Samsung Galaxy M31s Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Samsung Galaxy M31s Özellikleri ve Fiyatı

samsung galaxy m31s

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung, düzenlediği özel bir lansman ile orta seviyeye hitap eden yeni akıllı telefonunu sonunda duyurdu. Samsung Galaxy M31s ismi verilen yeni akıllı telefon, ince çerçeve yapısıyla oldukça dikkat çekiyor. 6.000mAh Büyüklüğünde bataryaya sahip olan akıllı telefon, kullanıcıların karşısına 2 farklı model ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor. Dilerseniz, Samsung şirketi tarafından tanıtılan ve teknik donanımı ile dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı telefonu gelin yakından detaylı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Samsung Galaxy M31s Özellikleri

samsung galaxy m31s özellikleri

Samsung şirketi tarafından geliştirilen yeni akıllı telefon Samsung Galaxy M31s özellikleri ile göz dolduruyor. 128 GB Dahili depolama alanına sahip olan yeni akıllı telefon 8 çekirdekli işlemcisiyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Dilerseniz, teknik donanımı ile dikkat çeken yeni akıllı telefonun diğer özelliklerini gelin yakından inceleyelim.

1.    Ekran Özellikleri

samsung galaxy m31s ekran

6,5 İnç büyüklüğünde Super AMOLED ekrana sahip olan cihaz, kullanıcıların karşısına FHD+ çözünürlüğüyle birlikte gelmeye hazırlanıyor. Son derece zarif bir tasarımıyla dikkat çeken cihaz, ince çerçeve yapısıyla da göz dolduruyor.

2.    Kamera Özellikleri

samsung galaxy m31s kamera özellikleri

Yapay zeka teknolojisiyle donatılan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına dörtlü kamera teknolojisi ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor. 64 MP çözünürlüğüne sahip olan ana kamera, Sony şirketi tarafından özel olarak tasarlandı. Ana kameraya ek olarak cihazın arka tarafında yine özel olarak üretilen 3 farklı sensör de (12 MP+ 5 MP+ 5 MP) bulunuyor. Yine Sony şirketi tarafından üretilen cihazın ön kamerasıysa 32 MP olarak açıklandı.

3.    Diğer Özellikler

samsung galaxy m31s donanım

Gücünü 8 çekirdekli Exynos 9611 isimli işlemciden alan yeni akıllı telefon, 2 farklı model (6 GB Ram + 8 GB Ram)ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 128 GB dahili depolama alanına sahip olan cihaz da microSD kart desteği de bulunuyor. Android 10 işletim sistemiyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanan cihazın batarya kapasitesiyse 6.000mAh olarak duyuruldu.

Samsung Galaxy M31s Fiyatı ve Çıkış Tarihi

samsung galaxy m31s fiyat

Samsung şirketi tarafından özel olarak üretilen yeni akıllı telefon Samsung Galaxy M31s fiyatı ile dikkat çekiyor. 260 Dolar başlangıç fiyatına sahip olacağı açıklanan cihazın resmi çıkış tarihi ise 6 Ağustos olarak açıklandı.

Bir yorum bırakınız...

*