Samsung Galaxy Watch Active Özellikleri ve Fiyatı ∞ Sonsuz Teknoloji

Samsung Galaxy Watch Active Özellikleri ve Fiyatı 

Samsung Galaxy Watch Active

Samsung Galaxy Watch Active, 2019 yılında piyasaya çıkarılmış olan bir akıllı saattir. Bu ürünün ekran boyutu 1.1 inç, ekran çözünürlüğü 360 x 360 piksel ve işletim sistemi Tizen 4.0’dır. Ayrıca saatin Android 5.0+ ve İOS 9.0+ işletim sistemleriyle de uyumludur.

Samsung Galaxy Watch Active Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy Watch Active özellikleri arasında en önemlisi, askeri standartlarda dayanıklılık özelliği bulunduğu için darbelere ya da su ve toza karşı çok dayanıklı olmasıdır.

Versiyonu 4.2 olan Bluetooth sayesinde, gelen arama ve gelen SMS bildirimlerini gösterebilen akıllı saatte müzik çalar, hareketsizlik uyarısı, kalori takibi, stres seviyesi gösterimi, gelişmiş uyku monitörü, aktivite takibi ve uygulama bildirimlerini gösterme özellikleri de mevcuttur.

USB girişi ve hafıza kartı desteği bulunmayan saatin Wi–Fi ve GPS özelliklerine sahip olması da önemli detaylardan bazılarıdır. Ayrıca Samsung Galaxy Watch Active özellikleri

, diğer pek çok akıllı saatte de olduğu gibi bisiklet, merdiven tırmanma, yüzme, yürüyüş, koşu ve bisiklet sporlarına uyumlu özelliklere de sahip olan bir üründür.

Samsung Galaxy Watch Active Donanım

Samsung Galaxy Watch Active model akıllı saatin yonga seti Samsung Exynos 9110’dur. RAM boyutu 750 MB, dahili depolama alanı 4 GB ve pil gücü 230 mAh olan bu akıllı saatin gövde malzemesi alüminyum ve değiştirilebilmekte olan kordonunun malzemesi ise silikondur.

Samsung Galaxy Watch Active Fiyatı Ne Kadardır?

Samsung Galaxy Watch fiyatı, 2020 yılının Eylül ayından itibaren yükselmeye başlamıştır. Dolayısıyla Eylül ayında yaklaşık 800 TL olan Samsung Galaxy Watch fiyatı, Aralık ayı ve sonrasında 1.175 – 1.600 TL arasında değişmektedir.

  1. Eylül Can
    18:22 31 Aralık 2020 18:22

    Merhabalar. Ben daha önce xiaomi marka bir saat almıştım. Çok hoşuma gitmedi yenisini araştırmaya başladım ve siteniz sayenizde hangi marka saati alacağıma karar verdim. Teşekkürler.

Bir yorum bırakınız...

*