Sony, 2018 Playstation Oyunlarını Duyurdu | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Sony, 2018 Playstation Oyunlarını Duyurdu

Sony, Playstation 2017 Paris Oyunları haftasında 10 yeni oyunu duyurdu işte o oyunlar;

GHOST OF TSUSHIMA

Tsushimanın Hayaleti adlı yepyeni bir oyun. “Açık dünya macerası” olarak nitelendirilen  başlık, feodal dönem Japonya’sına benzeyen bazı inanılmaz stilize eylemleri gösteren kısa bir fragman gösterildi. Yayın tarihi henüz belli değil.

 SPELUNKY 2

Bugüne kadar en ünlü Hindi oyunlarından biridir. Bu oyundan iyi bir netice beklenmektedir.  Spelunky’nin mağara konut maceraları  devam edecek, şimdilik ayrıntı yok gibi. Neyin ne zaman olacağından pek emin değiliz, ancak Spelunky 2 başlatıldığında PS4’e gelecektir.

GUACAMELEE 2

Birincisi 2013 yılında çıkan oyunun 2018 yılında da ikincisi ile devam edecek. İlk kez Play Station 4’de başlayacak. Yan izleme modlu ve uzay dokulu bir oyun. Yayın tarihi belli değil.

THE GARDENS BETWEEN

Gardens Between, “dostluğun gerçeküstü bir öyküsü” olarak tanımlanıyor ve yükselen Jenga kuleleri ve devasa oyun konsolları gibi inanılmayacak kadar büyük nesnelerle dolu tuhaf bir dünyaya doğru ilerledikçe iki karakter hikayesini anlatıyor.   Oyunda ilginç bulmacaları çözmek için zaman akışını kontrol edebileceksiniz. The Gardens Between, önümüzdeki sene PS4’e başlayacak.

MEGALITH

Megalith, “kahraman vurucusu” olarak tanımlanır – Overwatch oyunu gibi renkli ekip tabanlı oyunlar düşünün ancak Sanal gerçeklikte oynanabilecek bir oyun. Oyun, titanlar denilen güçlü yaratıkları kontrol eden oyunculara sahip ve daha da güçlü tanrıları olmak için mücadele etmektedir. Özellikle benzersiz görünmüyor, ancak kesinlikle güzel. Sanal gerçeklikle oynayabileceğiniz bu oyuna 2018’de PSVR’ye göz atabilirsiniz.

FINAL FANTASY XV: EPISODE IGNIS

Final Fantasy XV için nihai büyük tek kişilik eklenti yolda ilerliyor ve sonunda bir randevumuz var: “Episode Ignis” 13 Aralık’ta başlayacak. İlk fragman, ana oyunla eş zamanlı olarak gerçekleşen ve birkaç boşluğu dolduran bir öykü ile bol miktarda öykü anlatacağını taahhüt ediyor. Ayrıca bir sürat teknesine pilotluk yaparsın ve muhtemelen birkaç tane daha yemek tarifleri öğrenirsin.

THE HONG KONG MASSACRE

Son zamanlarda yayımlanan Ruiner’ın ardından Hong Kong Katliamı,  acımasız şiddetiyle belirgin bir   oyundur. Bunun ötesinde bir şey bilmiyoruz.  Hong Kong Katliamı, 2018’de PS4’e gelecek.

CONCRETE GENIE

Bir çocuğun büyü ve canavarlarla dolu bir dünyayı keşfetmesi hakkında güzel görünümlü bir macera oyunudur. Oyun gelecek sene çıkacak.

ERICA

Sony, belirli PS4 oyunlarının akıllı telefonlarla kontrol edilmesini sağlayan PlayLink girişimini başlattı. Yaklaşan Erica, konsepti kullanmak için bu oyunlardan biri gibi görünüyor. Anlatımlarla ile etkileşime girebileceğiniz canlı aksiyon tiyatrosudur. Erica’nın PS4’de ne zaman yayınlanacağı ile ilgili henüz bir bilgi yok.

BLOOD & TRUTH

PSVR için en iyi ilk tekliflerden biri Blood & Truth, konsepti  geniş bir tecrübe ve  uyumlu bir hikaye ile geliyor. Oyun şu anda çıkış tarihi bulunmamaktadır. Sanal gerçeklik ile oynanacak güzel bir oyun.

Bir yorum bırakınız...

*

cymera kamera

Cymera Camera Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Mobil uygulama sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler sayesinde günümüzde birçok akıllı telefon ve ...
Sosyal medya para kazanma

Sosyal Medya Platformlarından Nasıl Kazanç Elde Edilebilir?

Günümüzde sosyal medya platformları, iletişim aracından ziyade kazanç kapısı haline gelmiştir. Özellikle ...
cool cleaner

Cool Cleaner Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren mobil cihazlar zamanla yavaşlayabilmekte ve eski ...
Atmaca füzesi

Milli Teknoloji Hamlesi: Atmaca Gemisavar Füzesi

Türkiye son yıllarda savunma sanayisine oldukça başarılı hamleler yapmaktadır. Gerek sınır içerisinde ...
windows 10 ağ

Windows 10’da Varsayılan İndirme Konumu Nasıl Değiştirilir?

Windows 10 bilgisayarda internet’ten indirilen dosyalar, bilgisayarda varsayılan olarak “İndirilenler”  klasörüne indirilir ...
microsoft-excel

Excel’de Başka Bir Sayfadan Veri Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Excel’de başka bir sayfadan veri çekme işlemi oldukça hızlı ve basit bir ...
yazıcı

Hangi Yazıcı Tercih Edilmeli Tanklı Yazıcı mı Lazer Yazıcı mı?

Günümüz de yazıcılar çeşitli alanlarda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Bu kullanımlar doğrultusunda ihtiyaçlara ...
kamapp messenger

Kamapp Messenger Nedir Nasıl Kullanılır?

Kamapp Messenger uygulaması, tamamen yerli imkanlar kullanılarak geliştirilmiş mesajlaşma ve iletişim uygulamasıdır ...