PUBG Mobile Lite 0.14.6 Güncellemesi | Sonsuz Teknoloji

PUBG Mobile Lite 0.14.6 Güncellemesi

PUBG MOBILE LITE

Mobil oyunda en popüler oyunlardan bir olan PUBG MOBILE’in  PUBG MOBILE LITE versiyonuna 0.14.6 içerik güncellemesi geldi. Bir uygulamanın sonunda Lite var ise daha hızlı ve daha az sistem kaynağı kullanan versiyon demektir.

Telefon normal oyun veya uygulamayı çalıştıracak  performansda değilse daha hafif sürüm olan Lite versiyonu düşük performanslı cihazlarda uygulamanın veya oyunun çalışması için ilgili şirket tarafından tasarlanmıştır.

Oyuncular, PUBG MOBILE LITE içeriğine App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz şekilde erişebilirler.

PUBG MOBILE LITE yeni özellikler şunlar:

Oyuna Hızlı Giriş; Hızlı geçiş seçeneği oyuncuların önerilen oyun modlarına hemen girebilmesi için ana menüye eklendi

Açık Karakter Sistemi – Oyuncular, ‘Victor’ karakteri ile Geceyi Atlat modunda kıyafetler ve dahası fazla eşya için sandık açabilecekler. Victor, hafif makineli silahlar için daha düşük şarjör doldurma süresine sahip bir karakter

Video Ödülleri; Video izleyerek kıyafetler, BC ve daha bir çok malzeme günlük ödüller olarak alınabiliyor.

Yeni Silahlar; Oyuncuların ek hasar vermesi için artık üç güçlü yeni silah mevcut:

M134 Minigun,  sadece Geceyi Atlat modunda mevcut ve zombileri öldürerek kazanılabilen güçlü ağır bir silah, 200 mermiye kadar mühimmat alabiliyor ve bir saldırı tüfeğinin atış oranına eşdeğer bir atış gücüne sahip.

Kısa Namlulu Çifte, aynı anda iki mermi bulundurabilen haritada her yerde yenilenerek karşınıza çıkan 12 fişekli pompalı tüfek.

Lav Silahı, yine geceyi Atlat modunda olan ve zombileri öldürerek elde edilebilen bir silah, benzini mühimmat olarak kullanıyor  ve 10 metrelik etkili menzili bulunuyor.

Cadılar Bayramı Ana Menü Teması; Amerikan kültüründe yer alan Cadılar Bayramı teması oyun içi menüsü dekore edildi

Güncellenmiş Winner Pass özelliği; Direkt olarak bir Pass Görevini tamamlamak ve arkadaş yardım özelliği için Pass Görev Kartı eklendi.

Bir yorum bırakınız...

*