Realme, Realme V3 5G'yi Resmi Olarak Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Realme, Realme V3 5G’yi Resmi Olarak Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Realme V3 5G

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlikle orta seviyeye hitap eden yeni akıllı telefonunu sonunda resmi olarak duyurdu. Fiyatıyla son derece dikkat çeken ve Realme V3 5G ismi verilen cihaz, kullanıcıların karşısına üçlü kamera kurulumu ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor.

Realme V3

Oldukça modern bir tasarıma sahip olan cihaz da ayrıca 5G bağlantı desteği de bulunuyor. Dilerseniz, Realme şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve uygun fiyatıyla son derece dikkat çeken yeni akıllı telefonu gelin daha yakından birlikte inceleyelim.

Realme V3 5G Özellikleri

Realme V3 5G Özellikleri

Geçtiğimiz günler içerisinde tanıtım etkinliği yapılan yeni akıllı telefon Realme V3 5G özellikleri ile dikkat çekiyor. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan cihaz da 5.000mAh batarya bulunuyor. Dilerseniz, özellikleri ve fiyatıyla göz dolduran yeni akıllı telefonu daha yakından gelin birlikte inceleyelim.

1.    Ekran Özellikleri

Realme V3 ekran özellikleri

6,5 İnç büyüklüğünde ekrana sahip olan yeni akıllı telefon, ince ve modern çerçeve yapısıyla son derece dikkat çekiyor. Çentikli bir ekran yapısına sahip olan cihaz, HD+ çözünürlüğü ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

2.    Kamera Özellikleri

Realme V3 kamera özellikleri

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon, kamera özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Herhangi bir yapay zeka teknolojisine sahip olmayan cihaz da 3 adet kamera (13 MP + 2 MP + 2 MP) bulunuyor.

Ekranın hemen ortasında yer alan ve çentikli tasarımıyla dikkat çeken ön kameranın çözünürlüğü ise 8 MP olarak duyuruldu. Ayrıca, donanımsal olarak kullanıcıları epey mutlu edecek olan cihaz da 4K video kayıt desteği de yer alıyor.

3.    Diğer Özellikler

Realme V3 donanım özellikleri

3 Farklı model ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanan yeni akıllı telefon, gücünü MediaTek Dimensity 720 isimli işlemciden alıyor. 6 GB ve 8 GB Ram kapasitesine sahip olan cihazın dahili depolama alanı ise 64 GB+128 GB olarak açıklandı.

Farklı renk seçeneklerine de sahip olan yeni akıllı telefon, 5.000mAh batarya kapasitesiyle de son derece dikkat çekiyor. Oldukça yüksek bir batarya kapasitesine sahip olan cihaz da ayrıca 18W gücünde hızlı şarj desteği de bulunuyor.

Realme V3 5G Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Realme V3 çıkış tarihi

Realme şirketi tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve donanımsal özellikleriyle göz dolduran yeni akıllı telefon Realme V3 5G fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 6 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olan başlangıç modelini satın almak isteyen kullanıcılar 146 dolar, 6 GB Ram ve 128 GB dahili depolama alanına sahip bir üst modeli satın almak isteyen kullanıcılar 205 dolar ve en üst model olarak lanse edilen 8 GB Ram ve 128 GB dahili depolama alanını satın almak isteyen kullanıcılar ise 235 dolar ödeme yapması gerekecek.

Donanımsal özellikleriyle orta seviyeye hitap eden yeni akıllı telefon, 17 Eylül tarihinde satışa sunulacak. Modern tasarım çizgileri ve uygun fiyat politikası nedeniyle oldukça dikkat çeken cihazın ne kadar satacağı ise şimdiden merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*