PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunları | Sonsuz Teknoloji

PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunları

play station haziran oyunları

PlayStation Plus abonelerine Haziran ayı içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Sosyal medya hesaplarından yapılan resmi açıklamaya göre, abone sahipleri Call of Duty WW2 ve Star Wars Battlefront 2 oyunlarını herhangi bir ücret ödemeden abonelikleri boyunca sınırsız bir şekilde oynayabilecek. Peki, PlayStation Plus abonelerine Haziran ayı içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar neler? Oyun tutkunları tarafından sıklıkla araştırılan bu sorunun yanıtını gelin birlikte inceleyelim.

Call of Duty WW2

call of duty

2017 Yılında oyun severlerle buluşan Call of Duty WW2 konusu itibariyle son derece dikkat çekici. Olağanüstü bir savaş atmosferini oyunculara yaşatan yapım, 2.dünya savaşını konu alıyor. Nefes kesen savaş sahneleriyle dikkat çeken oyunda ayrıca 3 farklı mod da bulunuyor. Dileyen kullanıcılar oyunun hikayesini oynayabilirken, dileyen kullanıcılar ise oyunun Multiplayer ve zombi modlarını oynayabiliyor. Dönemin en iddialı oyunlarından biri olan Call of Duty WW2’ de ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Star Wars Battlefront 2

star wars

17 Kasım 2017 tarihinde oyun severlerle buluşan Star Wars Battlefront 2, çatışma sahneleriyle dikkat çekiyor. Yüzeysel bir hikayeye sahip olan yapım Return of Jedi ve The Force Awakens isimli iki filimin arasında yer alan konuyu anlatıyor. Bilim kurgu sahneleriyle göz dolduran oyun da ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor.

PlayStation Plus Nedir?

mayıs play station

PlayStation Plus nedir sorusunun cevabı, birçok oyun sever tarafından sıklıkla araştırılmakta ve merak edilmektedir. PlayStation kullanıcılarına sunulan bu abonelik sistemi sayesinde oyun severler, özel olarak belirlenen 2 farklı oyunu her ay ücretsiz bir şekilde oynayabilirken, özel indirimlerden de son derece kolay bir şekilde yararlanabiliyor. Ayrıca söz konusu abonelik sistemi sayesinde oyun severler, oyunları online bir şekilde de oynayabiliyor.

PlayStation Fiyatı

2020 play station fiyatları

PlayStation kullanıcılarına özel olarak sunulan abonelik sistemlerinden biri olan PlayStation Plus fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. Peki, söz konusu abonelik sisteminden yararlanmak isteyen oyun severler ne kadar ücret ödeyecek?

  • 1 Ay boyunca Plus abonesi olmak isteyen oyun severler 24 TL
  • 3 Ay boyunca Plus abonesi olmak isteyen oyun severler 75 TL
  • 1 Yıl boyunca Plus abonesi olmak isteyen oyun severler 180 TL ödeme yapması gerekecek.

Bir yorum bırakınız...

*