Spotify Premium Paketi için Zam Kararı Aldı! Spotify Paketleri Güncel Fiyatları Ne Kadar Oldu? ∞ Sonsuz Teknoloji

Spotify Premium Paketi için Zam Kararı Aldı! Spotify Paketleri Güncel Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Spotify Premium Paketi

Geçtiğimiz yakın dönemde Türkiye Spotify paketleri fiyatlarında değişiklik yaşandı. Yeni değişikliğe göre sizlere bahsedeceğimiz Spotify Premium paketinin fiyatı arttırıldı. Ülkemizde Spotify kullanımının oldukça fazla olduğunu bildiğinizi düşünüyoruz.

Dünya çapında ünlü olan müzik platformunun Türkiye’de de fazlasıyla popüler olduğunu söyleyebiliriz. Şirketin zam kararı ile birlikte Spotify kullanımının pek fazla etkileneceğini düşünmüyoruz.Çünkü ünlü müzik platformu Spotify, Türkiye’de sadece bir paketine zam uyguluyor. Üstelik bahsedeceğimiz pakete yapılan zam miktarı da çok fazla değil. Burada lafı daha fazla uzatmadan hangi pakete zam yapıldığına ve yeni güncel fiyatlara birlikte göz atalım.

Güncel Spotify Paketleri Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Güncel Spotify Paketleri Fiyatları

Belirttiğimiz gibi yapılan değişikliklerle birlikte bazı Spotify paketleri 2021 fiyatlarında yükseliş gerçekleşti. 1 Şubat itibariyle yapılan yeni fiyat değişiklikleri kullanıcılara mart ayında faturalandırılacak. Bildiğiniz üzere Spotify Premium paketleri birçok farklı şekilde karşımıza çıkıyor.

İlgili: Spotify Ne Kadar İnternet Verisi Kullanıyor?

Öğrenciler dâhil birçok kesime hitap eden paketlerin bulunduğu bu platform yıllardır dünyanın dört bir yanında kullanılıyor. Ayrıca Spotify’ın bazı zamanlar ilk kez üye olacaklar için özel kampanyalar yaptığını da belirtelim. Bunların yanı sıra platformda ki standart fiyatlandırmaların çokta yüksek olmadığını söyleyebiliriz.

Tüm bunları bir kenara bırakarak zam konusuna dönecek olursak, bu karar Spotify paketleri arasında bir paketi kapsıyor. Şirketin aldığı karara göre Spotify Aile Paketi artık aylık 26,99 TL yerine 29,99 TL üzerinden faturalandırılacak.

Güncel Spotify Premium Fiyatları 2021

  • Bireysel: 17,99 TL
  • Duo: 23,99 TL
  • Aile: 29,99 TL
  • Öğrenci: 8,99 TL

Geçtiğimiz Sene Tüm Spotify Premium Paketleri Zamlanmıştı

Spotify bu zam kararından uzun bir süre önce Spotify paketleri için başka bir zam kararı almıştı. Ancak şirket, o dönem de bu sefer olduğu gibi sadece 1 Spotify Premium paketine zam uygulamamıştı. Ünlü müzik platformu Spotify, o dönemde ki aldığı kararlarda tüm paketlerine farklı miktarlarda zam yapmıştı.

İlgili: Spotify Premium Avantajı Nedir?

Bunların yanı sıra şirketin o dönemde ki fiyat değişikliğinden sonra ülkemizde ki fiyatları uzun süredir sabit tuttuğunu belirtelim. Premium Aile Paketi dışında ki paketlerde uzun süredir fiyat değişikliği gerçekleşmedi. Bu durumun ülkemizdeki birçok kullanıcı için sevindirici olduğunu söyleyebiliriz.

Spotify Premium Nasıl İptal Edilir?

Yazımızda son olarak Spotify paketleri iptal işlemlerinden bahsetmek istiyoruz. Spotify Premium iptal etme için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Premium üyeliğini iptal etmek için ilk olarak Spotify web sitesine giderek oturum açın.
  • Daha sonra karşınıza bir sayfa gelecek. Bu sayfa da biraz aşağıya inerek ‘Planın’ kısmına gelin.
  • Bu kısımda bulunan ‘PLANI DEĞİŞTİR’ seçeneğine tıklayın.
  • Sonraki adımda ‘Spotify Free’ kısmını görene kadar aşağıya inin. Bu kısmı gördükten sonra sol altında bulunan ‘PREMIUM’U İPTAL ET’ seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza gelen sayfada ‘EVET, İPTAL ET’ seçeneğine tıklayın ve Spotify paketleri iptal etme işlemlerinizi tamamlayın.

Bir yorum bırakınız...

*