maçlara çıkabileceğiniz oyun, tamamen çok oyunculu bir alt yapının üzerine kurulu. Eylül ayı içerisinde PlayStation Plus abonelerine ücretsiz

verilecek oyunun fiyatı ise 134 TL.

Street Fighter V

street fighter

Günümüzün en popüler oyunlarından biri olan Street Fighter V, dövüş mekanikleri ile dikkat çekiyor. 40 Farklı karakterin içerisinde bulunduğu oyunu ister tek başınıza ister iseniz çok oyunculu bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Oldukça kaliteli olan bu oyunun resmi satış fiyatı ise 84 TL. Ayrıca, son derece uygun fiyata satılan eklentileri de satın alarak oyun deneyiminizi daha da geliştirebilirsiniz.

PlayStation Plus Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

playstation

PlayStation Plus, Sony şirketi tarafından tasarlanan abonelik hizmeti olarak bilinmektedir. Abonelik servisi sayesinde oyun severler her ay birbirinden önemli oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabilirken aynı zamanda çeşitli indirimlerden de yararlanabiliyor.

Söz konusu abonelik hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, 1 aylık abonelik için 24 TL, 3 aylık abonelik için 75 TL, 1 yıllık abonelik hizmeti için ise 180 TL ödeme yapmak zorunda. Yukarıda yer alan abonelik fiyatları Ekim ayı içerisine kadar geçerli. Ekim ayından itibaren söz konusu abonelik hizmetine üye olmak isteyen oyun severler, zamlı fiyat tarifesiyle karşılaşacak.

Bir yorum bırakınız...

*