PlayStation Plus Haziran Oyunları | 2021 ∞ Sonsuz Teknoloji

PlayStation Plus Haziran Oyunları | 2021

PlayStation Plus Haziran

PlayStation Plus Haziran ayı oyunları, geçtiğimiz günlerde Sony tarafından resmi olarak açıklandı. Oyun severler, her ay olduğu gibi birbirinden önemli oyunları bu ayda ücretsiz olarak oynayabilecek. Haziran ayının gelmesiyle birlikte Star Wars: Squadrons, Virtual Fighter 5: Ultimate Showdown ve Operation Tango isimli oyunlar ücretsiz olacak.Üstelik, 1 Haziran tarihi itibariyle ücretsiz olacak bu oyunlarda da herhangi bir sınırlama bulunmayacak. Oyun severler, PlayStation Plus abonesi olduğu süre boyunca bu oyunları dilediği zaman oynayabilecek.

3 Muhteşem Oyun Haziran Ayında Ücretsiz Olacak

Muhteşem Oyun Haziran Ayında Ücretsiz Olacak

PlayStation Plus Haziran ayı oyunları geçtiğimiz günler içerisinde açıklandı. Dilerseniz, Sony tarafından açıklanan 3 muhteşem oyunu gelin ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde birlikte inceleyelim. İşte, PlayStation Plus Haziran ayı oyunları;

1.      Star Wars: Squadrons

Star Wars Squadrons

Star Wars: Squadrons isimli oyun, 2 Ekim 2020 tarihi itibariyle piyasaya çıkmıştır. Frostbite 3 motorunu kullanan yapım hem tek oyunculu hem de çok oyunculu bir şekilde oynanabilmektedir. Uzay temasına sahip olan oyunun konusu ise Return Of The Jedi’ dan sonra yaşanan olayları ele almaktadır.

Aksiyon sahneleriyle dikkat çeken söz konusu oyun, 1 Haziran tarihi itibariyle PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olacaktır. PlayStation 4 oyun konsolunun yanı sıra söz konusu oyunu PlayStation 5 sahipleri de geriye uyumluluk modu sayesinde oynayabilecektir.

2.      Virtual Fighter 5: Ultimate Showdown

Virtual Fighter 5 Ultimate Showdown

Son dönemin en önemli serilerinden biri olan Virtual Fighter, yeni oyunuyla birlikte PlayStation platformuna geliyor. 1 Haziran 2021 tarihi itibariyle piyasaya çıkacak bu oyun, 2006 yılında çıkan yapımın tamamen yenilenmiş hali olarak gösteriliyor.

Yenilenen kullanıcı arayüzü, müzikleri ve çevrimiçi özellikleriyle dikkat çeken bu yapım, Haziran ayı içerisinde PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olacak. PlayStation 4 oyun konsoluna sahip olan kullanıcıların yanı sıra bu oyunu, geri uyumluluk modu sayesinde PlayStation 5 sahipleri de oynayabilecek.

3.      PlayStation Plus Haziran Ayı Oyunları Listesinde Operation Tango İsimli Yapımda Bulunuyor

Operation Tango

Operation Tango isimli oyun, 28 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan bu oyun, birinci şahıs co-op macera türündedir. Casusluk temalı bir yapıya sahip olan bu oyunda ki amacımız ise teknolojiden yararlanarak çeşitli görevleri yapmaktır.

1 Haziran tarihi itibariyle PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olacak bu oyun sadece PlayStation 5 oyun konsollarında oynanabilecektir. PlayStation 4 oyun konsoluna sahip olan kullanıcılar ise ne yazık ki bu oyunu oynayamayacaktır.

Güncel PlayStation Plus Fiyatı Ne Kadar?

Güncel PlayStation Plus Fiyatı Ne Kadar

PlayStation Plus fiyatı, 2020 yılı içerisinde zamlanmıştır. Son verilere göre bu abonelik hizmetinin aylık ücreti ise şu şekildedir;

  • 1 Aylık abonelik hizmetinin ücreti 40 TL,
  • 3 Aylık abonelik hizmetinin ücreti 100 TL,
  • 1 Yıllık abonelik hizmetinin ücreti ise 240 TL olarak belirlenmiştir.

PlayStation Plus Haziran ayı oyunları listesindeki yapımlarına erişebilmek için en az 1 aylık Plus aboneliğine gereksinim duyulmaktadır.

 

Bir yorum bırakınız...

*